Приватний заклад дошкільної освіти (ясла-садок) "Приватний ліцензований заклад дошкільної освіти (ясла-садок) "Smartik""

Приватний ліцензований заклад дошкільної освіти (ясла-садок) "Smartik" - фото
Відгуків 5
Івано-Франківськ
вулиця Шевченка, 34Б
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 18:30Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Гармонійний розвиток дитини повинен включати як навчальні, так і творчі заняття. Подача пізнавальної інформації в ігровій, розважальній формі дозволяє розкрити потенціал маленького сонечка, заохотити до подальшого навчання, спонукати до самостійного дослідження цікавинок.

Приватний ліцензований заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Smartik» пропонує садок повного та неповного дня, індивідуальні та групові заняття для дітей від півтора рочку до шести. Всі дітки поділені по вікових групах. Всі вихователі з вищою профільною освітою та проходили стажування за межами України. Власний огороджений майданчик, де дітки завжди у безпеці. У садочку діти мають понад 15 розвиткових занять у тиждень. Серед напрямів підготовки, які практикує ліцензований заклад:

  • садочок повного дня з 8.00-18.30 та неповного дня з 8.00 до 14.00;
  • групові та індивідуальні  заняття з англійської та польської мов;
  • малювання;
  • дошкільна підготовка;
  • заняття з логопедом;
  • заняття з психологом;
  • хореографія;


 Наша професійна команда запрошує малечу до нашого закладу, який є єдиним закладом у у місті, що має польськомовну групу! Маємо ліцензію на здійснення діяльності, а також площу 308 кв. м, яка облаштована різними забавами для гармонійного розвитку дитинки.

Приватний ліцензований заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Smartik» забезпечить цікаве та корисне дозвілля для вашого маленького сонечка.

Твори, навчайся, пізнавай світ та розвивайся разом з нами!

 

Відгуки