Майстер ОК

Майстер ОК - фото
Відгуків 5
Стрий
Вулиця Львівська, 36а

Інформація

    Плануєте змінити інтер’єр в оселі? Вже набрид колір стін та покриття на підлозі, які за роки втратили свій привабливий зовнішній вигляд? Готуєтесь до зими та плануєте економити за рахунок утеплення фасадів приміщень? Чи, взагалі, мрієте про власний будинок «з нуля»? Тоді ми готові вам допомогти., адже наша професійна бригада майстрів виконує широкий спектр ремонтних робіт якісно та недорого.

Наші переваги:
 • досвід ремонтних робіт, що гарантує відмінну якість, надійність та швидке виконання замовлення — ми дізнались нові секрети та правила виконання ремонту;
 • професійна бригада майстрів, які знають як додати вашій оселі затишку та комфорту і готові допомогти вам з ремонтом;
 • використовуємо ваші матеріали, або ж допоможемо з покупкою всього необхідного, адже за роки роботи дізнались про багато хороших виробників та знайдемо все те ,що вам необхідно;
 • гарантія якості та надійності на всі роботи;
 • доступні ціни
Послуги:
 • широкий спектр ремонтних робіт;
 • монтаж сантехніки;
 • утеплення будинків та квартир;
 • будинок з нуля;
 • укладання плитки;
 • зварювальні роботи
 

Відгуки

Надія Левко (Ревізор)
Сподобалось
Дуже вдячна майстру п. Олегу та його команді не тільки за високоякісну роботу, а й за закупівлю і доставку будматеріалів, за професійні рекомендації та за розуміння і тактовність.
Рекомендую!!!
Переглянути всі відповіді ()
Arsen Zubrucki (Ревізор)
Сподобалось
Майстри з своїм керівником майстром п. Олегом дуже чудово працюють і якісно роблять свою роботу. Дуже задоволений я та ті кому порадив, і ті хто мені порадив. Приємно здивували відносно малі розцінки. Все супер і якісно. Роботу виконують в розумні сроки.
Супер рекомендую. Дуже задоволений.
Переглянути всі відповіді ()
Ivan Ivanov (Користувач)
Сподобалось
Добрий день! Хочу подякувати майстрам за бездоганно виконану роботу! Все якісно, швидко і вчасно, професіонали своєї справи. Рекомендую!
Переглянути всі відповіді ()
Lyubomir Romanovich (Користувач)
Сподобалось
Надійні люди, знають свою справу, привабливі ціни та якість виконаних робіт на всі 100%. Рекомендую!!!
Переглянути всі відповіді ()
Iryna Strotska (Користувач)
Не сподобалось
Доброго вечора.
Мала необережність зв'язатися з даною фірмою для проведення ремонтних робіт в своїй квартирі,про що дуже пожаліла.
Фірмою назвати важко.
Олег який є за все відповідальний зовсім не відповідальний.
Майстри які з ним співпрацюють не якісно виконують свою роботу,що видно в подальшому.Терміни виконання не відповідають зазначеним.Паралельно ті ж майстри роблять інші об'єкти через що затримка.
Так як нам робили тільки чистовий підготовчий етап робіт,то на фінішній прямій видно так звані"косяки".
Ціни за їхні послуги не дешеві,а якість роботи просто розчаровує.
Одним словом якщо не хочете мати проблем заплатити кошти в потім думати як вийти з ситуаці і все виправити то не рекомендую зв'язуватися з цими людьми.

Oleg Milyukov: (Перехожий)
Iryna Strotska, Шановна Ірина. Так я мав необережність взяти до співпраці других майстрів. Та коли хотів щось виправити, ваш чоловік вже не захотів з ними звязуватись. Приношу вибачення.
1 місяць тому
Переглянути всі відповіді ()
Майстерок   Утеплення дахів   Утеплення фасадів   Утеплення підлоги   Монтаж сантехніки   Ремонтні роботи   Сантехніка   Утеплення   Ремонт   Ремонтники   Ремонтна бригада   Утеплення пінопластом   Утеплення будинку   Бригада по ремонтах   Внутрішні роботи   Внутрішній ремонт   Заливка стяжки   Заливка фундаменту   Мурівка   Оздоблення   Пінопластом утеплення пінопластом   Перекрити дах   Ремонт квартир   Ремонт особняків   Сервіс сантехніки   Укладання плитки   Утеплення балконів   Утеплення будинків   Утеплення будинків мінватою   Утеплення будинків пінопластом   Утеплення будинку зсередини   Утеплення будинку мінватою   Утеплення будинку пінопластом   Утеплення будинку ціна   Утеплення дерев’яного будинку   Утеплення квартир   Утеплення мінватою   Утеплення мінеральною ватою   Утеплення мансарди   Утеплення мансарди мінватою   Утеплення пінопластом ціна   Утеплення стін   Утеплення стін зсередини   Утеплення стін мінватою   Утеплення стін пінопластом   Утеплення стін пінопластом ціна   Утеплення стелі   Утеплення стелі мінватою   Утеплення фасадів мінватою   Утеплення фасадів мінеральною ватою   Утеплення фасадів пінопластом   Утеплення фасадів ціна   Утеплення фасадів ціни   Утеплення фасаду   Утеплення фасаду мінватою   Утеплення фасаду пінопластом   Утеплення фасаду пінопластом ціна   Утеплення фасаду ціна   Утеплення фундаменту   Утеплювач фасад будинків   Фасад будинку   Фасади будинків   Фасади будинків з пінопласту   Фасади будинку   Фасади приватних будинків   Ціни на фасадні роботи   Широкий спектр ремонтних робіт   Штукатуркаперекриття дахів   Як утеплити будинок   Як утеплити горище   Як утеплити підлогу   Як утеплити стелю  
Показати більше