Медичний центр "ЗДОРОВ'Я ПЛЮС ЗДОРОВ'Я"

ЗДОРОВ'Я ПЛЮС ЗДОРОВ'Я - фото
Відгуків 7
Ковель
вулиця Театральна, 15а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 18:00Без перерви
Сб08:00 - 13:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Вже давно не секрет те, що ефективність та результативність лікування на пряму залежать від правильно та швидко поставленого діагнозу. Ще Гіппократ надавав величезного значення точному прогнозу, передбачення ходу хвороби. Він говорив, що тільки той лікар, який навчиться ставити точний діагноз, може заслужити довіру пацієнта.

І ми подбали про те, щоб діагностика у нашому центрі була якісною, швидкою, точною та ефективною — наш центр оснащений лікувальним, діагностичним та лабораторним обладнанням, яке дозволяє провести обстеження та виявити захворювання ще на ранніх стадіях, правильно спланувати лікування та дати оцінку його ефективності. Фахівці нашого центру мають високі кваліфікаційні категорії і регулярно підвищують свій професійний рівень в провідних ВНЗ післядипломної освіти лікарів України та зарубіжжя.

В медичному центрі надають послуги спеціалісти:
Стоматолог:

 • Терапія
 • Ортопедія (протезування)
 • Ортодонтія (лікування, брекет система та інше)
 • Лікування під мікроскопом
 • Зняття зубних відкладень
 • Новітня безпечна система вибілювання зубів BEYOND "Polus"
 • Компютерна томографія зубів
 • Дентальні знімки
 • Панорама
 • Педіатр

Терапевт
Неврвопатолог
Гінеколог
Уролог
Лікування п'явками (гірудотерапія)
Діагностика:
Добовий моніторинг артеріального тиску
Електрокардіографія
Ультразвукове обстеження:

 • Органів черевної порожнини
 • Нирок
 • Щитової залози
 • Малого тазу
 • Серця
 • Судин шиї голови та нижніх кінцівок (доплерографія, дуплексне сканування,)
 • Еластографія

Лабораторна діагностика:

 • клінічні аналізи
 • біохімічні аналізи
 • гормональні аналізи


тел:  (050)269 61 29


 

Відгуки

Muzhetski Den Elena (Ревізор)
Сподобалось
Зврнулася з гострим зубним болем. Ввійшли в полодення і прийняли поза чергою, так як я з малою дитиною на руках. Лікував лікар Юрій Іванович. Дуже задоволена. Рекомендую.))
Переглянути всі відповіді ()
Oleg Karpik (Ревізор)
Не сподобалось
Не сподобалось: назначення дерматолога ничого непомагае неправильний диагноз поставила.администратори неберуть телефон неможна дозвонитись а гроши добри беруть.
Переглянути всі відповіді ()
Inna Chernetsova (Перехожий)
Сподобалось
Шановні Ганно Петрівно та Михайле Ярославовичу!

Адміністрація Луцької філії ТзОВ Медичний коледж “Монада” висловлює Вам щиру вдячність за надану можливість ознайомити студентів коледжу з найсучаснішими досягненнями в галузі ортопедичної стоматології, що надзвичайно позитивно впливає на якість навчального процесу, розширює професійний світогляд майбутніх медиків. Ви найкращі! Бажаємо Вам подальших успіхів, зростання та вдячних пацієнтів.

