Колиба на ставках

Відгуків 20
Івано-Франківськ
шосе Калуське, 2
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд12:00 - 23:00Без перерви

Інформація

Українська кухня, страви з мангалу. Оренда альтанок.

Відгуки

Ольга Тихонюк (Друг LIST'а)
Нейтрально
Сподобалось:гарна територія, спокійно, великі чисті альтанки з мангалом. Якщо повезе то можна покататись по ставку на машині- анфібії.
Не сподобалось: Туалет на території один і зайти в нього не можливо - виїдає очі. Елементарно помити руки теж немає де. Антисанітарія на кухні.
Загальне враження: Краще поїхати просто в ліс на пікнік
Переглянути всі відповіді ()
Slava Katansky (Гурман)
Сподобалось
Прекрасне місце для відпочинку компанією, видно, що за територією дивляться, досить чисто. З мінусів: відносно хамлива жіночка яка приймає замовлення ну і не клює годна риба, бо її годують.
Переглянути всі відповіді ()
Yura Klovak (Друг LIST'а)
Сподобалось
Часто з друзями приходимо сюди на шашлики, але не в саму колибу, а просто орендовуємо собі альтанку. Нічого поганого сказати не можу, на території прибрано, гарна природа. Зручно, що на місці можна купити дрова.
Переглянути всі відповіді ()
Івасишин Світлана (Ревізор)
Не сподобалось

