ЛОР-центр СЛУХУ

ЛОР-центр СЛУХУ
Відгуків 4
Тернопіль
Проспект Злуки, 8
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб09:00 - 16:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

ЛОР-центр Слуху м.Тернопіль для дорослих та дітей

Лор-лікар (вухо, горло, ніc) у Тернополі займається діагностикою, лікуванням та профілактикою хвороб вуха, горла (глотки, гортані, трахеї), носа, шиї і сусідніх з нею ділянок.
Незважаючи на перевірені народні методи лікування захворювань ЛОР-органів, Ви не отримали ніяких результатів, або ж Ви пройшли курс самолікування, але це також виявилося безрезультатно і скарги зберігаються, Вам зможе допомогти фахівець нашої клініки! Лікар отоларинголог нашого центру проведе ретельну діагностику, вивчить історію хвороби і обов'язково виявить Вашу проблему. Після того, як діагноз буде встановлений, ЛОР-лікар зробить призначення і Ви видужаєте в найкоротші терміни.
ЛОР-центр СЛУХУ обладнаний всім необхідним для лікування хвороб ЛОР-органів, а наш лікар має високу кваліфікацію і постійно вивчає нові підходи у лікуванні. Це дає можливість застосовувати самі передові методики в своїй роботі для досягнення одних з кращих результатів в лікуванні наших пацієнтів.

Чому варто лікуватися у отоларинголога нашого ЛОР-кабінету у м. Тернопіль?

Не дивлячись на серйозну проблему зі здоров'ям ЛОР-органів, багато людей відкладають похід до лікаря, намагаючись, справитися з хворобою самостійно, використовуючи різні поради. дуже часто хворі недооцінюють всю серйозність, і хвороба прогресує, призводячи до стійких змін ЛОР-органів, що веде до зниження імунітетету та якості життя. Щоб уникнути подібних проблем зі здоров'ям, варто не відкладати звернення в ЛОР-центр. Звертаючись саме в наш ЛОР-кабінет Ви отримуєте допомогу професійного лікаря, з високою кваліфікацією. Він зможе швидко виявити проблему і призначити лікування. Користуючись сучасними технологіями і методиками нашої клініки, процедура у лікаря отоларинголога пройде безболісно і комфортно для Вас або Вашої дитини, а головне –якісно, без черги і швидко! Вам не доведеться чекати результатів тижнями, і лікування буде призначено вчасно.

Як проходить візит у ЛОРав ЛОР-центрі СЛУХ у Тернополі?
1.Ретельний огляд ЛОР-органів
2.Діагностика хвороби або проблеми
3. Для точного визначення діагнозу лікар може направити на додаткове дослідження: здача аналізів, рентген, аудіометрія і т.д.
4. Консультація лікаря - пацієнт отримає детальну інформацію про захворювання, ніж вона могла бути викликана і як її можна вилікувати
5. Призначення лікування -Вам або Вашомумалюку буде підібрана індивідуальна методика лікування виходячи з конкретної ситуації
6. Повторна консультація і огляд по завершенню лікування

Як оснащений ЛОР-кабінет в Тернополі?

Кабінет ЛОР-лікаря в Medinua оснащений новітніми сучасними діагностичним обладнанням, завдяки яким лікар проводить огляд і діагностує хвороби. Головним інструментом, яким користуються ЛОР-лікар - це новий ЛОР-комбайн. З його допомогою мо легко діагностувати патологію гортані, порожнини носа, зовнішнього і середнього вуха. Процедура абсолютно нешкідлива для здоров'я і абсолютнобезболісна.

Лікування захворювань

Отоларингологнашої сімейної ЛОР-клініки може допомогти в діагностиці, профілактиці та лікуванні таких захворювань:
• гострий і хронічний тонзиліт
• фарингіт
• риніт
• синусит (фронтит, гайморит, етмоїдит)
• поліпозний риносинусит
• травми носа
• фурункул носа
• фурункул вуха
• зовнішній і середній отит
• сірчані пробки
• травми зовнішнього і середнього вуха
• гостра та хронічнанейросенсорна туговухість
Це не повний список основних захворювань, які лікує лікар ЛОР. На ділі хвороб, які лікує наш спеціаліст набагато більше. У разі якщо Вас цікавить лікування хвороби не з наведеного в списку, Ви зможете зателефонувати в нашу клініку, проконсультуватися що цікавить Вас і записатися на прийом до лікаря у адміністратора.

