IT House

IT House - фото
Відгуків 5
Тернопіль
проспект Степана Бандери, 42/2
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 21:00Без перерви
Сб,Нд10:00 - 20:00Без перерви

Інформація

Чи мріяли ви колись про простір, де можна навчатися, працювати та вдосконалюватися, знайомитися з новими людьми та просто цікаво й продуктивно проводити час?

«IT HOUSE» — це багатофункціональний простір у місті Тернопіль, простір, де створюють прогресивні IT-проекти й проводять конференції та освітні події, майстер-класи, тренінги, презентації, уроки та курси. Це унікальне поєднання коворкінгу та навчального хабу в одній локації.

У нас передбачені місця для індивідуальної та командної роботи. Атмосфера у нас панує творча, дружня та креативна, що сприяє новим корисним знайомствам, взаємодії та обміну ідеями.

Ми націлені на ефективне навчання у сфері інформаційних технологій. IT Academy запрошує на комп’ютерні курси: для початківців, програмування, графіки та дизайну, робототехніки.

Також пропонуємо оренду конференц-залу, де можуть комфортно розміститися до 100 осіб. У залі є зона з комп’ютерами, де можна проводити майстер-класи.

Події

Magento Meetup Ternopil #3
24.01.2020 19:00 $ безкоштовно
Зустріч для Magento 2 розробників.Захід - БЕЗКОШТОВНИЙ, реєстрація обов'язкова за нижчевказаним посиланням. 
Курс "Комп’ютер для початківців"
27.01.2020 19:00 $ 1200 грн
Вивчення комп’ютера з нуляДля кого цей курс?Для тих, хто прагне вдосконалити рівень знань і навичок впевненого користувача ПК.Для тих, хто хоче працювати з комп’ютером не тільки в домашніх умовах, але й без проблем виконувати більш складні офісні функції, а саме: ведення баз даних, робота з документами, робота з електронною поштою, підготовка презентацій і багато іншого. Для тих, хто хоче навчитись працювати з дисковими і флеш-накопичувачами.Для тих, хто хоче впевнено взаємодіяти з соціальними мережами і мессенджерами. Вартість  - 1200 грн. Деталі та реєстрація за нижчевказаним посиланням.
IT’s 4Kids
01.02.2020 16:00 $ 2000 грн
Для кого цей курс? Для дітей, які бажають отримати базові основи теоретичних знань  у різних напрямах комп'ютерних технологій.  Програма курсу Знайомство з комп'ютером (з чого він складається, як працює і як правильно ним користуватись) Редактор PAINT і ADOBE PREMIERE, розробка анімації Правильний друк тексту Логіка комп'ютера, сервіс CODEMONKEY Знайомство з Інтернетом, засоби GOOGLE PYTHON Хто веде курс? Катерина Белюх - вчитель основ програмування та комп'ютерних наук. Професійна діяльність: проведення навчальних занять у ІТ таборі, навчання основ мови програмування Python i PHP, створення та програмування роботів Lego, 3D дизайн. Вартість - 2000 грн.  
Тренінг по трейдингу "Перетвори свій потенціал у гроші"
01.02.2020 13:00 $ 100 грн
Тренінг підготовлений трейдером-практиком на підставі власних спостережень, досліджень, методик та власного досвіду, що зведені в єдину торгову систему, яка довела свою ефективність.Для кого буде цікаво?-тим, кому цікаві нові можливості заробітку і розвитку власної кар'єри на фондовому ринку і тим, хто потребує якісних рекомендацій і відчутної підтримки на початковому етапі. -хто вже почав торгувати, але хоче дізнатися про додаткові можливості та перспективи для прибуткової торгівлі на фондовому ринку.-хто любить аналізувати і прогнозувати, довіряє своїй інтуїції і хочете навчитися заробляти за допомогою власного інтелекту.-студентам та випускникам економічних спеціальностей-усім бажаючим отримати нові знання ПРОГРАМА:Механізм та функція фондового ринку, його інфраструктураПрофесійна учасники фондового ринкуУчасники біржових торгівІнвестор vs трейдерТоргова платформаСтатистика, звітність трейдера Головні правила успішного трейдингу Хто такий трейдер? Сенс цієї професії полягає в купівлі валют, акцій або інших активів за однією вартістю і подальшому їхньому перепродажу за вищою ціною. Дохід його в даному випадку — сума різниці вартості активів.Кар'єра трейдера може розвиватися у двох напрямках — робота на фінансових ринках з власним капіталом або робота в інвестиційній компанії та управління капіталом інших людей.Один з основних робочих інструментів сучасного трейдера — комп'ютер з набором необхідного програмного забезпечення і доступом до мережі інтернет. Однак, головний робочий інструмент — це його інтелект, адже трейдинг — саме той бізнес, в якому ви можете реалізувати весь свій потенціал і заробляти, перетворюючи свій потенціал в гроші.
