FitCurves

FitCurves
Ковель
бульвар Лесі Українки, 12
(В приміщенні готелю "Лісова пісня")
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 20:0013:00 - 15:00
Сб09:00 - 13:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Ну хто з нас, жінок, не хоче завжди бути у формі та виглядати на всі «100%», коли ви не просто вражаєте своєю привабливістю, але й відмінно себе почуваєте. Адже саме тоді можна підкорити вершини щастя. Впевнена, доглянута та здорова жінка — це та, ким хоче стати кожна. А ми можемо їй в цьому допомогти.

Однією з особливостей FitCurves залишається турбота про наших клієнтів та те, що ми завжди намагаємось створити атмосферу позитиву та впевненості, доброзичливо зустріти кожного гостя та гарантувати індивідуальний підхід до вас.

У нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, яким вдалось стати експертами у сфері краси та догляду за собою. Вони допоможуть вам опанувати всі тренажери у клубі, правильно виконувати розтяжки та вправи, обрати необхідний саме для вас раціон харчування, що дозволить досягти відмінних результатів та бажаного ефекту.

Фітнес-тренери FitCurves допоможуть вам грамотно скласти персональну програму тренувань: підібрати інтенсивність та діапазон вправ з урахуванням ваших особливостей, щоб заняття були досить ефективні та при цьому не принесли шкоду здоров'ю.

Комплексна програма керування вагою для жінки:

  • Фітнес, який включає в себе 30-хвилинне кругове тренування з 5-ти елементів фітнесу, які розробили спеціально для жінок.
  • Харчування — правильний підбір раціону харчування, відповідно до індивідуальних особливостей;
  • Супровід та контроль протягом усього часу тренувань

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук