Дівія

Дівія - фото
Відгуків 43
Івано-Франківськ
вулиця Чорновола, 37, офіс 3
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:0013:00 - 14:00
Сб,НдВихідний

Інформація

 

 

Відчути радість батьківства Вам допоможе центр свідомого батьківства „Дівія”, який був створений у 2005 році у місті Івано-Франківську.

 

 

 

Лише тут Ви зможете отримати до- та післяпологову консультацію, кваліфіковані поради фахівців та відчути дружню підтримку у нелегкий, але такий відповідальний період.

 

 

 

Заняття для Вас проводять:

  • Наталія Якимчук – лікар акушер-гінеколог центрупланування сім`ї, практичний перинатальний психолог, тренер для лікарів проекту «Разом до здоров’я »
  • Галина Степанівна Бенько – головний дитячий імунолог Головного управління охорони здоров’я ОДА Івано-Франківської області, лікар імунолог І категорії, спеціаліст з питань вакцинації
  • Роксолана Вікторівна Нестерак – доцент кафедри внутрішньої медицини №2, лікар кардіолог І-категорії, інструктор по фізичній підготовці вагітних жінок
  • Лайма Корчинська – психолог, лінгвіст. Сертифікований тренер програми "Радість виховання дітей" (Міжнародне товариство дитячих та сімейних відносин) Закінчила Латвійський державний університет, м. Рига, Латвія; Інститут психотерапії та консультування "Гармонія" м. Санкт-Петербург, Росія. ConcordInstitute, Colrain  США.

 

В нашому центрі Вам запропонують методики психологічного розвантаження, допоможуть підготовитись до вагітності і найважливіше, за допомогою програм по внутрішньоутробному спілкуванню, навчать  відчувати Вашу дитину.

 

Курс по підготовці до пологів допоможе Вам майбутні батьки бути впевненим у своїх силах у такий відповідальний момент, адже девіз нашого центру: «Разом з нами на пологи як на свято!»

 

Родзинкою центру є:

 

·                   Аква-аеробіка

 

·                   Гімнастика та пілатес для вагітних жінок 

 

В програмі підготовки до пологів  та батьківства в цілому використовують психологічні методи розвантаження:

 

·                   Арт - терапія

 

·                   Фотоколаж

 

·                   Казко - терапія

 

·                   Пісочна терапія

 

·                   Музико - терапія

 

·                   Релакс, медитація

 

 

 

Наш центр працює Згідно наказу Міністерства охорони здоров’я України про впровадженняПрограми «Підтримки грудного вигодовування» та допомагає налаштувати успішну лактацію з перших днів життя Вашої дитини, а також навчає гігієні та харчуванню годуючої жінки, основним принципам введення прикорму. В центрі постійно працює пункт підтримки грудного вигодовування, де Ви завжди зможете отримати кваліфіковану пораду.

 

Заняття по догляду за дитиною та адаптації новонародженогодопоможуть Вам майбутні батьки відчувати задоволення від спілкування з дитинкою та навчать як виховати не тільки щасливу а й здорову дитину!!!

 

Чекає на Вас!

 

