Арт-клуб "82100"

82100 - фото
Відгуків 19
Дрогобич
площа Ринок, 23
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд12:00 - 23:00Без перерви

Інформація

Чудовою альтернативою відпочинку в класичних ресторанах та кафе можуть стати відвідини арт-клубу «82100». Це новий ексклюзивний заклад, розташований в центрі міста, в якому можна не тільки смачно повечеряти, а й насолодитися якісною музикою молодих виконавців, поспілкуватися в колі творчих осіб.

До послуг відвідувачів — окремий закритий банкетний зал, розрахований на 22 осіб, уважні офіціанти, привітні адміністратори. Можна спробувати себе в караоке, яке зараз для відвідувачів є безкоштовним. Є можливість зімпровізувати музику відомих світових виконавців. Заклад працює до 3 години ночі.

В арт-клубі «82100» регулярно проводяться тематичні вечори та різноманітні концерти. Саме тут можна послухати виконавців-початківців та професійні гурти, які роблять перші кроки на сцені. Слідкуйте за афішами творчих вечорів на сторінці.

Велика компанія зможе комфортно відпочити на м'яких диванах, відвідувачам доступний wi-fi. Тим паче, що ми повністю оновили меню та додали до нього безліч смачних та неймовірних страв, які вам точно посмакують.

Відгуки