Шіба

Шіба
Відгуків 1
Ковель
вулиця Варшавська, 28
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Автосервіс «Шіба» спеціалізується на діагностиці та якісному ремонті автомобіля за доступними цінами. Професійні майстри автосервісу мають значний досвід роботи, відмінно орієнтуються в різнотипних проблемах та поломках автомобілів різних моделей, працюють швидко, відповідально та надійно.

Послуги автосервісу «Шіба» включають:

  • встановлення та обслуговування автокондиціонерів — заміну запчастин, заправку, дезінфекцію, ремонт;
  • ремонт і продаж стартерів та генераторів;
  • діагностику та ремонт інжекторів;
  • продаж автозапчастин;
  • діагностику та усунення несправностей в автомобільній електроніці — застосовуємо діагностичні сканери дилерського рівня.

Ми працюємо з використанням сучасного високотехнологічного обладнання, що дозволяє точно виявити та швидко усунути несправності. Після проведеної діагностики надамо детальні консультації щодо підбору оптимальних варіантів вирішення проблеми. Проводимо випробування на стенді. Забезпечимо процес ремонту якісними та оригінальними запчастинами. Вирішуємо нестандартні та складні задачі швидко та якісно.

Автосервіс «Шіба» в короткий строк поверне вашому автомобілю відмінний стан.
 

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Андрій Каупервуд: (Користувач)
Не сподобалось
Враження склалося таке, що власник сервісу - впарювач 99-ого рівня і трохи неадекватний (чи на таблетках сидить чи корона тисне - я не знаю). 30 хвилин гіперактивно розказував історії про рояль, піаніно і сабвуфер. Я з ввічливості рідко перебивав. Під кінець цього дійства він сказав, що для правильного звуку високочастотні динаміки треба "колхозити" в стійку. Я не прихильник "колхозу" тож попросив поставити динаміки в штатні місця в двері, зберігши рідні форми інтер'єру салону. На що власник відповів "ні, ми так не робимо", тупо розвернувся спиною 180 градусів і пішов. Завіса.

Відповісти:

Андрій Каупервуд,
Андрій Каупервуд, 
Переглянути всі відповіді ()
Шиба   Ремонт автомобільних генераторів   Сто   Станція технічного обслуговування   Станції технічного обслуговування   Сервісно-технічне обслуговування автомобілів   Сервіс автомобілів   Ремонт автомобілів   Автосервіс   Ремонт авто   Автосервіс   Виготовлення ключів з чіпом до машини   Встановлення компресора   Діагностика інжекторів   Діагностика машини   Дезинфекція машини   Заміна компресора   Замовити ключ з чіпом   Заправити кондиціонер в машині   Зробити діагностику машини   Зробити дезинфекцію машини   Компютерна діагностика машини   Ремонт інжекторів   Ремонт авта   Ремонт автокондиціонерів   Ремонт автомобільних кондиціонерів   Ремонт генераторів   Ремонт кондиціонера в машині   Ремонт машини   Ремонт опалювальної техніки   Ремонт стартерів   Сервісне обслуговування інжекторів   Якісний ремонт автокондиціонера  
Показати більше