Події

Семінар "Правила введення прикорму дитині. Педагогічний прикорм"
16.12.2019
Про що буде на першій частині заняття: Ознаки готовності дитини до введення прикорму Що таке прикорм? Як правильно ввести прикорм? Педагогічний прикорм – як просто, раз і назавжди навчити дитину їсти, з апетитом і задоволенням. Програма пригодовування: перше підгодовування, друге підгодовування, третє підгодовування. Підгодовування і перекуси – розрізняємо! Деталі та попередній запис за нижчевказаними номерами телефонів.
Практичне заняття по догляду за немовлятком
17.12.2019
В утробі матері дитина отримувала все необхідне, її організм був пов’язаний з організмом мами через плаценту. Після народження все змінюється: починають функціонувати легені, перебудовується система кровообігу, травлення та інші.   Про що буде на занятті: Режим і впорядкування дня Гігієна і догляд за немовлям Ранковий туалет: догляд за вушками, оченятами, ділянкою геніталій та пуповиною ранкою. Правильний догляд за носиком, Аспіратор Купання малюка Вибираємо підгузки. Правила зміни підгузка Дитячий масаж Дитяча кімната: температура, вологість.. Придане дитини (ванночка, сповивальний столик, ліжечко, гардероб). Отримавши фахову інформацію, ви відчуєте себе набагато впевненішими молодими батьками! На заняття запрошуємо майбутніх мамусь і татусів. Участь партнера включена у вартість заняття!Обов'язкова попередня реєстрація за вказаними номерами телефонів.
Що може піти не так? Кесарів розтин
20.12.2019
Досить часто, у кожної жінки до моменту пологів уже сформувалося уявлення про те, як вони могли б відбутися. Як це дивно не звучало б, пологи дійсно часто відбуваються за таким продуманим "сценарієм". Все ж інколи обставини, які склалися, можуть внести корективи, з якими доводиться змиритися. Якщо вам не вдасться пережити пологи так, як ви цього хотіли б, не треба докоряти іншим і собі самій. Наше життя, а не тільки пологи, неможливо передбачити і розписати за графіком. Природність пологів означає радше правильне сприйняття вами ваших відчуттів під час них та правильну і підготовлену реакцію на них, а не наявність або відсутність лікарських втручань та застосування медикаментів. Ваша підготовка до пологів дуже важлива, але це не є запорукою їхнього ідеального перебігу. Все ж приготування до пологів має дуже велике значення в будь-якому разі, адже воно дає змогу правильно реагувати на різні ситуації, які можуть трапитися, що впливає на позитивний результат. Грен тлі Дік-Рід у своїй книзі наголошує, що у тих випадках, коли допомога дійсно потрібна, відмовлятися від неї нерозумно: "При неадекватному приготуванні до пологів жінки інколи переживають глибоку зневіру, коли при відхиленні перебігу пологів від нормального виникає потреба у допомозі… При правильному приготуванні до пологів жінка повинна знати, що інколи така допомога потрібна, оскільки робить пологи набагато простішими і для неї, і для дитини… Можна стверджувати, що жінка, яка не знає про можливість корекції у складних випадках, не знає принципів природних пологів". Про що буде на занятті: всі нестандартні ситуації, які можуть виникнути під час пологів і як справлятись з ними; Епізіотомія. Чому важливо сказати лікарю: «Дякую, що вчасно зробили епізіотомію»? Перидуральна анестезія. Кесарів розтин: плановий або ургентний
Дитина від нуля до року
23.12.2019
Участь партнера включена у вартість! Додаткова інформація та реєстрація за нижчевказаними номерами телефонів.
Основні проблеми під час грудного вигодовування
27.12.2019
Попередня реєстрація обов'язкова за нижчевказаними номерами телефонів.

Відгуки

Olya Bondarenko Melnychuk (Гурман)
Сподобалось
Сподобалось: Рекомендую всім майбутнім мамам відвідати Дівію! Можна пройти пізнавальні курси підготовки до пологів та материнства. Чудову гімнастику від Роксолани, поспілкуватися та позайматися у приємній обстановці. А також отримати маленькі подаруночки. Дякую Наталі та Олі!

