Курси кадрового діловодства

Курси кадрового діловодства - фото
Івано-Франківськ
вулиця Коновальця, 35
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 17:0012:00 - 13:00
Сб,НдВихідний

Інформація

Курси для кадровиків в Університеті Короля Данила допоможуть Вам отримати основну та найважливішу базу знань з трудового законодавства, кадрового діловодства, систематизувати знання у цій галузі та освоїти основні правила для успішної роботи в HR. Відвідуючи заняття, Ви ніколи не зупинитись в розвитку, регулярно будете отримувати масу нових знань і навичок.

Запропоновані курси ведуть талановиті, професійні та зацікавлені особистості, які досягли успішних результатів, як спеціалісти в фаховій сфері, так і в якості викладачів вищого навчального закладу.

Навчання здійснюється в комфортабельних сучасних аудиторіях у самому центрі міста Івано-Франківська. Разом зі актуальними знаннями, навичками та вміннями слухачі курсів отримають: сертифікат (після складання підсумкового тестування), навчально-методичний матеріал, зразки всіх необхідних документів, канцелярське приладдя для нотаток та необхідні знайомства. Також у програмах курсів завжди актуальні законодавчі новації.

Робота з персоналом підприємств, установ, закладів починається з процесу підбору кадрів, встановлення трудових правовідносин і продовжується аж до звільнення працівника. Кожний такий юридичний факт має знаходити своє відображення у відповідних кадрових документах. Ці курси організовані з метою допомогти кадровикам-початківцям, фахівцям кадрових служб підприємств, установ, організацій, особам, які по суміщенню ведуть кадрове діловодство (секретарям, бухгалтерам тощо), суб’єктам підприємницької діяльності та усім бажаючим ознайомитися з сучасною класифікацією документів, набути практичних навичок як грамотно складати та вести кадрову документацію згідно чинного трудового законодавства; правильно приймати та звільняти працівників; коректно вносити записи у трудові книжки працівників та як захистити підприємство від штрафних санкцій за порушення трудового законодавства.

Деталі та запис за телефоном:
096 812 41 84 Леся Романівна.

Гнучкий графік відвідування курсів

Курси проводять в Університеті Короля Данила за адресою:
м. Івано-Франківськ, вул. Є. Коновальця, 35
 

Відгуки