Прийом у фахівця з слухопротезування та підбору слухових апаратів

Сурдологія - напрямок отоларингології займається проблемами слуху та адаптацією пацієнтів з проблемами слуху. Для діагностики проблем слуху та в нашій практиці ми використовуємоаудіометрію. При незворотному зниженні слуху, яке ускладнює сприйняття мови, розбірливість мови, ускладнює спілкування і знижує якість життя пацієнта показано слухопротезування. У нас можливий підбір сучасного цифрового апарату. Ми співпрацюємо з провідними виробниками слухових апаратів, що дозволяє підібрати оптимальний пристрій, що дозволяє вирішити широкий спектр проблем слуху в різному ціновому сегменті.

Слухові апарати "Audio Servise", "Beltone", "Simens","Interton","Unitron", "GNReSound", "Phonak", "Widex", "Starkey"... безпосередньо від виробника по низькійх ціні уже у Тернополі.
ЛОР-лікар в тернопільському ЛОР-центрінадасть своїм пацієнтам консультацію і зробить якісний огляд. Також детально пояснить причину виникнення хвороби і призначить індивідуальне лікування. Весь період лікування лікар буде підтримувати зв'язок з пацієнтом, і стежити за станом здоров'я.
Прийом пацієнтів відбувається за попереднім записом на консультацію. Щоб записатися на прийом до лікаря-отоларинголога Вам потрібно просто зателефонувати до нас. Телефон можна дізнатися на головній сторінці в розділі «Контакти». Телефонуйте вже зараз!

Ми у соцмережах!!!

Сторінка на фейсбуку:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100012685754613&fref=ts
Cторінка у вк:
https://vk.com/public127713912
Однокласники:

https://ok.ru/

plus.google:

https://plus.google.com/102249309559763175872

 


Ми дбаємо про найцінніше!!!

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Володимир Башинський: (Перехожий)
Сподобалось
ЛОР-кабінет укомплектований новітнім сучасним обладнанням, що дозволяє ретельно обстежити хворого, правильно підібрати схему лікування і здійснювати необхідні маніпуляції.

Відповісти:

Володимир Башинський,
Володимир Башинський, 
Переглянути всі відповіді ()
Інна Кучмук: (Гурман)
Сподобалось
В клініці працюють професіонали високого рівня, разом з тим, лікарі чесні і відкриті. Найголовніше те, що в клініці не нав'язують лікування і не приписують неіснуючих хвороб! Діагностичні можливості нової сучасної апаратури дозволяють безпомилково оцінити стан здоров'я пацієнта. Також слід відзначити, що лікарі клініки надають вичерпну інформацію не тільки по лікуванні, а і по профілактиці захворювань лор-органів.Дуже приємно, що нарешті в Тернополі є приватний Лор-центр, в якому працюють досвідчені і грамотні лікарі. Успіхів Вам у роботі і міцного здоров'я!

Відповісти:

Інна Кучмук,
Інна Кучмук, 
Переглянути всі відповіді ()
Штогрин Олег: (Гурман)
Сподобалось
Раджу.  Діти з задоволенням ідуть лікуватися в лор кабінет, а вони відчувають де їм добре.

Відповісти:

Штогрин Олег,
Штогрин Олег, 
Переглянути всі відповіді ()
Марія Ваврух: (Гурман)
Сподобалось
Чітко, коротко, відповіді на всі питання, дієво, мінімум ліків, швидкий резкультат. Рекомендую.

Відповісти:

