Психолог

Психолог
Відгуків 1
Кам'янець-Подільський
вулиця Лесі Українки, 31

Інформація

Катерина Петрук — сімейний та дитячий психолог, професіонал своєї справи, надає кваліфіковану психологічну допомогу дорослим та дітям різного віку, проводить цікаві та пізнавальні тренінги, що допоможуть розвиватися та сприяють особистісному росту.

Психологи допомагають нам вирішувати конфлікти в сім'ї, знайти відповіді на хвилюючі запитання, позбутися від депресії та спустошеності, проводять психологічне тестування, навчають ефективно спілкуватися, складають психологічні портрети.

  • Чим займається дитячий психолог?

Дитячий психолог допоможе розібратися з емоційним станом дитини та виявити причини виникнення труднощів, якщо вони є.Катерина Петрук допоможе турботливим батькам розібратися у причинах виниклих негараздів, труднощів із дитиною, підкаже правильні виховні прийоми та методи, і за потреби призначить індивідуальні заняття з дитиною, щоб допомогти подолати непростий період у її житті.

Чим займається дитячий психолог?

  • Психодіагностика

Мета цього методу визначити стан людини, з'ясувати причини та наслідки цього стану, а також оцінити й проаналізувати рівень розвитку психічних процесів таких, як увага, пам'ять, мислення, уява та інші.

  • Розвиваючі заняття

За допомогою цікавих та веселих психологічних ігор психолог допомагає розвинути у дитині різноманітні навички та якості.

  • Корекційно-відновлювальна робота

Якщо ваша дитина страждає від емоційних або особистісних труднощів, в такому випадку може знадобитися психотерапевтична робота. Це заняття для зняття тривожності, страхів, підвищення самооцінки, та зняття агресивних тенденцій.

  • Консультування батьків та сімейне консультування

Допоможе вам та вашим дітям краще розуміти один одного. Для того, щоб вирішити проблеми дитини батькам потрібно самим розібратися у причинах і змінити щось у своїй поведінці або у навколишньому середовищі дитини.

Ми допоможемо вам у вирішенні ваших проблем.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Юлия Осипчук: (Користувач)
Сподобалось
Ця тендітна жінка, перевернула з ніг на голову моє світосприйняття. Дуже, дуже, професійно. Рекомендую.

Відповісти:

Юлия Осипчук,
Юлия Осипчук, 
Переглянути всі відповіді ()