Доула

Доула - фото
Відгуків 1

Інформація

 

Доула допоможе тобі :

-Підготовитися до пологів;

-психологічно підтримати тебе у поцесі пологів. Адже це момент, коли  необхідно віддавати багато сили, але при цьому хочеться відчувати, що ти в безпеці і мати міцну опору!

-зменшити дискомфортні відчуття за допомогою немедикаментозних  методів;

-допоможе створити комфортну атмосферу, де б ти відчувала природні підказки свого тіла;

-надасть відповіді на безліч запитань, що виникатимуть у цей відповідальний момент;

-допоможе після пологів у питаннях  вигодовування та догляду за немовлям.

Здійснюю індивідуальні навчальні консультації пари з питань підготовки до пологів і природнього батьківства в зручний для Вас час і місці!

Легких та природніх Вам пологів!

Відгуки

Лілія Борейко: (Перехожий)
Сподобалось
Народжувала 3.04 з Лесею і ще по сьогоднішній день не можу повірити, що подія, до якої готується (і часом боїться) кожна вагітна жінка, у мене минула так легко і швидко, без будь яких сумних наслідків чи спогадів. Думаю 50% успіху припадає саме на Лесіну працю, яка провела зі мною велику психологічну роботу та підтримала ідею природних пологів. Для мене робота доули (значення цього слова і всього спектру обов`язків я до кінця ще не знала, коли підписувала договір), була дуже потрібною під час них. Рішення запросити її трошки насторожувало невідомістю і було тільки інтуїтивним, але я рада, що все в нас вийшло якнайкраще. Завдяки її зусиллям я відчувала, що маю надійну підтримку та опору; допомогу у всьому (піди/подай/принеси); вона захищала від зовнішньої інформації (підписувала документи і відповідала на запитання лікарів замість мене) і ще багато чого іншого, щоб я не відволікалась і не витрачала сили даремно. Вважаю, що потрібно в такі моменти мати когось поряд, щоб нагадував як правильно дихати під час схваток та щоб просто тобі помасажував спинку (особливо якщо чоловік на родах не присутній). В лиці Лесі я мала людину, якій довіряла і відчувала захист у всіх ситуаціях, які можуть статись, тому з чистою совістю могла поводитись зовсім невимушено. Леся була незамінним членом команди медиків, без неї в мене так легко би не вийшло. Лесю, найперше хочу подякувати за Вашу чуйність, відповідальність та професіоналізм. Відчувається, що відноситесь до жінки з великою ніжністю, повагою, розумінням та всіляко намагаєтесь створити атмосферу комфорту та безпеки. Я дуже рада, що познайомилась з Вами і мала такий досвід!
Переглянути всі відповіді ()
Нетрадиційна медицина   Курси для вагітних   Нетрадиційні методи оздоровлення   Народна медицина   Курси майбутніх мам   Курси батьківства   Заняття для вагітних   Навчання майбутніх мам   Навчання батьківства   Навчання для вагітних   Курси для майбутніх мам   Навчання для майбутніх мам   Навчання батьківству   Курс майбутніх мам   Курс батьківства   Курси для вагітних   Курс для вагітних   Занятя для вагітних   Курс для майбутніх мам   Вагітні жінки   Вибір зручної пози для вагітних   Вибір зручної пози під час пологів   Дихання для вагітних   Дихання під час пологів   Допомога вагітним   Допомога вагітним жінкам   Допомога жінкам в післяпологовий період   Допомога майбутні матусі   Допомога під час пологів   Допомога під час пологів природніми методами знеболення   Допомога при пологах   Допомога при родах   Допомога протягом вагітності   Доула   Записатись до доули   Консультації по підготовці до партнерських пологів   Консультація доули   Масаж вагітним   Масаж знеболюючих точок   Масаж під час пологів   Підготовка до пологів   Підготовка дородів   Підтримка під час пологів   Підтримка під час родів   Підтримка партнера під час пологів   Підтримка протягом вагітності   Післяпологова допомога   Післяродова допомога   Послуги доули   Природні методи знеболення під час пологів   Професійна помічниця під час пологів   Професійна помічниця під час родів   Професійна помічниця протягом вагітності   Тактика диханя  
Показати більше