Auto Drive

Auto Drive - фото
Відгуків 3
Ковель
вулиця Варшавська, 1г
(Район гаражів "Текіли")
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 19:0013:00 - 14:00
Сб,НдВихідний

Інформація

Кількість електронних систем, які присутні в сучасних автомобілях, велика і без них сучасні автомобілі просто не можуть нормально функціонувати. Електрообладнання будь-якого авто має властивість періодично виходити з ладу, доставляючи безліч неприємностей автовласникам. Якщо у вашого автомобіля проблеми з електрикою, не відкладайте візит до автосервісу — з електрикою краще не жартувати, довірте це краще професіоналам.
СТО «Auto-drive» пропонує широкий спектр програмних робіт.
Видалення системи DPF, EGR, TVA, VSA, SCR, LSU, і т.п., їхнє програмне та фізичне відключення.
Блок керування автомобіля буде перепрограмований таким чином, що DPF, EGR, SCR і т.п. буде повністю вилучене з програмного алгоритму роботи авто.  Гарантія на виконані програмні роботи, надається на весь термін експлуатації вашого авто.

Велика практика в цій сфері дозволяє нам гарантувати коректну роботу автомобіля без систем DPF, EGR, SCR, VSA і т.п..

Багато чого у сучасному авто можна відремонтувати на програмному рівні, не заміняючи ту чи іншу деталь і цим же, як кажуть, не викидати гроші на вітер.
З питань робіт, пов’язаних з програмуванням телефонуйте_096 012 05 76 Олег

Наші переваги:

 • майстри з багаторічним досвідом роботи;
 • якісне, сучасне та надійне обладнання, яке допоможе виконати всі роботи швидко та якісно;
 • проконсультуємо та допоможемо з вибором необхідного для вашого авто;
    вигідні умови та доступні ціни;
    постійним клієнтам знижки.

Послуги:

   
комп’ютерна діагностика;
 • сигналізація;
 • авто звук;
 • LED, Xenon;
 • виготовлення ключів, дублікатів;
 • авто кондиціонери;
 • автономні опалювачі;
 • чіп-тюнінг (збільшення потужності двигуна);
 • прошивка комп’ютерів (різне програмування під різні потреби);
 • програмне видалення DPF, FAP, SCR, EGR, TVA,LSU і т.д.;
 • корекція спідометрів;
 • ремонт стартерів, генераторів
    

Відгуки

Володимир Ковальчук (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:приємне спілкування з майстрами, щось порадять на майбутнє, босс фірми Олег дуже розумний чоловік.
Не сподобалось:немає такого.
Загальне враження:тут просто таке місце, де реально роблять всі роботи по електриці. скільки я звертався сюди, завжди допоможуть, всі проблеми в роботі авто устранять. що розбираються - то розбираються. всім раджу.
Переглянути всі відповіді ()
Рома Гац (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:Все чудово,проблема з авто була вирiшена.
Не сподобалось:Все сподобалось.
Загальне враження:Враження вiд даного автосервiсу залишилося позитивне.Проблема з авто була вирiшена доволi швидко i за нормальну цiну.Буду рекомендувати знайомим даний сервiс .
Переглянути всі відповіді ()
Антон Дубенчук (Ревізор)
Не сподобалось
Сподобалось: не бачу позитивних сторін в роботі СТО "Avto Driwe" в м. Ковель.
Не сподобалось: мав проблему на автомобілі з електроручником і чіп-картою. 2 дні проїздив на СТО без толку, тільки на 3 день взялися щось дивитися по авто і то як висловив їм своє невдоволення їхнім сервісом. Діагностику автомобіля провели, сказали 2 причини із-за чого може виникнути несправність електроручника, але до ремонту навіть не приступили, сказали замінювати певні вузли системи і все, хоча це все просто знайшли інші майстри і усунули несправність швидко і по меншій собівартості чим "здерли" на Аvto Driwe за їхню безтолкову роботу. Відносно чіп-карти сталося те саме, Олег зробив її так, що вона взагалі перестала працювати, хоча до цього працювала, хоч раз через три рази, але працювала. І далі відмовилися усувати результати своєї "роботи" за що беруть гроші, нічого не зробивши. При мені також провели діагностику автомобіля старшому чоловікові, приписували коди помилок що може не працювати і відправили його шукати якісь датчики, розшифровувати коди помилок, абсолютно не приступивши до усунення неполадок, сказали, що їм немає часу займатися цим.
Загальне враження: не рекомендую СТО Avto Driwe, оскільки в них ніколи немає часу, відносяться не компетентно до виявлення і усунення неполадок автомобілів, з клієнтами не рахуються, відправляють нічого не зробивши, і беруть за це гроші, хоча це є можливості усунути несправність і за меншу плату.
Переглянути всі відповіді ()
Авто Драйв   Автодрайв   Autodrive   Автомобільний Електрик   Ремонт Автомобільних Генераторів   Комп'ютерна Діагностика Авто   Автомобільна сигналізація   Сто   Автомобільний тюнінг   Автомобільні кондиціонери   Автосигналізація   Сигналізація на автомобіль   Сигналізація на авто   Купити автосигналізацію   Купити автомобільну сигналізацію   Сигналізація для автомобіля   Сигналізація для машини   Станція технічного обслуговування   Станції технічного обслуговування   Сервісно-технічне обслуговування автомобілів   Сервіс автомобілів   Ремонт автомобілів   Автосервіс   Ремонт авто   Автотюнінг   Авто тюнінг   Тюнінг автомобілів   Тюнінг   Стайлінг автомобіля‎   Автокондиціонери   Автокондиціонер   Кондиціонер для машини   Кондиціонер для автомобіля   Автоелектрик   Автономні опалювачі   Електрика автомобіля   Зробити корекцію спідометра   Зробити програмне видалення dpf   Зробити програмне видалення egr   Зробити програмне видалення fap   Зробити прошивку авто компютера   Зробити ремонт генератора   Зробити ремонт стартера   Компютерна діагностика   Корекція спідометрів   Корекція спідометрів зробити   Поломка електрики   Послуги автоелектрика   Проблеми з електрикою в автомобілі   Програмне видалення dpf   Програмне видалення egr   Програмне видалення fap   Прошивка авто компютерів   Прошивка авто компютерів зробити   Ремонт автозвуку   Ремонт автокондиціонера   Ремонт автономних опалювачів   Ремонт електрики легкових автомобілів   Ремонт сигналізації   Ремонт стартерів   Сигналізація   Чіп тюнінг  
Показати більше