Психолог-психотерапевт "Федорик Роман"

Федорик Роман - фото
Відгуків 16
Івано-Франківськ
вулиця Василіянок, 22, офіс 706

Інформація

Кожен з нас мріє бути щасливим і мати повноцінне та успішне життя! Та ми можем переживати відчай в стосунках, в роботі, стосовно нашого майбутнього, і не завжди  вдається легко зрозуміти як ми можемо справитись з нашою проблемою і знайти важливі кроки, які б змогли нас привести до життя нашої мрії! 

В нашому житті ми можемо переживати стан відчаю, апатії, внутрішнє безсилля, та розарування і в цей не легкий період ми не віримо в себе та в свої можливості і в нашу спроможність справитись з складною ситуацією в нашому житті! 

– «Я не маю натхнення!»
– «Вже нічого не хочу»

Як часто ми собі це говоримо?

В кожному з нас є потреба горіти чимось. Мати щось, що буде нас запалювати, оживляти і наповнювати настільки, що це вплине на важливі зміни в нашому житті!

Ось тільки питання... Чому не усі ми горимо так сильно?

Чи ВИ задумувалися, що причина того, що ми не діємо – це недостатньо усвідомлені цінності в напрямах, в яких є наші цілі?

Людина підніме свій зад з ліжка тільки тоді, коли буде знати, що ЦЕ ВАРТУЄ ТОГО!

Ми можемо багато спихати на лінь. Але так, насправді, однією з причин нашої пасивності та бездіяльності може бути те, що ми не відкрили для себе цінності, які б надихали нас!

Отже, як ми можемо відкрити для себе те, що зможе нас надихнути і запалити до омріяного життя? 
А також оживити нас, наповнити енергією, радістю та сенсом усе наше життя?

Для початку запитайте себе: 


▪️«Як давно я по-справжньому мріяв?»
▪️«Як часто дозволяю собі зізнатися в тому, ЩО я бажаю і ЯК хочу жити?»
_______

Нещодавно проводивши тренінг “Знаю. Вірю. Можу”, розмовляючи на тему цінностей як ключовий фактор, щоб здійснити прорив, у черговий раз виявляю в учасників, що вони перестали сміливо мріяти та зізнаватись собі у бажаннях! 

Причиною тут є розчарування. Біль розчарування, який людина вже не хоче переживати ще раз.

Біль, почуття зламаності, відчаю, апатії, небажання щось робити.

Це нестерпно!..

В нашому житті так чи інакше ми робимо помилки, які завадять нам легко йти до своєї мети. 
Не завжди ми будемо пишатися собою, а навпаки, за щось нам може бути соромно.

В нас можуть бути встановлені міцні блоки, внутрішні заборони на прояв нашого "Хочу"!

 

Я неодноразово зустрічаюся з цією проблемою в індивідуальних консультаціях з клієнтами.

➡️ На питання: “Чого Ти хочеш?” 
➡️ Відповідь: “Я не хочу хотіти! Хотіти це боляче! Не хочу в черговий раз розчаровуватись!”

Як я їх розумію! Саме так себе почував і я... 
______

В нас є потреба горіти  :)

Нам важливо знайти те, що нас запалить  ;) 
В цій потребі важливо зізнатись собі і визнати це!

 

СКАЖІТЬ СОБІ:

 

“Так, я прагну горіти, відчувати в собі бажання жити, бути сильним!“

Як би це парадоксально не звучало, та в такому випадку в людині є конфлікт!

 

ЛЮДИНА ХОЧЕ:

– хотіти
– горіти
– мати щось, що б запалювало її, надихало, оживляло. 


Це потреба є в кожному із нас, чи не так?  

Та з ІНШОЇ СТОРОНИ, вона боїться дозволити собі так сильно чогось хотіти, мати надію!

Навіть якщо у нас є блоки, апатія, відчай, втрата віри та надії, наша потреба горіти чимось, що нас буде надихати, оживляти, ради чого ми будемо хотіти ставати сильнішими, здоровішими, любити себе та інших і творити добро.

Ця потреба є набагато сильнішою в супереч болю, і страху розчарування.

