Вироби з граніту

Вироби з граніту - фото
Тернопіль
вулиця Танцорова, 6
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 17:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Граніт — відмінний матеріал, який дозволяє втілити вишукані дизайнерські ідеї, характеризується довговічністю, стійкістю до негативних зовнішніх впливів. Виразити та зберегти пам’ять про рідних людей допоможе пам’ятник, виготовлений з граніту. Він стане достойним вираженням наших спогадів, любові та щемливої туги за близькою людиною.

Наше підприємство професійно займається виготовленням пам’ятників та інших виробів з граніту вже понад 10 років. За цей час ми досягли суттєвих вершин професійної майстерності, надаючи актуальні послуги розробки, виготовлення, монтажу наших виробів, тобто виконуємо повний цикл робіт. Працюємо по території всієї України, також, можлива доставка за кордон.

Ми виготовляємо різні пам’ятники за ескізами та розмірами, наданими нашими замовниками. Можемо надати вам наші оригінальні дизайнерські рішення, допомогти обрати оптимальний варіант. Ми зобразимо на граніті фрази чи малюнки, портрет чи епітафію, яку ви вважаєте доречною чи більш вдалою.

Створюємо пам’ятники з граніту та гранітної крихти, одинарні, подвійні та інші типи.

З граніту також виготовляємо:

  • сходи;
  • підвіконня;
  • стільниці;
  • каміни;
  • підлогу.

Можемо виготовити на ваше замовлення вироби з інших матеріалів — офісні чи портретні таблички, букви з бронзи, вази, лампадки, лавки та багато іншої продукції.

Гарантуємо високу якість та надійність наших виробів. Надамо необхідні консультації та поради щодо догляду й експлуатації.
 

Відгуки