Comfort Express

Відгуків 4
Ковель
вулиця Сагайдачного, 10
(Поблизу ТЦ "Аладін")
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,НдЦілодобовоБез перерви

Інформація

Пасажирські перевезення по Україні та за кордон.

Відгуки

Роман Бродовой (Ревізор)
Не сподобалось
К сожалению, воспользовался этим перевозчиком :( домой не уехал и. к. автобус уехал раньше времени, никто меня не ждал и не искал. Кроме меня не уехали этим автобусом ещё человек 5-6!!!!После этого отказали в кассе менять билет и возвращать деньги, сказав что все претензии к перевозчику, в кассе не предложили поменять билет и номер телефона никто не записал. Пришлось покупать билет на автобус другого перевозчика. На жалобу к их оператору получил отказ в помощи с предложением вернуться в Варшаву, заполнить анкету в кассе и решать этот вопрос из Польши. (ПОЛНЫЙ АБСУРД) Пришлось покупать другой билет. Прошу отозваться людей которые тоже не попали на тот рейс. 20.09.2019 отправка в13. 45 платформа номер 9 Варшава Заходня, автобус Варшава - Запорожье. Очень странное, мягко говоря пофигистское отношение перевозчика к своим пассажирам. Нужны свидетели и участники этой ситуации, чтобы предъявить иск компании.
Если что, этот билет у меня!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Руслан Городюк (Користувач)
Не сподобалось
Їхали з 13 на 14 січня рейсом Київ-Варшава з Луцька на 23 годину до Любліна. Скажу відразу що поїздка запам'ятається на довго.водій напевне був неадекватний а можливо навіть накурений. На моє питання де поставити багаж ,відповів у грубій формі. Після зовсім відмовився брати до Любліна. В Ковелі накинувся на пасажира з кулаками, до речі атовця. І не взяв на рейс. За таких як ми він має роботу, і отримує зарплату. Не рекомендую комфорт експрес як перевізника. Інтернету нема, в автобусі перекусити не можна. Не рекомендую!!!
Переглянути всі відповіді ()
Валентина Замрій (Користувач)
Не сподобалось
Мала можливість перед Новим Роком(30.12.2018р)їхати з Києва до Ковеля.Поїздка просто Жах, в автобусі була поломана пічка, (дуже холодно було їхати водій періодично зупинявся, і чинив автобус при цьому диспетчиру він нічого неговорив, про це повідрмила я коли ми були в Сарнах, на що ніхто ніяк не зриагував ) Квиток ніхто не дав, коли я запитала у водія у Ковелі чи можна квиток, він по хамські відповів, що кошти я йому не давала. Якщо в декількох словах нерекомендую даного перевізника, їм всерівно на пасажирів і ніякий це не комфорт, а зіпсований настрій на Новорічні свята.
Переглянути всі відповіді ()
Натали Куриленко (Перехожий)
Нейтрально
Два роки користуюся послугами цього перевізника,водії та оператори завжди привітні. Але вдруге за цей місяць трапився не приємний інцидент ! 16.07 було заброньовано місце з Ковеля до Білокорович( мене зняли з броні в 10 годин ранку,хоча бронь знімають за 20 хв .до відправлення або якщо відмова пасажира.маршрутка відправляється в 14:00,тобто за 4 години мене зняли😠) настрій спорчений і плани рухнули . Знову ситуація 29.07,бронювала за 4 дні( позвонила оператор 28.07 в 20:00 і зказала що рейс відмінено,поломка) 29.07 ми позвонили до оператора і дізналися ,що рейс є просто місць немає! Для чого обманювати людей? Можна просто зказати,що місця є тільки до Києва і вибачитися за незручності.Адже всі ми люди і в кожного є свої плани. Неприємно дуже😢
Переглянути всі відповіді ()