Адвокат "Носков Олександр Миколайович"

Носков Олександр Миколайович - фото
Відгуків 1
Луцьк
вулиця Прогресу, 7

Інформація

Носков Олександр Миколайович є кваліфікованим та досвідченим адвокатом, який допоможе вам вирішити ваші питання юридичного характеру. Проблеми із кредитом? Носков Олександр Миколайович допоможе відтермінувати сплату боргу! Ваша «друга половинка» забула про існування ваших спільних дітей і не піклується про них? Носков Олександр Миколайович потурбується про те, щоб суд призначив аліменти й діти були забезпечені всім необхідним. Ваші сусіди нахабно загарбали шматок вашої землі? Носков Олександр Миколайович подбає про те, щоб справедливість було відновлено!

Адвокат Носков Олександр Миколайович якісно надає широкий спектр адвокатських послуг у галузі:

 • Цивільного права;
 • Господарських правовідносин;
 • Сімейного та спадкового права;
 • Кредитних правовідносин та майнових зобов’язань;
 • Земельних, житлових правовідносин;
 • Правовідносин із роботодавцем (трудове право);
 • Кримінального права та в інших юридичних галузях.

Звернувшись до Носкова Олександра Миколайовича ви отримаєте кваліфіковану юридичну допомогу та широкий спектр адвокатських послуг:

 • Юридичний супровід бізнесу та правовий аналіз різноманітних документів;
 • Захист прав фізичних чи юридичних осіб у судових інстанціях на різних стадіях судового процесу;
 • Написання та подання до відповідних органів чи організацій необхідних документів (клопотань, запитів, скарг);
 • Складання і подання до суду процесуальних документів (позовних заяв, апеляційних та касаційних скарг, клопотань тощо);
 • Сприяння ефективному та своєчасному виконанню судових рішень;
 • Правові консультації та врегулювання спорів на досудовому етапі;
 • Ряд інших послуг для захисту ваших прав.

Чому Носков Олександра Миколайович? Переваги цього адвоката такі:

 • Якщо Носков Олександр Миколайович береться за вашу справу, то він робить усе, щоб легальним шляхом досягти успіху. Кількість програних цим адвокатом справ сягає нуля.
 • Носков Олександра Миколайович є чудовим спеціалістом та порядною чуйною людиною. Скориставшись послугами цього юриста, ви отримаєте таку потрібну вам у важку мить підтримку та якісно надану юридичну допомогу. Крім того, ваша співпраця з Носковим Олександром Миколайович є абсолютно конфіденційною.

Відгуки

Анатолій Цехош: (Користувач)
Сподобалось
Досвідчений, коректний, виважений та цілеспрямований опонент.
Вважаю Олександра Миколайовича гідним взірцем сучасного адвоката.
Бажаю успіхів на професійній ниві!

Анатолій Цехош, дуже дякую за вітання. Мені дуже приємно з Вами працювати.
майже 3 місяці тому
Переглянути всі відповіді ()
Носков о.м.   Адвокати   Адвокат   Адвокатські послуги   Послуги адвоката   Адвокат для судів   Адвокат для суду   Адвокат з досвідом   Адвокат з рекомендаціями   Адвокат на суд   Адвокат по розлученнях   Адвокат у адміністративних справах   Адвокат у кримінальних справах   Адвокат у питаннях нерухомості   Адвокат у сімейному праві   Адвокат у спадковому праві   Адвокат у справі розлучення   Адвокат у суді   Адвокат у цивільних справах   Адвокат у цивільному праві   Адвокатські послуги у цивільних справах   Адвокатська допомога   Адвокатське представлення у суді   Адвокатський супровід   Адміністративний адвокат   Альтернативне вирішення справ без суду   Виконання судових рішень   Де взяти адвоката   Де знайти адвоката   Допомога адвоката   Допомога в житлових спорах   Досвідчений адвокат   Заповіти   Захист в судових засіданнях   Захист клієнта у кримінальній справі   Захист у кримінальній справі   Захист у суді   Кваліфікований адвокат   Консультація адвоката   Надійний адвокат   Надання адвокатських послуг   Найняти адвоката   Оскарження протоколів   Оскарження протоколів поліції   Оскарження рішення в суді   Оскаржити рішення суду   Підготовка шлюбних контрактів   Позбавлення батьківських прав   Правнича допомога   Представлення інтересів відповідача   Представлення інтересів у суді   Представництво в суді   Рішення судових проблем   Розірвати шлюб   Скласти заповіт   Укладення шлюбного договору   Укладення шлюбного контракту   Укласти шлюбний договір   Укласти шлюбний контракт   Хороший адвокат   Шлюбний договір   Шлюбний контракт   Як написати заповіт   Як розлучитися   Як скласти заповіт  
Показати більше