Bellator

Bellator - фото
Стрий
вулиця Шевченка, 105а
(Вхід у двір, в приміщенні спортивного залу "For you")

Інформація

Заняття спортом просто необхідні для всебічного розвитку дитини. Регулярні вправи формують характер, зміцнюють силу духу, вчать наполегливості й витримці та тренують і розвивають тіло. Сучасні батьки все більше схиляються до східних єдиноборств, які передбачають одночасний усесторонній розвиток тіла й духу.

Заняття карате в спортивному клубі «Bellator» дають можливість займатися дітям віком від 5 до 17 років під керівництвом досвідченого тренера — майстра спорту України, Члена Національної Збірної України, багаторазового чемпіона України, призера та переможця міжнародних турнірів, дворазового володаря Кубка Європи, володаря Кубка Світу Мар’яна Парадівського.

Регулярні заняття карате дають ряд переваг:

  • дитина опановує тонкощі володіння власним тілом;
  • розвивається фізична спритність та сила;
  • значно збільшують вміння самооборони й захисту;
  • розвивається інтелект;
  • формується дисципліна й витримка.

Активна дитина, долаючи сходинку за сходинкою шлях до чергового поясу, стає справжнім лідером, а сором’язлива виробляє впевненість в своїх силах. Вправи «ката», які входять в обов’язкову програму підготовки, складні, але під керівництвом тренера їх зможе опанувати кожен.

Маючи такий безцінний спортивний досвід, дитина зможе впевнено почуватися в школі й серед однолітків, навчиться достойно вирішувати конфлікти, а це безперечно позитивно вплине на її характер та подальші успіхи.

Займаючись в карате клубі «Bellator», ваша дитина зустріне однодумців та друзів, навчиться відповідальності та підвищить свою фізичну підготовку.
 

Відгуки