Лекції З Психодієтології
09.02.2020 $ 225 - 600 грн
Лекція 1 - 11.00 - 13.00➖ Формула насолоди, або Як індустрія швидкого харчування контролює вашу поведінку➖Типи переїдання і стратегії роботи з ними➖Фізіологія і психологія переїдання➖Чому ми зриваємось і не можемо відмовитись від продукту➖ Типи голоду та як їх відрізняти➖Тригери апетиту➖Емоції і переїдання ➖Їжа, як задоволення в житті13.00 - 13.30 - перерва (візьміть з собою обід/перекус)Лекція 2 - 13.30 - 15.30➖ Як сформувати індивідуальний раціон харчування для свого організму➖Здорова тарілка➖ Баланс макронутрієнтів в раціоні➖ Як вживати фрукти не тільки в задоволення, а й для користі організму.➖ Як зробити заготовки на тиждень➖Як харчуватись поза домом➖Як підтримати себе в подорожах➖Критерії якісної води і скільки пити➖Кофеїн і його вплив на організм➖Алкоголь і його вплив на організм➖Олії: на яких готувати і чому?➖Основні дефіцитні стани сучасної людиниЛекція 3 - 15.30 - 17.00➖Стрес : стратегії і тактики усунення наслідків➖Чому під час стресу ми переїдаємо➖Практики роботи з тілом під час стресу➖Навики відпочинку та розслаблення.Вартість :1 лекція - 225 грн3 лекції - 600 грнДля реєстрації пишіть Юлія Крілик (Julia Krilyk)
Старт курсу "Ознайомлення з основами комп`ютерних наук"
12.02.2020 16:00 $ 4000 грн
Кожен в цій країні повинен навчитися програмувати, тому що це вчить мислити. Звичайно, Стів Джобс мав на увазі іншу країну, але чому це не може працювати у нас?Для кого: для дітей від 10 роківТривалість заняття: 1 годинаКількість занять: 40. Заняття проходять 2 рази на тиждень.Графік занять: вівторок та четвер з 10:00 до 11:00Метою курсу є ознайомлення із основами комп’ютерної графіки та сучасними мовами програмування. Дає базовий рівень розуміння алгоритмів.Програма: Adobe Premiere, PhotoShop, After Effects, Blender, 3D Max, CorelDraw, micro:bit, blogger, Kodu Game Lab, Blocly, Python, HTML
Безкоштовне пробне заняття для дітей від 12 років
12.02.2020 16:00
Вивчаємо: HTML, CCS, PHP, MySQL,Adobe Photoshop,Microsoft Power PointКінцевий результат курсу:створення власного шаблону сайту.Реєтрація на сайті за нижчевказаним посиланням або телефоном.
Основи web-програмування
25.02.2020 $ 5400 грн
Курс призначений для вивчення актуальних теоретичних основ і практичних навичок створення власних сайтів за допомогою HTML, CSS, PHP та MySQL.Для кого цей курс?- дітям, що вже ознайомлені з основами комп’ютерних наук та хочуть продовжувати вивчення актуальних теоретичних основ і практичних навичок у програмуванні- бажаючим створити шаблон власного сайту   Вартість - 5000 грн. Деталі та реєстрація за нижчевказаним посиланням. 
Game Craft 3D
26.02.2020 16:00 $ 3600 грн
Для кого цей курс? для всіх, хто бажає долучитися до команди розробників ігор хто прагне освоїти особливості роботи з однією з найпопулярніших і простих сучасних платформ Unreal Engine, основи програмування, використовуючи Blueprints,основи створення 3D об'єктів хто хоче створити власну відеогру під мобільну платформу Windows Програма курсу Теоретичні відомості про геймдев.Розробка механіки повороту персонажа.Розробка ідеї для гри-ранера.Створення механіки генерації шляху.Розробка механік гри.Blender - інтерфейс, принципи роботи, моделінг.Знайомство з Unreal Engine.Робота над фінальним проектом.Створення проекту. Програмування механіки
Пробне заняття з курсу GameCraft 3D, 13+
27.02.2020 16:30
Кінцевий результат курсу : створення власної відеогри зі звуковими ефектами та анімацією на ігровому рушії Unreal Engine Реєструйся за нижчевказаним посиланням чи телефоном. 
Графічний дизайн. BASIC
16.03.2020 19:00 $ 3200 грн
Для кого цей курс? - початківцям, які не мають попереднього досвіду роботи в сфері графічного дизайну - людям, які хочуть навчитись втілювати свої творчі задуми у графічному вигляді- тим, хто ніколи не працювали в цій сфері, але давно мріють про творчу і захоплюючу діяльність графічного дизайнера Вартість - 3200 грн. Деталі та реєстрація за нижчевказаним посиланням. 