Тому, запрошую Вас на першу консультацію. Телефонуйте: 

0958530211, 0977776128

до звязку, 

 

З вірою у Ваше "Можу"  


Федорик Роман Йосипови

Відгуки

Оксана Пилипчук (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:
Друзі, якщо ви відчуваєте, що вам потрібна психотерапевтична допомога ( не лякайтесь цього слова), із впевненістю звертатайтесь до Романа! Це НЕ психолог, в якого 40 котів, і який буде вчити вас жити, коли сам не вміє, таких безліч зараз😅
Роман - професіонал своєї справи і у нього відмінні особисті результати( щаслива сім'я, робота до душі..) на це я чесно кажучи опералася, бо я думаю, якщо людина зуміла добре побудувати своє життя, допоможе і тобі😁
Варто відмітити, що Роман має власні схеми, і він тебе веде, навіть якщо ти це поки не усвідомлюєш. Також дуже сильна професфесійна підготовка, високий рівень емпатії, що дає змогу дуже добре підбирати "інстументи роботи" конкретній людині у відповідний час. Я це дуже добре спостерігала, Роман говорив саме те, що потрібно було саме мені у цей час і що дуже допомогало.
Медитації, це взагалі супер! Пам'ятаю після однієї із них, яка була на розкриття жіночності, я на наступний день зранку проснулась, і не захотіла одівати штани😊 і до цього часу у мене тільки спортивні і піджамні, решта все спідниці і плаття, і почуваю себе супер!!!
Рекомендую 1000 %
Роман, дякую Вам, що ви, як особистість пройшли не мало, я думаю,
пропрацювати себе і тепер допомогаєте нам. Дякую!! Успіхів і наснаги!!💗
Переглянути всі відповіді ()
Andriana Nena Grabchuk (Визнаний експерт)
Сподобалось
Надзвичайно чуйна та розуміюча людина!!!! Коли ми познайомились, це був дуже важкий та темний період в моєму житті, я навіть не знала що психотерапія настільки була важлива та так мені потрібна . Спочатку навіть не замічала як мені все йшло на користь. Роман знайшов підхід та професійно, консультація за консультацією допомагав мені вирішити все, що наболіло!!!! Рекомендую Я рада, що з Вами познайомилась!
Переглянути всі відповіді ()
Антоніна Яремчук (Визнаний експерт)
Сподобалось
Рекомендую!!!! Я ніколи в житті подумати не могла, що мені потрібен психолог!!! Останні 7 років свого життя не прожила, а промучилась!!! Панічні атаки переслідували мене після будь-якого не великого стресу... здавалось, що я вмираю... Безліч лікарів пройшла, безліч препаратів, повільно спалювала своє прекрасне життя!!! Довго думала, що зі мною.... я ж здорова, але жити не можу, бо не має сил(((І одного прекрасного дня я зрозуміла, що повинна лікувати душу і я зробила правильний крок 13 червня (не забуду цей день- це мій другий день народження) я записалась до Романа і відразу в моє життя почало приходити натхнення і спокій! Пройшла 8 сеансів, але вже після третього мені стало легше!!! Дякую вам Роман!!! Тепер точно знаю, що душу також лікують!!!
Переглянути всі відповіді ()
Анна Никитина (Експерт)
Сподобалось
Сподобалось: Моя жизнь очень поменялась после работы с Романом. На наших сеансах мы буквально взрастили нового человека, способного справляться со своими страхами и переживаниями. Моя самооценка стала выше, я нашла свое предназначение в жизни, ушло чувство вины, стала более уверенной в себе. Изменилась моя идентичность, и я стала другим человеком.
Очень рекомендую Романа как психотерапевта. Он задает правильные вопросы и аналитически направленный специалист, который сможет докопаться до истинной причины вашей проблемы.
Я продолжаю обращаться к Роману по разным жизненным вопросам.
Переглянути всі відповіді ()
Татьяна Усенко (Експерт)
Сподобалось
Рекомендую на всі 100%, якщо бажаєте якісних змін у своєму житті.
Робота над собою з таким спеціалістом - це одна з найважливіших і найцінніших речей, яку можна і варто собі дозволити. Єдине, про що можна пошкодувати в процесі - що не почав раніше.
Дякую Вам, Романе, що Ви такий існуєте. Щирий, талановитий, чесний та мегакрутий професіонал своєї справи.
Переглянути всі відповіді ()
Орися Стружинська (Користувач)
Сподобалось
Сподобалось:
"У темні часи добре видно світлих людей". Дякую Богу, що коли в моєму житті були темні часи я зустріла цього світлого чоловіка, який допоміг мені вибратися з темряви, зробити правильні висновки, винести користь і змінити моє життя на краще! Його професіоналізм і щирість допомогли мені пізнати, прийняти і полюбити себе. Роман людина глибока, працює екологічно, але при цьому проникає глибоко, що має особливу цінність.
Щиро дякую Роману за пророблену роботу і постійну підтримку мого росту!
Переглянути всі відповіді ()
Sofiia Melnychuk (Перехожий)
Сподобалось
Роман-професіонал своєї справи, більше того-Людина з великої літери! Дивиться на ситуацію надзвичайно конкретно і зосереджено; володіє інструментами, які допомагають зробити власними силами якість життя на порядок кращою і якіснішою. Роман - мудра людина, яка вміє ґрунтовно допомогти. Я це називаю «не словом, а цілеспрямованими і конкретними діями». Безмежно вдячна за віру в моє «можу»:)
Переглянути всі відповіді ()
Marjana Vitovska (Перехожий)
Сподобалось
Надзвичайно вдячна за час та пропроцьовану роботу з Романом. Легко, глибоко, професійно, екологічно, плідно! Цінні як тренінги так і особисті консультації, допоміг подивитись на справжні корені проблеми, прожити, відновитись, знайти вихід, проживати якісніше життя та радіти тому, що є. Звичайно, що всієї цінності і вдячності словами і не перекажеш. Тому рекомендую як хорошого професіонала та просто як чудову людину, яку варто знати! :)
Переглянути всі відповіді ()
Yulia Kochkodan (Перехожий)
Сподобалось
Сподобалось:
Рекомендую як професіонала у психології та коучингу. Коли вперше була у нього на тренінгу була неймовірно вражена тим як йому вдається мотивувати людей і допомагати повірити у себе.Після знайомства з Романом зрозуміла, що для нього професія є не просто щоб заробити гроші, а є його покликанням. І знаю багато людей серед моїх знайомих і друзів, яким він допоміг знайти улюблену справу життя. І яка приносить їм не тільки задоволення, а ще й гроші.
Переглянути всі відповіді ()
Kristina Senkiv (Перехожий)
Сподобалось
Дуже сподобалось працювати з Романом.Він допоміг мені розібратись та вирішити складні питання. Я отримала нові знання і тепер їх із задоволенням практикую.
Роман- справжній професіонал своєї справи.
Переглянути всі відповіді ()
Viktoriia Bril (Перехожий)
Сподобалось
Дуже ціную роботу з Романом. Як казали вже багато його клієнтів, він дивиться в корінь проблеми. Дуже часто після занять з ним відчуваєш зефірне полегшення і глибинне щастя, бо повертаєшся до себе справжнього. А це найдорожче і найцінніше. Дякую!

