ТзОВ "NEGABARIT SERVICE"

Відгуків 3
Ковель
вулиця Володимирська, 154а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Ремонт та миття вантажних автомобілів. Розвал-сходження легкових автомобілів.

Відгуки

Олександр Якубчук (Ревізор)
Не сподобалось
Сподобалось:
Не сподбалось:
Заїхав на розвал взявся дядько робити , ціна 350 грн.Довго розказував який він професіонал,.Розвал якось зробив але не до кінця,щось йому не підсовувалось колесо, сказав і так резину їсти небуде.Дійшло діло до сходження ,невідкручувався регуліровочний болт рульових тяг,він спочатку кував молотком ,потім поклепану регуліровку пробував відкрутити,позбивав грані.Сказав що нічого зробити не може і в нього немає часу возитись з моєю машиною, в нього інший клієнт.Сказав заплатити 175 грн,спитав за що, сказав напишем перевірка підвіски, треба ж щось заробити, годину провозився.Категорично не рекомендую даний сервіс.Беруть гроші за невиконану роботу,якщо є трудності то відфудболюють
Переглянути всі відповіді ()
Андрій Шуляк (Перехожий)
Не сподобалось
Непонравилось!!!! много пафоса мало работы!! Остался не доволен!!! Машына осталась грязной. На вопрос почему машына грязная получил в ответ пару матов.... Пропоную уволить весь колектив, одни алкашы.
Переглянути всі відповіді ()
Рома Загура (Перехожий)
Не сподобалось
Довелося одного разу заїхати на цю горе автомийку, потрібно було помити бочку з наружи і в середині, підійшов зайняв чергу , сказали що помиють, ждав 4 часа, коли підійшла моя черга, сказали що автомобіль дуже грязний і без бутилки оковитоі можеш не заїжати, прийшлось бігти в магазин, тут Я ще попав на 70 грн, заїхав в бокс чекав їх ще пів години, коли помили був Я просто шокований, машина була сива а при загрузці бочки не хотіли загружати бо бочка була не помита. Нікому не раджу там одні хами.
Переглянути всі відповіді ()