Відгуки

Юлія Вайнер (Друг LIST'а)
Сподобалось
Надсучасний цент з відповідним оснащенням. Відбуваються семінари, навчання, тренінги. Вік не обмежений. Відвідувала тренінг Програми ЄС Креативна Європа. Дуже задоволена. Приємні працівники. Креативний простір. Тільки нажаль у гардеробі не знайшла дзеркала. Це звичайно дрібничка але...
Переглянути всі відповіді ()
Tetyana Muzyka (Друг LIST'а)
Сподобалось
Креативно-навчальний простір для роботи, навчання, проведення різноманітних курсів, семінарів, тренінгів, воркшопів, майстер-класів та інших заходів.
Тут є все необхідне обладнання: проектор, екран, звукова система, зона з комп'ютерами. Є кабінети для індивідуальних занять. Проводяться курси для дітей та підлітків.
Переглянути всі відповіді ()
Оля Гевко (Ревізор)
Сподобалось
Швидкісний інтернет, затишок, кава, і дуже чудовий простір з прекрасними працівниками.
Переглянути всі відповіді ()
Yuliia Khoroshova (Гурман)
Сподобалось
Сподобалось: Чудовий коворкінг! Багато місця, світло. Ціни адекватні.
Є свій кавовий апарат, де можна зробити собі кави. Є чайник, щоб зробити собі чай. Чашки теж є. І навіть печиво є :)
На першому поверсі конференц-зал для семінарів, лекцій, конференцій (на фото) і кухня. На другому поверсі столи, стільці, стіл, щоб поїсти, мікрохвильовка, туалет. Ідеальне місце для роботи. Вайфай чудово тягне і підключається без проблем.
Напроти коворкінгу зупинка і продуктовий магазин.
За будівлею можна припаркуватися.

Переглянути всі відповіді ()
Mykhaylo Mykhaylovych (Визнаний експерт)
Сподобалось
Сподобалось:Комфортні робочі місця, високошвидкісне з'єднання з Internet, приємний адміністратор, спокійний колектив в co-working Space. Не високі ціни за робоче місце.
Не сподобалось:Немає недоліків на мою думку.
Загальне враження:Хто шукає робоче місце "типу в дома не працюється" так продуктивно як в офісі, то рекомендую відвідати IT House
Доповнено 1 рік тому
Ідеальне місце для того щоб попрацювати за ноутом в робочій обстановці інколи дома вже недоїдає і не так продуктивно працюється потрібно змінювати локацію на офісний стиль, можу рекомендувати
Доповнено 1 рік тому


Переглянути всі відповіді ()
Айті Хауз   Айті Хаус   Курси   Тренінги, семінари   Репетитори   Комп'ютерні курси   Конференц-зали   Навчальні курси   Тренінг   Семінар   Конференції   Репетитор   Репетиторські послуги   Репетиторство   Послуги репетитора   Комп'ютерне навчання   Конференц-зал   Конференц зал   Зал для конференцій   Конференц-сервіс   Adobe illustrator   Android development   Game craft   It academy   It house   Безкоштовні профільні івенти   Безкоштовні профільні івенти для студентів   Відвідати конференцію   Веб програмування   Вивчення android   Вивчення ютубу   Де попрацювати   Комп'ютерні курси для дітей   Комп'ютерні курси для підлітків   Курс векторної графіки adobe illustrator   Курси для дітей з веб програмування   Літній it табір   Навчальний хаб   Навчальний хаб it house   Навчання 3d арту   Навчання 3д арту   Навчання it для дітей   Навчання інформаційних технологій   Навчання веб програмування   Навчання графіки   Навчання дизайну   Навчання робототехніки   Ораторське мистецтво   Оренда конференц залу   Оренда конференц залу недорого   Презентації   Проведення конференцій   Програмування   Програмування для дітей   Простір для роботи   Роботехніка   Роботехніка лего   Робоче місце   Розробка ігор   Тренінги для дітей it   Уроки для дітей it   Фан ютуб   Школа графічного дизайну   Школа лідерства та потивації  
Показати більше