Viktoriia Bril, у вас є гідна мета, віра у власні сили і ще любов і турбота до себе! Цього достатньо, щоб мати відчуття "Я Ок" і вдало рухатися до життя вашої мрії!
1 рік тому
Переглянути всі відповіді ()
Надія Якубовська (Перехожий)
Сподобалось
Роман- психолог за покликанням. Мені він дуже швидко допоміг у вирішенні особистої проблеми, буквально за 4 зустрічі зумів розібратися в тому- що не давалося самій зрозуміти і зробити за роки читання різних книжок і ходячи по різним тренінгам та коучингам, що пов'язані з роботою.Зі сторони звичайно завжди видніше, та чогось жодна з подруг та близьких мені людей не побачили того на що вказав Роман.Тому рекомендую його, як класного коача для вас, кому потрібно дійти до мети-мрії котра на перший погляд здається не здійсненною або дуже далекою.
Переглянути всі відповіді ()
Slavik Henyk (Перехожий)
Сподобалось
Роман є професіоналом своєї справи! Він вірить в того з ким працює і допомагає кожному відкрити свій власний потенціал і подивитись на себе з іншого боку. Роман не просто плаває на поверхні а вміє поступово, делікатно і ефективно дійти до кореня проблеми і допомогти відшукати так необхідну відповідь, вихід.