З повагою,
директор коледжу Гайдучок Іван Григорович та завідуюча відділеннями “Стоматологія” та “Стоматологія ортопедична” Луцкевич Кіра Борисівна.
Переглянути всі відповіді ()
Людмила Хомук (Перехожий)
Нейтрально
Сьогодні наш візит до центру закінчився двояко.... Хлопчик 6 років страждає на аутизм, але при цьому нормально спілкується та контактує з оточуючими. Третю добу його щось турбує (дитина не завжди може описати природу болю) вже після того як я побачила, що збільшилась щока, то зрозуміла, що це зубний біль і одразу звернулись до лікаря. По телефону я одразу повідомила про супутній діагноз ( тобто аутизм). Дитина сіла в крісло і з вмовляннями дала себе оглянути, але у лікуванні нам було відмовлено. Пояснили тим, що правила їхнього центру не дозволяють тримати дитину ( минулої осені старшого мого хлопця чоловік тримав за ноги і руки, медсестра тримала голову, а лікар лікував, бо син дуже плакав і боявся). За декілька місяців змінились правила чи причина у іншому? Згодом запропонували звернутись у інший центр , а остаточної відповіді чому не можна допомогти дитині я так і не почула. Можу зробити висновок Медичний центр Здоров'я+ не дружний до дітей з інвалістю.
Переглянути всі відповіді ()
Скоклюк Людмила (Перехожий)
Не сподобалось
Вдруге звернулась в медичний центр з часу його відкриття і вдруге була неприємно вражена. Об 11 годині ранку підійшла до адміністрації і записала дитину з гострим зубним болем до лікаря на 15 годину. Прийшли ми на прийом о 14.55.Чемний персонал попросив вибачення , оскільки доведеться ще зачекати 15 хвилин.Через 30 хвилин до нас знову підійшли, вибачились і попросили зачекати ще 10 хвилин. Коли пройшла година і 5 хвилин чекання ,я змушена була терміново покинути МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР "ЗДОРОВ"Я ПЛЮС ЗДОРОВ""Я в надії, що в такий пізній час ще зможу знайти ЛІКАРЯ для мого внука. Дякувати Богу ,ще є справжні лікарі, яких не треба так довго чекати.
Переглянути всі відповіді ()
Larysa Rajfur (Перехожий)
Сподобалось
Так це правда. Мені завтра їхати до неї на прийом і я впевнена що все пройде успішно)))
Переглянути всі відповіді ()
Larysa Rajfur (Перехожий)
Сподобалось
Хотіла почитати інформацію про брекети для дочки і наткнулась на негативний відгук про Ганну Петрівну. Обурена цією нісенітницею, хочу розказати вам свою історію. Ви все зрозумієте.
Мої проблеми з зубами почались відразу після вибуху Чорнобиля. Я мала заледве дев'ять. Тільки помінялись зуби і вже кожен був уражений карієсом. Мама фельшер панічно намагалась затримати хворобу, водила мене до десятків лікарів. І кожен наступний багато обіцяв і "старано" виправляв помилки попереднього, несумлінного... При пломбуванні каналу занесена інфекція, флюс, дренаж,різані ясла... В одинацять я вже без верхньої правої одиниці. Далі роблені зуб і коронка. І знову інфекція. Я вже бе двох зубів. Нагадаю, кожного разу кращий лікар. Ст. Вижва, санаторій Згорани, Малорита, Брест, навіть до тітки в Астрахань... Як в тому анекдоті. Два куми розмовляють. Один до другого. - Куме, чого ви найбільше боїтеся? - Стоматологів і темряви. - Ну, стоматологів всі бояться. Але чому темряви? -Ага, а знаєте скільки в темряві стоматологів...
Отак і в моєму житті. Було їх стільки, що маючи десь під тридцять, мені вже потрібно було робити протез. Гуляла раз по набережній Ковеля, потім скромній напис Стоматологія. І так я познайомилась з Ганною Петрвною. Хто пам'ятає той маленький орентований кабінетик, в якому вона раніше працювала. Від нього почалось моє повноцінне усміхнене життя. Прекрасний порцеляновий усміх роботи Ганни Петрівни. Дивом їй вдалося врятувати вщент знищені нижні, майстерно допасувати верхні. Я усміхаюсь. Мій син після того, як пані Ганна направила помилку горе-лікаря з Ст. Вижви і навіть страх в очах дев'ятирічного хлопця прогнала, сам купив їй конвалії. Так дивно було в кабінеті стоматолога відчувати запах конвалій. А скільки ви знаєте малих хлопців, які дарують стоматологам квіти?
Багато часу минуло, багато зубів вилікувано у Ганни Петрівни, сестра, три брати, мій вже дорослий син. Як би далеко ми не були, Росія, Польша, Німеччина, до стоматолога ми завжди повертаємось тільки ло Ганни Петрівни, бо впевнені в ній. Вони тепер на Театральній, виросли, радіємо за них. І жодного разу ніяких нарікань.