Переглянути всі відповіді ()
Тетяна Халак (Перехожий)
Сподобалось
Доброго дня. Мому ангелятку уже два місяці. От нарешті і добралася сюди щоб подякувати Дівіі за корисно і приємно проведений у вас час під час вагітності. Теоретичні курси-дякую Наталі, заняття були чудові. Надана вами інформація надала впевненості в поведінці під час родів та при догляді за малятком. Дуже дякую. Дякую Роксолані за гімнастику, дівчатка відвідуйте, не пожалієте-дихання, релакс, ні книга ні Інтернет так не пояснять. Дякую Олі і Лесі за ваші посмішки, підказки ,за теплоту і сонячність у вашому центрі. Майбутні мамочки, якщо дозволяють час, здоров'я, та є хоч крапля бажання- в Дівію;-))))))
Переглянути всі відповіді ()
Юлічка Трускавецька (Перехожий)
Сподобалось
Напишу і я кілька теплих і хороших слів про "Дівію". Я щаслива, що саме на першій своїй бажаній вагітності змогла відвідати подібні курси. Саме тому у мене пройшли легко пологи, не страшно було залишитися на одинці з немовлям і нам уже 7 місяців, а ми лише радіємо цьому і жодних труднощів незнаємо. Чому все так? Бо в "Дівії" надають за курс підтоговки до пологів й материнства усі необхідні знання й навики, саме тут Ви дізнаєтеся не лише про самі пологи, а й чому так важливе грудне вигодовування і як його зберегти, як доглядати за немовлям і що робити якщо щось піде не так, що таке прикорм і як правильно його вводити індивідуально для Вашої дитини. Взагалом можна багато писати і лише позитивне. Раджу кожному відвідати їх раз тому що ніде ви не найдете цієї інформації. Для мене також важливим і приємним став факт того, що сюди можна звернутися за проф. консультацією і після пологів, що не скажеш про інших дит. спеціалістів нашого міста(((Дякую Вам, Наталя, та Вашій команді за те, що Ви робите!
Переглянути всі відповіді ()
Коли вiдбудеться акцiя вiд хаггiс в Франкiвську?
Переглянути всі відповіді ()
Доброго дня! В мене дуже бажана і радісна, хоча і дуже важка вагітність, яка дозволила лише на цих останніх тижнях повернутись до активного руху та соціального життя. І я скористалась цією нагодою, щоб відвідати курси в цьому центрі, так як багато про нього чула лише позитивних відгуків. Звичайно, мабуть, як і всі, перед пологами трошки нервую, але це відчуття було набагато сильнішим, від незнання того, що тебе чекає. Виникало багато запитань, хотілось розуміти реальність, яка буде тебе чекати, а не займатись самообманом. Хоча я ще не відвідала весь курс і не знаю чи встигну, але вже тих декілька почутих лекцій допомогли заспокіїтись, багато зрозуміти, почувати себе впевненіше і налаштуватись лише на позитив. Дуже дякую Наталі за небайдужість, бо знаю, що є міста в яких немає подібних курсів, за терплячість іноді до сміху дивакуватих запитань від нас вагітних та за вміння всилити віру в свої сили. Надіюсь, що ще встигну відвідати лекції, а якщо ні, то обов"язково поділюсь своїми враженнями і можливістю практичного втілення в життя набутих знань вже після пологів)
Переглянути всі відповіді ()
Дуже дякую за курси!! Вони дуже допомогають жінці при очікуванні найбільшого в житті дива!!! Наталя доступно і професійно все пояснює, тому набагато спокійніше і впевненіше себе почуваєш і на родах і після. Особлива подяка за лекції по грудному вигодовуванні, моїй донечці скоро рік і я продовжую її годувати, моя дитина не знає що таке суміш, і це заслуга Наталі)))
Переглянути всі відповіді ()
Всім дууууже дякую за відгуки!!!:-)))
Настя стосовно вартості наших курсів, все залежить, що саме Ви хочете відвідувати! Лекційно-практичні заняття чоловіки відвідують безкоштовно, а для жінок вартість залежить чи Ви відвідуєте по абонементу чи одноразово. В абонементі 40грн. одне заняття (абонемент на 5 занять-200грн) одноразово вартість заняття складає-50грн. Фізична підготовка: перше заняття пробне-безкоштовно. В абонементі 25грн ( абонемент на 8 занять-200грн.) одноразово-35грн.
Інформація про курси і перелік лекцій детальніше у нас на сайті!
Приєднуйтесь!;-)
