Такс Груп Консалтинг

Такс Груп Консалтинг - фото
Відгуків 1
Тернопіль
вулиця Соломії Крушельницької, 55/61
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

 

Ми націлені на результат, а нашою метою є не тільки наш успіх як команди, але й успіх кожного нашого клієнта.

Практичний досвід роботи з клієнтами дав нам зрозуміти, що бізнес потребує компанії яка б могла забезпечити комплексну правову допомогу його діяльності, і ми почали реалізовувати цей проект з усвідомлення того, що принцип комплексності при рішенні завдань клієнтів не дозволяє нам залишатись вузькопрофільними фахівцями.

До нашої команди долучились спеціалісти у галузі корпоративного, господарського та договірного права, що надало нам можливість юридичного супроводу суб’єктів господарювання на всіх етапах діяльності починаючи з їхньої реєстрації.

Залучення до нашої команди «кращих з кращих» та постійний саморозвиток забезпечили розширення географії наших клієнтів. На сьогодні в нас обслуговуються компанії не тільки з Тернопільщини, а й з інших регіонів зокрема Хмельницького, Рівного, Києва.

Серед наших клієнтів компанії різних напрямків діяльності, у тому числі пов'язаних з торгівлею, перевезеннями, послугами, IT-індустрією, енергетикою, нерухомістю, громадським харчуванням, сільським господарством.

Крім цього, ми співпрацюємо з багатьма нотаріусами, перекладачами, оцінщиками, аудиторами, банками, вирішуємо складні питання у відносинах з державними органами.

Що ж стосується цінової політики, то ми розуміємо, що ціна часто є ключовим фактором у прийнятті рішення. Наш підхід до роботи з клієнтами відкритий і чесний. У нас єдина цінова політика для всіх клієнтів і ми не змінюємо ціни під час супроводження справи, ми завжди попереджаємо про можливі незаплановані витрати, що дозволяє клієнтам планувати бюджет з самого початку. Наші ціни справедливі, а довіра є виправданою!

В планах розвиток інших напрямів та практик – послуги з кадрового діловодства, практики земельного та містобудівного права.

Ми даємо нашим клієнтам можливість розвивати свій бізнес займаючись тим що вони вміють робити найкраще, а всю рутинну роботу з документами ми беремо на себе.

 

Чому вам варто скористатися нашою допомогою? Наші переваги:

  • Завдяки нам вам більше не доведеться самостійно опрацьовувати різноманіття документів, вирішувати складні юридичні питання та витрачати час на інші справи, що відволікають від розвитку бізнесу.
  • Будуємо довготривалі, засновані на взаємній довірі, партнерські відносини. Гарантуємо вам максимальну віддачу, чесність, відповідальність, високий рівень професіоналізму та дотримання відповідних стандартів якості.
  • Завдяки нам ви уникнете багатьох юридичних ризиків, сплачуватимете податки вчасно та оптимально, мінімізуєте свої витрати.
  • Ми розуміємо потреби бізнесу, бачимо виклики, яким доводиться протистояти й проблеми, що потрібно вирішувати.
  • Завдяки нам ви отримаєте зрозумілі для вас, прозорі, практичні та вигідні й, основне, легальні варіанти вирішення більшості бізнес-задач.

 

Послуги:

Бухгалтерські послуги:

- Бухгалтерське обслуговування
- Підготовка та подання звітності
- Ведення бухгалтерського обліку

Юридичні послуги:
- Юридичне обслуговування
- Оскарження ППР та розблокування податкових накладних
- Реєстрація та ліквідація ТОВ, ПП, ФОП, ОСББ, ЖБК, ГО
- Складання та аналіз договорів
- Супровід податкових перевірок
- Представництво в судах

 

Відгуки