А той, хто пише, що в центрі Ковеля тільки голосна вивіска і шарлатани,нехай не рівняє всіх під одну гребінку.
Ганна Петрівна Парфенова у нас вища ліга. Це лікар від Бога.
Переглянути всі відповіді ()
Здоров'я + Здоров'я   Здоров'я+Здоров'я   Здоровья + Здоровья   Здоровья+Здоровья   Здоровя + Здоровя   Здоровя+Здоровя   Стоматології   Ультразвукова діагностика   Клініко-діагностичні центри   Лабораторії медичні   Стоматкабінет   Стоматолог   Стоматологія   Консультації стоматолога   Стоматологічний кабінет   Стоматологічні послуги   Узд   Уз діагностика   Узи   Обстеження узд   Діагностичний центр   Клінічний центр   Клінічна діагностика   Медичні центри   Медичний центр   Медична лабораторія   Лабораторія   Лабораторні аналізи   Прийом аналізів   Імплантація зубів   Імплантація зубів ціни   Артеріальна гіпертонія   Біохімічні аналізи   Відбілювання зубів   Відбілювання зубів ціни   Відшарування сітківки   Відшарування сітківки лікування   Вініри   Вагінальне узд   Видалення катаракти   Високий тиск лікування   Геморой у жінок лікування   Геморой у чоловіків лікування   Гормональні аналізи   Грибок нігтів ніг лікування   Грибок нігтя лікування   Діагностика   Діагностика захворювань   Діагностика серця   Депресія лікування   Дитячі лікарі   Дитячі стоматологи   Добовий моніторинг артеріального тиску   Доплерографія   Дослідження серця   Дуплексне сканування   Екг   Екг діагностика   Екг обстеження   Екг серця   Еластографія   Електрокардіограма серця   Електрокардіографія   Ехо кг   Ехокардіографія   Ехокардіографія серця   Звернутися до лікаря   Зуби протезування   Зубні імпланти   Зубні імпланти ціни   Зубні протези   Катаракта операция   Клініка   Клініка естетичної стоматології   Клініка зір   Клініка зору   Клініка окулюс   Клініки зору   Клінічні аналізи   Консультація кардіолога   Лікар гінеколог   Лікар дерматолог   Лікар кардіолог   Лікар масажист   Лікар невролог   Лікар невропатолог   Лікар проктолог   Лікар психотерапевт   Лікар стоматолог   Лікар узд   Лікарі гінекологи   Лікарі для дорослих   Лікарі урологи   Лікування акне   Лікування гіпертонії   Лікування геморою   Лікування грибка   Лікування грибка ніг   Лікування грибка нігтів   Лікування грибка нігтів на ногах   Лікування грибка на нігті ноги   Лікування грибка на нігтях   Лікування грибка на ногах   Лікування депресії   Лікування захворювань   Лікування катаракти   Лікування ожиріння   Лікування остеохондрозу   Лікування очей   Лікування простатиту   Лікування сколіозу   Лікування циститу у жінок   Лікування цукрового діабету   Лікувати геморой   Лабораторна діагностика   Лабораторна діагностика захворювань   Лазерна епіляція   Лазерна епіляція на обличчі   Лазерна епіляція обличчя   Лазерна корекція зору   Лазерна корекція зору ціна   Масаж антицелюлітний   Масаж дітей   Масаж обличчя   Масаж при остеохондрозі   Масаж спини   Медична допомога медичних центрів   Медичний центр здоров'я   Неврвопатолог   Невропатологи   Обстеження серця   Окулюс   Окулюс відгуки   Операція катаракти   Офтальмологічні клініки   Офтальмологічна клініка   Підвищений тиск лікування   Подолання депресії   Приватні клініки   Приватна клініка   Призначення лікування   Прийом кардіолога   Прийом уролога   Протезування зубів   Протезування зубів ціни   Профілактика гіпертонії   Психотерапевт   Сколіоз лікування   Стоматолог хірург   Стоматолог ціни   Стоматологічні клініки   Стоматологічна клініка   Стоматологія ціни   Узд вагітних   Узд внутрішніх органів   Узд діагностика   Узд дитини   Узд жіночих органів   Узд малого тазу   Узд молочних залоз   Узд молочної залози   Узд нирок   Узд обстеження   Узд органів малого тазу   Узд органів черевної порожнини   Узд печінки   Узд плода   Узд при вагітності   Узд серця   Узд суглобів   Узд судин   Узд судин шиї голови та нижніх кінцівок   Узд черевної порожнини   Узд щитової залози   Узд яєчників   Ультразвукова діагностика захворювань   Ультразвукове обстеження   Уролог консультація   Фото омолодження   Холтер   Холтер екг   Холтерівське моніторування   Хороші гінекологи   Хороший проктолог   Хороший стоматолог   Хороший уролог   Цистит лікування   Цистит у мужчин   Шийний остеохондроз лікування   Як вийти з депресії   Як побороти депресію  
Показати більше