Навчально-оздоровчий центр "Школа здоров'я"

Школа здоров'я - фото
Відгуків 6
Коломия
Вулиця Петлюри, 41
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб09:00 - 20:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

 
Навчання оздоровчого та лікувального масажу


Програма навчання :
– роль масажу в сучасному житті людини;
– анатомо–фізіологічні особливості масажу;
– гігієнічні основи масажу;
– види масажу (практика);
– масаж спини
– шийно-комірцевої ділянки
– грудей
– живота
– голови
– кінцівок
– косметичний масаж обличчя
– антицелюлітний масаж та корекція фігури
– баночний
– медовий
– стоун – масаж (теплим і холодним камінням )
– масаж бамбуковими палочками
– дитячий масаж
– спортивний масаж
– основи мануальної терапії
– апаратний та інструментальний масаж
– масаж при різних захворюваннях (начитка лекцій)
– правила ведення бізнесу в масажній справі

Відгуки

Anna Savyuk: (Ревізор)
Сподобалось
Дуже хотіла навчитись правильно і точно робити масаж, не знала куди піти, де доступно і змістовно подадуть інформацію! Знайомі порадили звернутись в навчально-оздоровчий центр «Школа здоров‘я»! І моє бажання здійснилось - тепер я дипломований спеціаліст масажу із великим багажем знань!!! Дуже дякую за цікаве навчання😊😊👍👍👍
Переглянути всі відповіді ()
Марія Ягнич: (Ревізор)
Сподобалось
Пройшла курси навчально-оздоровчого масажу. Вчитель доносить інформацію доступно. Раджу всім іти сюди на курси, сертифікат на анг і укр мові, і немає такого учня щоб щось Незнав після закінчення навчання. В нас була гарна група, всі здружилися, і вчитель став для нас другом.
Доповнено майже 10 місяців тому
««««Більше місяця тому,закінчила курси масажу в навчально-оздоровчому центрі"Школа здоров'я".Мріяла про це давно,але не маючи медичної освіти ,довго думала куди піти вчитися,де зможу правильно зрозуміти,що таке масаж і його роль в житті людини.
Курси в нас проводив Віталій Вікторович.В нашій групі було 6 чоловік,які також дуже задоволені цим навчанням.Віталій Вікторович не тільки вчитель,але і хороший,мудрий лікар.Як в народі кажуть:"Людина від Бога".І це дійсно так...Він щиро ділиться своїм досвідом,в кожного з нас вклав частинку своєї душі.Навчання проводив доступно та зрозуміло,де всі себе почували комфортно та затишно.
В процесі навчання група вся здружилася та стала однією сім'єю,і це все заслуги нашого вчителя,за які йому всі дуже вдячні...
Ці курси масажу я знайшла в інтернеті.Можливо,мій коментар,комусь допоможе при виборі таких курсів.Рекомендую...Не пожалієте!!!Все, дійсно, на високому професійному рівні,курси проводять кваліфіковані лікарі...» -написала учениця Олександра Осташук.»»»
Переглянути всі відповіді ()
Таня Бойчик: (Ревізор)
Сподобалось
Проходила курси масажу, хочу сказати велике дякую викладачу Віталію!)) Дуже високий рівень навчання. Викладач зумів створити дружню атмосферу, а також по майстерськи донести до нас всю інформацію до повного розуміння. Це людина яка працює на результат! Буду рекомендувати всім своїм друзям🙂
Переглянути всі відповіді ()
Калина Терентюк: (Користувач)
Сподобалось
Насамперед, хочу висловити свою подяку Віталію Вікторовичу за його клопітку роботу,розуміння і підтримку.За допомогою Ваших курсів моя мрія втілилась в життя. Пройшовши курси масажу - отримала велике задоволення від навчання, а також отримала масу знань і позитивних емоцій від курсів. Про самі курси можу сказати, що все було на високому професійному рівні - як начитка теоретичного матеріалу, так і практичні заняття. Хочу також відмітити та подякувати за чудове спілкування і приємну та дружню атмоферу під час занять.Всім хто бажає навчитись масажу можу порадити, не вагаючись - записуйтесь,приходьте та навчайтесь.Впевнена, що кожному сподобається😊
