Бюро перекладів

Бюро перекладів - фото
Відгуків 2
Івано-Франківськ
вулиця Івана Франка, 39, офіс 1а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 17:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Бюро перекладів - це професійна команда дипломованих перекладачів, що обєднались з метою надання Вам комплексу якісних послуг, повязаних із перекладом.
Бюро має багаторічний досвід роботи та достатній штат професійних перекладачів в своєму розпорядженні. На вас чекають якісні переклади, кваліфіковані поради професіоналів та затишна привітна атмосфера.

Пропонуємо послуги перекладів з таких мов: англійська, німецька, польська, чеська, іспанська, італійська, китайська, португальська, російська, французька, словацька та інші.

Наші послуги:
1. Офіційні переклади
• Медичний переклад;
• Технічний переклад;
• Юридичний переклад;
• Художній переклад;
• Рекламний переклад.
2. Нотаріальне засвідчення
3. Апостиль (подвійний апостиль)
4. Легалізація документів
5. Присяжний переклад
6. Акредитований переклад
7. Витребування документів
8. Виготовлення довідки про несудимість
9. Заповнення анкет на візи
10. Редагування та коректорська правка
11. Завірення перекладів документів печаткою бюро перекладів

Ми раді Вам завжди!

 

Відгуки

Єфросинія Мельничук (Перехожий)
Сподобалось
Швидко і якісно
Переглянути всі відповіді ()
дуже ввічливі, працюють професійно
Переглянути всі відповіді ()
  Переклади   Легалізація документів   Бюро перекладів   Переклад   Перекладацькі послуги   Перекладачі   Послуги перекладачів   Перекладач   Апостиль   Апостилізація   Проставити апостиль   Апостиль документів   Італійська мова   Англійська мова   Консультації з іноземних мов   Німецька мова   Нотаріальне засвідчення   Нотаріальне засвідчення документів   Нотаріальне засвідчення перекладів   Оформлення документів для виїзду за кордон   Переклад договорів   Переклад документів   Переклад документів для іноземних посольств   Переклад документів для подачі на візу   Переклад з італійської   Переклад з англійської   Переклад з німецької   Переклад з нотаріальним засвідченням   Переклад з російської   Переклад з чеської   Переклад контрактів   Переклад сайту   Переклад свідоцтв про народження   Переклад тексту   Переклад угод   Письмовий переклад   Пошук закордонних партнерів для бізнесу   Преклад з словацької   Професійний переклад   Різні види перекдадів з нотаріальним засвідченням   Російська мова   Сертифіковані переклади документів   Усний переклад  
Показати більше