V studio

V studio
Відгуків 2
Львів
Вулиця Шевченка, 78

Інформація

Салон «V studio» надає послуги фотостудії та фітнес занять.

Якщо раніше для якісних і особливих фотографій потрібно було шукати фотографа, добирати локації та фони, то зараз все це доступно в одній з кращих фотостудій міста — «V studio». Кожні три місяці, відповідно до сезону, змінюється тематика облаштування студії. Є різноманітні паперові фони. Фотографи застосовують тільки професійне обладнання для найкращого результату — студійні спалахи Menik gm-400, софт бокси, стійки, рефлектор, фільтри.

Перевагами «V studio» є:

 • можливість погодинної оренди фотостудії;
 • послуги нашого професійного фотографа;
 • безкоштовні консультації для фотографів-початківців.

Наші майстри зафіксують найцінніші моменти вашого життя – день весілля чи заручин, зроблять сімейне фото, сфотографують дітей. Якість знімків і обробки задовольнить дуже вибагливих замовників.

А для ваших діток «V studio» підготував дещо особливе.

Команда тренерів та педагогів пропонує проводити час активно та цікаво.  Запрошуємо дітей та батьків у хатинку Миколая. Миколай чекатиме на вас 15,16, 17, 22, 23 та 24 грудня.  Кожна дитина зможе посидіти на його колінах та отримати солодкий подарунок, а емоції збережуть світлини, зроблені професійною командою. 

Адреса: вул. Шевченка, 78. Запис та деталі за тел.: 067 947 52 21, 063 616 86 46

Окрім фотостудії, «V studio» пропонує заняття фітнесом за такими напрямками:

 • йога для початківців;
 • йога;
 • ранкова йога;
 • йогалатес;
 • фітнес;
 • тверк;
 • стриппластика;
 • зумба;
 • сучасні танці для діток з 3 років;
 • хіп-хоп з 7 років

Перше заняття безкоштовне. Проводимо набір у групи для занять стретчінгом, зумбою, хіп-хопом, тай-бо.

Пропонуємо заняття ритмікою для дітей від 1.5 року та сучасними танцями для всіх бажаючих.

Так, про красиві фото ми додбали. Про ваше здоров'я та відмінне самопочуття — також.  Про ваше дозвілля — зроблено. Тепер ще варто подбати про те, щоб ви завжди були переконаними в своїй привабливості та неперевершеному зовнішньому вигляді, а отже — завжди чаруюче. І для цього ми підготували для вас декілька «процедур краси»:

 • масаж;
 • воскову епіляцію;
 • корекцію брів;
 • манікюр-педікюр;
 • візаж.

І вам варто обрати нас, адже ми:

 • маємо багаторічний досвід роботи;
 • зібрали для вас команду професіоналів, які не просто відмінно роблять свою роботу, але й справді люблять її, а отже завжди намагаються втілити нові методи та секрети краси в реальність;
 • використовуємо тільки якісну, сертифіковану та безпечну косметику та засоби від провідних виробників;
 • пропонуємо затишну атмосферу, професійну допомогу та лояльні ціни.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Вова Чорний: (Ревізор)
Сподобалось
робили тут фотосесію, все пройшло чудово, локації гарні, фото получилися неймовірні

Відповісти:

Вова Чорний,
Вова Чорний, 
Переглянути всі відповіді ()
Andrew Polyovyy: (Критик)
Сподобалось
Радує, що салон старається організовувати такі івенти для малюків...А стосовно тверку, надіюсь ви не дітей навчаєте =)

Відповісти:

Andrew Polyovyy,
Andrew Polyovyy, 
Переглянути всі відповіді ()
V studio   В студіо   В студія   Встудіо   Встудія   Танцювальні школи   Фітнес-центри   Фотографи   Фотосалони   Дитячі розвиваючі центри   Йога   Майстер-класи   Танці   Танцювальні студії   Уроки танців   Навчання танцям   Танцювальні групи   Танцювальні програми   Танцювальний гурток   Школи танців   Танцювальні гуртки   Студії танців   Фітнес центр   Фітнес   Заняття з фітнесу   Інструктор по фітнесу   Фото   Фотозйомка   Фотограф   Весільний фотограф   Фото   Фотосалон   Фото салон   Фото салони   Фотостудії   Фотостудія   Дитячий центр   Дитячий розвиток   Розвиваючий центр   Дитячий розвиваючий заклад   Центр дитячого розвитку   Заняття з йоги   Школа йоги   Майстер-клас   V studio dance   Zumba   Ігри для дітей   Активний відпочинок для дітей   Акторська майстерність   Відвести дитину на танці   Денний табір   Денний табір встудіо   Денний творчий табір   Денний творчий табір встудіо   Дитячі майстер класи   Дитячі табори   Дитячі табори з харчуванням   Дитячі табори ціни   Дитячі танці   Дитячі тренери по народним танцям   Дитячі тренери по сучасним танцям   Дитячі тренери по танцям   Дитячі уроки майстерності   Дитячий літній табір   Дитячий тренер з народної хореографії   Дитячий тренер з народного танцю   Дитячий тренер з сучасної хореографії   Зал для проведення заходів   Зал з дзеркальною стіною   Заняття танцями для дітей на літо   Заняття фітнесом для початківців   Занятя з пілатесу   Занятя з фітнесу   Занятя з хореографії   Запис в літній табір   Зумба   Йога для дітей   Йога для початківців   Командні дитячі ігри   Командні дитячі розваги   Майстер класи дитяча творчість   Майстер класи для дітей   Навчання танцям   Новорічна фотостудія   Оренда студії   Орендувати фотостудію   Погодинна оренда фотостудії   Покращення форм тіла   Послуги фотостудії   Проведення майстер класів для дітей   Проведення майстер класів для дітей влітку   Різноманітні майстер класи   Ритміка для дітей   Розваги для дітей   Розвиваюча гімнастика для дітей   Спортклуби   Стрейчінг   Сучасні танці   Сучасні танці для дітей   Сфотографуватися   Табір для дітей з харчуванням   Табори для дітей   Тай-бо   Танці для дітей   Танці для діток   Танці для дорослих   Уроки акторської майстерності   Уроки акторської майстерності для дітей   Уроки йоги для початківців   Уроки пілатесу   Уроки танців для дітей   Уроки танців для дітей влітку   Фітнес   Фітнес вправи для живота   Фітнес для жінок   Фітнес для схуднення   Фітнес клуб ціни   Фітнес студія   Фітнес студія v studio   Фітнес та аеробіка   Фітнес центр   Фотограф   Фотограф віктор біда   Фотозйомка   Фотопослуги   Фотосесії   Фотостудія   Фотостудія v studio   Фотостудія оренда   Хіп хоп для дітей   Хіп-хоп   Шоу балет  
Показати більше