Не сподобалось:лавочки і столи знаходиться в жахливих умовах.
Загальне враження:брудно.Тоалет в жахливому стані.Для дітей важко пояснити що неможна руки помити...жахливий запах,
Переглянути всі відповіді ()
Наталія Мазурик (Гурман)
Нейтрально
Сподобалось: влітку з великою компанією - самий раз!
Не сподобалось: всі лавочки, майданчики вже давно потребують "ремонту". Туалети - жахливі!
Переглянути всі відповіді ()
Valentina Vlasiychuk (Перехожий)
Не сподобалось
Сподобалось: місце, територія, кухню спробувати так і не вдалось(
Не сподобалось: Власниця (адміністратор) старша сива жінка з коротким волоссям, високою зачіскою - справжня хамка!!!
Людина, яка мала б порекомендувати страви в закладі, допомогти скласти меню тільки й торочила, що їх заклад то їх лице, натомість коли постало питання про кількість голубців на тарілці))) смішно))) сказала що нам не можна ходити в кафе бо ми нічого не розуміємся!!!!!
Так, от Пані, ми якраз розуміємось, ми знаємо що повинно стояти на столі на нашому святкуванні. А вам не завадило б сходити на якийсь мінімальний тренінг з поведінки з гостями закладу, якщо в такому поважному віці, ви цього так і не навчились!!!! Ганьба вам!!!
Загальне враження: зіпсоване, попри всі хороші відгуки.
Переглянути всі відповіді ()
Thomas Baker (Перехожий)
Не сподобалось
Категорично не рекомендую данні альтанки в оренду - на Паску підняли ціну, віддати за ржаву запльюовану альтанку з столом зробленим з гнилих дощечок і 2 машини запросили 450 грн. Туалети всі повністю загажннні, простіше знайти якісь нові місця для відпочинку. Все старе та не пофарбованнє, мангали диряві. І саме головне жіночка яка шастає кожних пів години та перераховує скільки чоловік за столом. Дрова дорожчі ніж в супермаркетах та заправках. Ціна за парковку машини дорожче ніж в центрі під охороною. В цілому краще їхати в Лисець де все бескоштовнне та набагато кращому вигляді.
Переглянути всі відповіді ()
Ігор Дмитрук (Перехожий)
Не сподобалось
Хотів написати пару слів про вельми " облюбований" людьми заклад поблизу Франківська - "колиба на ставках".Є плюси - знаходиться зразу за містом, ставки, природа, альтанки(сякі- такі, в які роками не вкладається ні гривні), можна пограти волейбол,тощо...Але!..Вирішили відмічати Д.Н. дитині.Прийшли в колибу замовити,тебе без жодних позитивних емоцій,холодно зустріли...Склали меню,зажадали 30% суми завдатку...Вирішив піти в туалет то як кажуть"що воняет? -нет глаз режет",аміачні гази такі сильні що можна отруєння дістати...Просто жах!Відвідувачі знаходять вихід-ходять в траву,так безпечніше)).Європа панове!Попросив іх зробити щось з туалетом,-сказали "що так і буде,ми новий за 2 дні не збудуєм"...для них це норма життя,труіться панове.На самому Д.Н. попросив графін на сік -сказали що нема,всі зайняті...попросили блюдечка на торт- візьміть від чашки з під кави,але каву ж пили не всі,мовчу про маленькі ложечки-теж не дали.Холодильника на торт нема,цілий день стояв в теплі і т.д.і т.п.Складали меню була одна сума до оплати, прийшлось оплачувати друга,ну звичайно в сторону збільшення,(400грн.) пояснили що десь видно помилились...Порціі страв маленькі,геть не відповідають вартості..
Думайте, перш ніж робити вибір закладу відпочинку!
Переглянути всі відповіді ()
Иван Иванов (Перехожий)
Не сподобалось
Обслуговування жах... хамовита жінка на барі. Запитати нічо не мож зразу оре. Вазу на квіти дати не може. Замовляли біседки грязно навіть не передати як....і ще 20 грн за чоловіка то просто капец.... обслуговування ніякого. Так що перше думайте чи їхати туди
Переглянути всі відповіді ()
Vova Lev (Перехожий)
Не сподобалось
Доброго дня,вчора мав радість там святкувати день народження,як сказати ,щоб пом'якше,красота там страшно гарна,водичка,ліс збоку ,альтанки,дитяча площадка,це все супер,але персонал це ****.....Тільки ми прийшли я запитав Жінку крашену років так з 55 скільки коштує місце в альтанці,вона сказала шо 20 грн,я відповів,шо звонив трошки раньше,і мені говорили іншу ціну,вона замість того щоб пояснити ,почала кричати ,щоб ми їхали туди ,де ми звонили,врешті решт я заплатив,і ми пішли,чекали десь з хв 15 щоб нам відкрили каліточку,не дочикались,самі пішли до них по ключ,побачили ,що стіл в альтанці і лавки дуже брудні,пішли в середину попросити ,щоб нам протерли ,або хотяби дали тряпочку ,щоб самим протерти,а вони у відповідь сказали,що зранку все протирали,мусіли протирати вологими салфетками,а потім я запитав цю даму,хто власник у відповідь вона сказала ,, що вона власниця,якшо це правда,то шо тут дальше виясняти,це жах,персонал жах,потім ця ж дама собі сиділа і випивала з кимось....не раджу сюда приходити,поки ця особа тут буде.....!
Переглянути всі відповіді ()
Марянка Бердій (Перехожий)
Не сподобалось
Надзвичайно не задоволена цим закладом. сервіс на нулі, обслуговування також, тай оренда кошмарно затьмарена ціною яка не відповідає умовам перебування. я особисто не рекомендувала б цей заклад для відпочинку. брудно по "європейськи"
Переглянути всі відповіді ()
у п"ятницю є жива музика?
Переглянути всі відповіді ()
супер.Класно провели час з компашкою.Чекайте вгості!!!!
Переглянути всі відповіді ()
була там вперше в квітні на дні народженні з колективом.Супер,хочу ще.Чарівна природа, дитячі майданчики, можна пограти мяча,зловити рибу.Всім все дуже сподобалось.Раджу всім
Переглянути всі відповіді ()
Наразі це єдине місце, де можна поїхати з дітьми на природу і всім сподобається. Чисте повітря, дитячі майданчики, смачна кухня, або самі собі можете приготувати щось на мангалі.
Супер !
Переглянути всі відповіді ()
чебуреки люкс! Такі як в Криниченьці
Переглянути всі відповіді ()
їжа смачнюща, персонал супер!!!Так тримати
Переглянути всі відповіді ()
Колектив прекрасний,кухня супер! Раджу всім відвідувати цей заклад.
Переглянути всі відповіді ()
Дуже гарна природа, дитячий майданчик і просто чудова атмосфера для відпочинку!!!!!!!!!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Дуже там красиво,гарна природа,смачна кухня і жива музика
Переглянути всі відповіді ()