Марія Ваврух,
Марія Ваврух, 
Переглянути всі відповіді ()
Слухові апарати   Клініко-діагностичні центри   Слуховий апарат   Підсилювач слуху   Діагностичний центр   Клінічний центр   Клінічна діагностика   Медичні центри   Медичний центр   Audio service   Beltone   Gn resound   Interton   Phonak   Siemens   Unitron   Аденоїди   Аксесуари для слухових апаратів   Аксесуари до слухових апаратів   Акумулятор для слухового апарату   Американські слухові апарати   Ангіна   Апарати для слуху   Апарати для слуху audio service   Апарати для слуху beltone   Апарати для слуху gn resound   Апарати для слуху interton   Апарати для слуху phonak   Апарати для слуху siemens   Апарати для слуху unitron   Аудіометрія   Батарейки для слухових апаратів   Батарейки до слухового апарату   Великий вибір слухових апаратів   Втрата слуху   Вушний вкладиш   Вушний вкладиш для слухових апаратів   Вушний вкладиш до слухових апаратів   Гайморит   Гарантійне обслуговування слухових апаратів   Діагностика слуху   Данські слухові апарати   Дацький слуховий апарат widex   Де замовити слухові апарати   Де знайти слухові апарати   Де купити слухові апарати   Де лікують втрату слуху   Де перевірити слух   Де перевіряють слух   Дешеві слухові апарати   Дитячий лор лікар   Допоможіть відновити слух   Дорогі слухові апарати   Дорослий лор   Елітні слухові апарати   Заказати слуховий апарат   Замовити слуховий апарат   Запалення вуха   Запалення вуха у дитини   Запалення носа   Запаленя вуха   Записатись до лора   Засоби догляду за слуховими апаратами   Зробити корекцію слуху   Канадські слухові апарати   Корегувати слухкорекція слуху   Купити акумулятор для слухового апарату   Купити батарейки для слухових апаратів   Купити слуховий апарат   Купити слуховий апарат audio service   Купити слуховий апарат beltone   Купити слуховий апарат gn resound   Купити слуховий апарат interton   Купити слуховий апарат phonak   Купити слуховий апарат siemens   Купити слуховий апарат unitron   Лікар вухо горла ніс   Лікування ангіни   Лікування вуха   Лікування гаймориту   Лікування горла   Лікування запалення вуха   Лікування запалення вуха у дитини   Лікування запалення носа   Лікування запаленя вуха   Лікування захворювань вуха   Лікування захворювань горла   Лікування захворювань носа   Лікування носа   Лікування отиту   Лікування слуху   Лікування у лора   Лікувати аденоїди   Лікувати втрату слуху   Лікувати поганий слух   Лікувати поліпи   Лікувати проблеми зі слухом   Лікувати форункули носа   Лікуватифорункул вуха   Лор бачинський   Лор кабінет   Маленькі слухові апарати   Німецькі слухові апарати   Налаштування слухових апаратів   Налаштувати слуховий апарат   Незамітні слухові апарати   Непомітні слухові апарати   Обстеження слуху   Отит   Отосклероз   Підібрати слуховий апарат   Підбір та налаштування   Перевірити слух   Поганий слух   Позбутись сірчаних пробок   Поліпи   Проблеми зі слухом   Продаж акумуляторів для слухових апаратів   Продаж батарейок для слухових апаратів   Продаж слухових апаратів audio service   Продаж слухових апаратів beltone   Продаж слухових апаратів gn resound   Продаж слухових апаратів interton   Продаж слухових апаратів phonak   Продаж слухових апаратів siemens   Продаж слухових апаратів unitron   Професійні слухові апарати   Ремонт слухових апаратів   Ремонтувати слуховий апарат   Сірчані прабки   Сервіс слухових апаратів   Сервісне обслуговування слухових апаратів   Слухові апарати   Слухові апарати audio service   Слухові апарати beltone   Слухові апарати gn resound   Слухові апарати interton   Слухові апарати phonak   Слухові апарати siemens   Слухові апарати unitron   Слухові апарати відомих брендів   Слухові апарати він відомих виробників   Слухові апарати для інвалідів   Слухові апарати для дітей   Слухові апарати для жінок   Слухові апарати для чоловіків   Слухові апарати з америки   Слухові апарати з данії   Слухові апарати з канади   Слухові апарати з німеччини   Слухові апарати з швейцарії   Слухові апарати людей похилого віку   Слухові апарати молоді   Слухові апарати підростків   Слухові апарати пенсіонерів   Слуховий апарат   Слуховий апарат widex   Справжні слухові апарати   Тимпанометрія   Трендові слухові апарати   Туговухість   Фільтри для внутрішньовухових слухових апаратів   Фірмові слухові апарати   Форункул вуха   Форункули носа   Хороший лор   Центр корекції слуху   Швейцарські слухові апарати   Як позбутись сірчаних пробок   Як покращити слух   Якісні слухові апарати  
Показати більше