Лінгвістичний центр "Education Lab"

Education Lab - фото
Відгуків 5
Львів
Вулиця Газова, 26а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 20:00Без перерви
Сб09:00 - 17:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Лінгвістичний центр «Education Lab» — особливий навчальний заклад, заснований ентузіастами та однодумцями, що прагнуть відкривати перед усіма охочими світ вільного спілкування. Володіння хоча б однією іноземною мовою відкриває перед нами чудові можливості праці, навчання, розвитку та реалізації. Не нехтуйте цими можливостями — з нами ви опануєте мову легко, просто й цікаво.

Ми надаємо якісні освітні послуги, тому нас рекомендують друзям та знайомим.

«Education Lab» пропонує:

 • групові та індивідуальні заняття;
 • апостиль;
 • курси іноземних мов;
 • навчання за кордоном;
 • переклад;
 • спеціальні пропозиції — тематичні вечірки.

Перед записом на курси вивчення англійської, польської чи німецької мови пропонуємо пройти тест на визначення рівня володіння мовою.

Курси від «Education Lab»:

 • загальний курс англійської мови:
  • рівень elementary;
  • рівень (pre) intermediate;
  • рівень upper intermediate;
 • англійська мова для школярів;
 • англійська мова для вступників у гімназію та у спецшколу;
 • загальний курс англійської мови — корпоративне навчання;
 • загальний курс німецької мови:
  • початковий рівень;
  • середній рівень;
  • вищий рівень;
 • загальний курс польської мови:
  • початковий рівень;
  • середній рівень;
  • вищий рівень;
 • курс Boost Your Vocabulary.

Відгуки

Marta Kulyk: (Активний користувач)
Сподобалось
Займаюсь в лінгвістичному центрі Education Lab більше року і дуже задоволена !!! Тут індивідуальний підхід до кожного , завжди цікаві заняття . Викладачі завжди позитивні , усміхнені . Заняття проходять легко і цікаво .

Marta Kulyk, нам дуже приємно,що наші заняття викликають у Вас лише позитивні емоції
майже 2 дні тому
Переглянути всі відповіді ()
Elizabeth Yanishin: (Експерт)
Сподобалось
Зверталась в лінгвістичний центр не одноразово, завжди на вищому рівні. Чи це з питання вивчення мови( готувалась до мовного тесту IELTS) кваліфіковані викладачі, багато матеріалу і чудове подання інформації. Також зверталась з питання "Апостилю" і перекладу документів - все швидко,якісно, без сумнівів звернусь ще раз.
А ще велику роль для мене відігравало ставлення і обстановка. Завжди привітні,усміхнені з позитивною енергією яку передають своїм учням.
P.S коли приходжу,мені завжди прорунуют чай/каву/воду і якийсь смаколик)
Дуже приємно коли про тебе турбуються,тому я обираю і всім рекомендую Education Lab!

Elizabeth Yanishin, Дякуємо за Ваш позитивний відгук.Раді,що Ви задоволені.
більше 13 днів тому
Переглянути всі відповіді ()
Оксана Жук: (Експерт)
Сподобалось
Професійно, добре організований навчальний процес, залежно від потреб клієнтів. Крім того хочу відзначити і тематичні вечірки чи свята, які часто організовує центр у контексті занять.
І, звичайно, ставлення - завжди привітно, позитивно, компромісно.
Бажаємо подальших успіхів!

Оксана Жук, дякуємо,що обрали для свого сина курси від Education Lab. Ми стараємось, щоб і батьки і діти були задоволені.
більше 13 днів тому
Переглянути всі відповіді ()
Nazar Herych: (Активний користувач)
Сподобалось
Вже декілька років займаюсь в цьому центрі. Усе на високому рівні, заняття проходять по сучасних матеріалах та є дуже цікавими. Викладачі знають, як знайти підхід до кожного.
Уже з першого заняття можна замітити, як покращується ваш рівень володіння іноземною мовою, від розмовної до граматики. Завдяки даному центру, можу розмовляти на одному рівні з закордонними клієнтами.
Рекомендую усім EducationLab!

Nazar Herych, дякуємо за таку високу оцінку нашої роботи! Раді спостерігати за вашими успіхами!
майже 8 днів тому
Переглянути всі відповіді ()
Наталія Денькович: (Активний користувач)
Сподобалось
Я надзвичайно захоплена цим центром та його викладачами-засновниками. Пройшла два рівні навчання. Дівчата подають цікавий матеріал,де вивчається і граматика,і розмовна мова, і ті чи інші граматичні вийнятки.
Кожного заняття є смачна кава і солодощі!
Атмосфера дуже позитивна та натхненна.
Є цікаві тематичні заходи. Все на високому європейському рівні.
Лінгвістичний центр рекомендую однозначно! І бажаю процвітання і розширення, а ще вдячних і старанних клієнтів-учнів

Наталія Денькович, Дякуємо за такі гарні відгуки.я Нам дуже приємно
майже 10 днів тому
Переглянути всі відповіді ()
Educationlab   Едюкейшнлаб   Едюкейшн лаб   Едюкейшнлеб   Едюкейшн леб   Курси іспанської мови   Курси французької мови   Курси російської мови   Курси японської мови   Курси польської мови   Курси німецької мови   Курси англійської мови   Переклади   Курси іноземних мов   Бюро перекладів   Переклад   Перекладацькі послуги   Перекладачі   Послуги перекладачів   Перекладач   Іноземні мови   Мовні курси   Курси мов   Школа іноземних мов   Навчання іноземним мовам   Курсы изучения языков   Курси вивчення мов   Курсы иностранных языков   Курсы иностранного языка   Education lab   Іспанська   Англійська   Групові заняття   Едюкейшн леб   Замовити переклади   Курси іспанської в центрі   Курси іспанської для дітей   Курси іспанської для дорослих   Курси англійської в центрі   Курси англійської для дітей   Курси англійської для дорослих   Курси з іспанської   Курси з іспанської в центрі   Курси з іспанської для дітей   Курси з іспанської для дорослих   Курси з англійської   Курси з англійської в центрі   Курси з англійської для дітей   Курси з англійської для дорослих   Курси з німецької   Курси з німецької в центрі   Курси з німецької для дітей   Курси з німецької для дорослих   Курси з польської   Курси з польської в центрі   Курси з польської для дітей   Курси з польської для дорослих   Курси з французької   Курси з французької в центрі   Курси з французької для дітей   Курси з французької для дорослих   Курси з японської   Курси з японської в центрі   Курси з японської для дітей   Курси з японської для дорослих   Курси німецької в центрі   Курси німецької для дітей   Курси німецької для дорослих   Курси польської в центрі   Курси польської для дітей   Курси польської для дорослих   Курси французької в центрі   Курси французької для дітей   Курси французької для дорослих   Курси японської в центрі   Курси японської для дітей   Курси японської для дорослих   Лінгвістичний центр   Лінгвістичний центр education lab   Німецька   Накопичення словникового запасу   Напівіндивідуальні заняття   Підготовка до ielts   Підготовка до ielts в центрі   Підготовка до pte   Підготовка до pte в центрі   Підготовка до testdaf   Підготовка до testdaf в центрі   Підготовка до toefl   Підготовка до toefl в центрі   Підготовка до зно   Підготовка до зно в центрі   Піти на курси мов   Переклад з англійської   Переклад з німецької   Переклад з польської   Переклад з російської   Переклад з японської   Переклади з англійської   Переклади з німецької   Переклади з польської   Переклади з російської   Переклади з японської   Поглиблене вивчення граматики   Польська   Приватні заняття   Формування словникового запасу   Французька   Японська  
Показати більше