Сільгосптехніка-ІФ

Сільгосптехніка-ІФ - фото
Івано-Франківськ
шосе Калуське, 7
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 18:00Без перерви
Сб08:00 - 15:00Без перерви
Нд09:00 - 13:00Без перерви

Інформація

Не варто й замислюватись про те, що від рівня справності та експлуатаційних можливостей техніки залежить робота цілого підприємства. І саме тому варто своєчасно прослідковувати будь-які несправності, зміни в роботі чи неточності, щоб обійтись мінімальними витратами на заміну запчастин чи ремонт.

А якщо несправності стосуються сільгосптехніки на аграрному підприємстві чи невеличкому фермерському господарстві — це не тільки неприємність, але й грошові втрати. Адже тоді призупиняється будь-яка робота, а так можна й урожай втратити. Тим паче, що якою б надійною не була сільгосптехніка — вона може вийти з ладу у будь-який момент, особливо, якщо її використовують «на повну». І саме тому запчастини та обладнання для сільгосптехніки ви можете придбати у нас за вигідними цінами у будь-який момент. До того ж, що ми пропонуємо товар як для роздрібних покупців, так і для гуртовиків. 

А за роки існування нашого підприємства ми встигли «запастись» цінним досвідом й знаннями для того щоб підняти свій професійний рівень та вивчити ринок потреб кожного нашого клієнта, моніторити роботу конкурентів та пропонувати вам кращі умови співпраці та ціни.

Адже ми цінуємо кожного нашого клієнта і прагнемо побудувати довготривалі партнерські відносини і стати вашим надійним помічником. Ми постійно вдосконалюємось та знаходимо шляхи покращення всієї роботи підприємства.

І ми не зупиняємось на досягнутому, а прагнемо ще й розширення спектру послуг та асортименту товарів — це дозволить нам зробити співпрацю продуктивною. І завдяки цьому збільшується ще й список наших клієнтів. Тим паче, що ми грамотно та професійно надамо консультацію та всю інформацію про продукцію, яку ми можемо вам запропонувати.

Ми пропонуємо нашим клієнтам тільки справні, сертифіковані та якісні запчастини вітчизняного та закордонного виробництва. І все це за вигідними цінами.

Запчастини до:

  • мотоблоків;
  • мототракторів.

Обладнання для:

  • тракторів;
  • мототракторів;
  • мотоблоків.

Відгуки