Переглянути всі відповіді ()
Ivan Khomishak: (Користувач)
Сподобалось
Мої вітання!
Хочу поділитися своїм досвідом навчання масажної справи.
Насамперед, ще при пошуку курсів перевагою був широкий спектр запропонованого навчання, в порівнянні з іншими, можливіть обрати зручний час навчння, та можливість комунікувати для уточнень.
Великою перевагою над іншими це є диплом з додатко (а не сертифікат) про про ходження курсів, продубльований на англійській та з оцінкою здобутих знань.
Саме ж навчання (якщо вміти вчитися) дає багато знань, як базових так і специфічних. Завжди є можливість задати запитання, що дає змогу більш глибше отримати поняття виконання масажу, його вплив та наслідки, як з практичної так і теоретичної сторони.
Також консультування в підборі масажного інвентарю (плюси та мінуси) без навязування своєї продукції, як це часто буває. Оскільки надання послуг має бути безпечним, як для пацієнта так і для масажиста, забезпечуючи здорові умови праці.
Такожв процесі навчання відбувається постійне комунікування з групою, поза навчальним процесом (за допомогою месенджера) що є важливим для комфортного процесу навчання.
Також можна отримати інформацію для подальшого розвитку своїх професійних навичок.
Переглянути всі відповіді ()
Nasha Nasha: (Користувач)
Сподобалось
Дуже задоволена навчанням,професіоналізмом викладача. Приємно вражена ставленням до учнів, індивідуальним підходом до кожного. Віталій Вікторович добре і зрозуміло усе пояснює, показує, допомагає порадами і ділиться власним досвідом. Хочеться наголосити про душевну та по-справжньому дружню атмосферу, яка витає у повітрі, як тільки я переступила поріг цього пречудового центру.Умови навчання гідні: приміщення дуже зручне і затишне, забезпечення всіма необхідними навчальними матеріалами.
Переглянути всі відповіді ()
Курси   Навчальні курси   Індивідуальні курси масажу   Інструментальний масаж   Анатомо фізіологічні особливості масажу   Апаратний масаж   Баночний масаж   Вивчитись масажистом   Види масажу   Гігієнічні основи масажу   Дитячий масаж   Класичний масаж   Корекція фігури   Косметичний масаж обличчя   Курси антицелюлітного масажа   Курси баночного масажа   Курси класичного масажу   Курси корекції фігури   Курси косметичного масажа обличчя   Курси лікувального масажу   Курси масажу голови   Курси масажу грудей   Курси масажу живота   Курси масажу з видачею диплому   Курси масажу кінцівок   Курси масажу спини   Курси масажу шийно комірцевої ділянки   Курси медового масажа   Курси на масаж   Курси оздоровчого масажу   Курси стоун масажа   Масаж бамбуковими палочками   Масаж голови   Масаж грудей   Масаж живота   Масаж кінцівок   Масаж ніг   Масаж при різних захворюваннях   Масаж рук   Масаж спини   Масаж шийно комірцевої ділянки   Масажні курси   Медовий масаж   Навчитись масажа   Навчитись масажа голови   Навчитись масажа грудей   Навчитись масажа живота   Навчитись масажа кінцівок   Навчитись масажа спини   Навчитись масажа шийно комірцевої ділянки   Навчитися масажу   Навчитися робити масаж   Оздоровчий масаж   Основи мануальної терапії   Піти на курси масажу   Правила ведення бізнесу в масажній справі   Пройти курси масажу   Пройти курси масаса   Профілактика болей у спині   Профілактичний масаж   Релаксуючий масаж   Роль масажу в сучасному житті людини   Сертифікат після закінчення курсів масажу   Спортивний масаж   Стоун – масаж   Ціна курсу масажу   Як правильно робити масаж  
Показати більше