Ремонт автоскла

Ремонт автоскла - фото
Відгуків 11
Івано-Франківськ
вулиця Олександра Довженка, 25а
(Територія авторинку)

Інформація

Послуги, які ми пропонуємо:

  • Ремонт тріщин та сколів вітрового скла
  • Шліфування та полірування автоскла

 

Ремонт тріщин та сколів вітрового скла

Існує ряд пошкоджень автоскла, ремонтувати які простіше і менш витратно, ніж купувати нове лобове або бічне скло. До таких пошкоджень відносяться: тріщини (виникають найчастіше через різкий перепад температур), відколи, надщерблення (як наслідок механічного впливу) і їх комбінації. І з такими проблемами ми допоможемо впоратись швидко та якісно.

 

Шліфування та полірування автоскла

Шліфування та полірування автоскла – це вдале рішення для усунення подряпин, нальоту та плям.

В процесі експлуатації автоскло Вашого автомобіля зношується, тому що безпосередньо взаємодіє з навколишнім середовищем. Зустрічний вітер на автошляхах здіймає з дорожнього покриття дрібні тверді частинки та пил, котрі навіть на незначній швидкості Вашого авто негативно впливають на вітрове скло, як наждачний папір. Свій згубний вплив додають і двірники для очищення скла, які Ви включаєте під час негоди. Все це з часом призводить до помутніння скла, зниження видимості і посилення розсіювання світла, що в свою чергу позначається на безпеці і загальному стані водія, втомі його очей від перебування в постійній напрузі.

Тому ми радимо не економити на Вашій безпеці та безпеці пасажирів, які перебувають з Вами в дорозі, і пропонуємо шліфування та полірування автоскла. Завдяки цьому автоскло буде ідеально прозорим і бездоганно гладким.

 

Чому варто вирішувати проблеми тріщин скла якомога швидше:

Тріщини і серйозні подряпини будуть переламувати світло фар, сонячне проміння. А отже буде існувати ризик засліплення водія, або ж це банально знизить видимість дороги.

Будь-яке пошкодження, і тріщина в тому числі, має тенденцію до збільшення, «розповзання» та нанесення більших збитків.

Маючи пошкоджене скло на автомобілі, ви можете не пройти черговий техогляд - отже, зі склом все ж доведеться щось робити.

 

Наші переваги:

  • команда професіоналів, що спеціалізуються на ремонті та усунення різних пошкоджень автомобільного скла;
  • використовуємо якісні матеріали і технології;
  • замовлення виконуємо швидко, якісно та в зазначений термін;
  • гарантуємо якісне відновлення скла;
  • доступні ціни

 

 

Відгуки