Slavik Henyk, Ви дуже обдаровані! Те чим наповнене ваше серце, мають почуть, і відчути люди :) Що казати, маєте від Бога харизму, напевно тому що робиш свою справу від серця щиро з любов'ю
1 рік тому
Переглянути всі відповіді ()
Юрій Крайківський (Перехожий)
Сподобалось
Дуже задоволений роботою із Романом!За короткий час він допоміг краще пізнати себе і справитись із багатьма трудощами, які мене постійно переслідували. Також, отримав величезну кількість знань, які кардинально змінюють моє життя, за що йому дуже вдячний.Однозначно рекомендую Романа, як професійного коуча та психотерапевта!
Переглянути всі відповіді ()
Lili O'Brien (Перехожий)
Сподобалось
Роман талановитий і старанний коач, я дуже ціную нашу співпрацю. Він вміє розпізнати проблеми при її корені, допомагає здійснювати кроки для її вирішення і на кожному етапі вірить в своїх клієнтів. Як на особистому так і кар'єрному розвитку наше спілкування дало мені можливість досягнути цілей, які мені здавалися нереальними. Дякую!

Roman Fedoryk: (Перехожий)
Lili O'Brien, ти чудова людина! В тебе велике майбутнє, тому що в тобі є гідна мрія! ;)
1 рік тому
Переглянути всі відповіді ()
Roman Senyk (Перехожий)
Сподобалось
Дуже крутий чувак і знавець свого діла! Йому вистачило декількох годин щоб допомогти мені з проблемою яка мучила роками! Безумовно, рекомендую!

Roman Fedoryk: (Перехожий)
Roman Senyk, ти особливий чоловік! Ти фірмач своєї справи, в яку віриш, і яка неодмінно принесе користь іншим людям а тобі успіх! Пам"ятай про це ;)
1 рік тому
Переглянути всі відповіді ()
Федорик р.   Психологи   Тренінги, семінари   Сексологи   Психолог   Допомога психолога   Психологічна допомога   Психологічна консультація   Послуги психолога   Тренінг   Семінар   Конференції   Сексолог   Сексологія   Сексопатологи   Сексопатолог   Індивідуальне консультування   Апатія   Базовий курс з позитивної психотерапії   Відносини чоловік жінка   Відчай   Виздоровлення   Вирішення проблем самореалізації   Вирішення проблем стосунків   Внутрішній конфлікт   Групова психотерапія   Депресія   Дитячо батьківські відносини   Допомога після розлучення   Допомога психотерапевта   Досягнення цілей   Емоційна залежність   Емоційна підтримка   Жіноча психологія   Жіноча психотерапія   Життєві цілі   Життєва криза   Зайва вага   Клуб жіночого благополуччя   Клуб сімейного благополуччя   Клуб чоловічого благополуччя   Консультант   Консультація психолога   Консультаціяпсихотерапевта   Консультування пари   Коучінг здоровя   Коучингова допомога романа федорика   Криза у відносинах   Криза у стосунках   Кризове консультування   Курси психологічного консультування в позітум підході   Навчання позитивній психотерапії   Невизначеність   Невпевненість   Низька самооцінка   Освітній психотерапевтичний проект   Переїдання   Позитивна психотерапія   Поради психолога   Послуги психотерапевта   Послуги сексопатолога   Пошук партнера   Пошук свого призначення   Практичні інформаційно розвивальні семінари   Привабливість   Проблема вибору   Професійне вигорання   Психолог федорик роман   Психолог психотерапевт   Психологічні послуги   Психологічна допомога романа федорика   Психологічне консультування   Психологічний супровід   Психологічний центр   Психологія   Психологія жінки   Психологія чоловіка   Психосоматика   Психосоматичні розлади   Психотерапія   Психотерапія для чоловіка   Психотерапія жінки   Психотерапія сім’ї   Психотерапевт   Психотерапевтичні послуги   Психотерапевтична група   Психотерапевтична допомога   Психотерапевтичне навчання   Психотерапевтичний проект   Психотерапевтичний центр   Ресурс   Розрив відносин   Сімейні консультації   Сімейні конфлікти   Сімейні стосунки   Сімейна психотерапія   Сімейне консультування   Самодопомога   Сексуальність впевненість   Синдром перевтоми   Скайп супровід   Страх   Стрес   Схема терапія   Тренінг семінар   Тренінги   Тренер   Тривога   Тривожність   Фобія   Харчові розлади   Харчова залежність   Центр психології   Центр психологічної допомоги та розвитку особистості   Центр психотерапії  
Показати більше