Переглянути всі відповіді ()
Якщо ви думаєте, що знаєте все про пологи і післяпологовий період, про грудне вигодовування та догляд за немовлятком - то я вас запевняю, ви помиляєтеся, ви багато чого не знаєте і не знайдете цю інформацію в інтернеті! Ми з чоловіком дуже щасливі, що знайшли ці курси для себе, вся інформація, яка подається, надзвичайно важлива, вибрано найголовніше, подано професійно, матеріали курсів ще довгий час будуть нашою настільною книгою! Всім майбутнім мамочкам раджу Дівію - ви будете готові до багатьох життєвих ситуацій!
Переглянути всі відповіді ()
Якщо Ви чекаєте дитятко або шукаєте відповіді на питання, пов'язані із материнством та вихованням дітей, то вам сюди!!!!!!!!!!! Не вистачить слів аби передати вдячність людям, які працюють у Дівії, особливо, Наталі Якимчук - добра, привітна, завжди усміхнена, знайде час на всі запитання!!!! Одним словом, після курсів у Дівії не страшно народжувати: все знаєш і у всьому впевнена :) рекомендую всім, рівень професіоналізму на 5+
Переглянути всі відповіді ()
Дуже дякую центру Дівія за те що ви є!Дуже люблю таких людей як Наталя,хоча їх мало!Під час лекцій було скільки позитиву,що навіть моя дитинка дві години підряд показувала як їй подобається!Раджу всім,хто має можливість і час,обовязково туди ходити і коли прийде час їхати в пологовий будинок ви будете вже все знати!а ще окреме дякую Наталі за настанови на грудне вигодовування!
Переглянути всі відповіді ()
Так хтось може відповісти на питання скільки коштує курс?
Переглянути всі відповіді ()
Дівія - це місце, де майбутня матуся знайде розуміння, підтримку, цінну пораду. Я дякую дівчатам, а особливо Наталі, ви робите корисну і важливу справу і даруєте майбутнім матусям безцінні знання, впевненість, що діти - це радість, це задоволення. Я б відвідування Дівії приписала, кожній майбутній матусі :-) Сама відвідала і всім раджу. А ще відвідайте Дівію разом з майбутніми татусями і будете заручені їхньою підтримкою і розумінням не тільки на пологах, але й повсякденному вихованні малюка.
Переглянути всі відповіді ()
Я надзвичайно щаслива,що одного чудового дня доля звела мене з Наталею та Роксоланою, дівчатами , які вклали душу і серце у розвиток центру свідомого батьківства "Дівія". Саме тут я отримала відповіді на усі свої запитатння, отримала впевненість, всупереч усім ваганням, отримала підтримку і неабиякий багаж знань. На занняття (як на гімнастику, так і на лекційний цикл) не йшла, а летіла, бо знала, що там мене чекає масса позитивних емоцій,чудове спілкування і просто-релаксація! Рекомендую усім відвідати цей центр, бо вважаю його найкращим. Дякую дівчатам за науку і за Вашу нелегку пророблену роботу.Завдяки Вам я щаслива мама,яка насолоджується материнством!
Переглянути всі відповіді ()
ДІВІЯ - скільки теплих і приємних спогадів повязано у мене з цим центром. Це підтримка не тільки перед пологами, це підтримка до під час і після. Відвідуючи курси по підготовці до пологів я отримала такий заряд енергії, що мені вистачило його на весь період вагітності,догляду за малюком і ще навіть трошки залишилось для себе. А інакше і не могло бути, адже спілкуючись з такими людьми, як Наталочка, людина яка робить все з великою віддачею,любовью і вірою у свою справу, ви наберетесь такого позитиву що його вистачить о-го-го на скільки. Хочу побажати цьому центру процвітання і подякувати просто за те що вони є, за їх підтримку не тільки у пологах, а й після. Ви робите дуже важливу справу і робите її якісно. Я кожного разу з радістю йду на тренінги і надіюсь ще раз попасти на курси по підготовці до пологів.
П.С. Такий центр як ДІВІЯ не потробує особливої реклами(тут репутація говорить сама за себе), а самореклами тим більше.
Переглянути всі відповіді ()
Ще в інтернатурі, почувши, як Наталя Якимчук читає лекцію про переваги грудного вигодовування, сумісні пологи,пообіцяла собі, що обовязково під час вагітності відвідаю курс лекцій в Дівії. І хоч я теж лікар, але жодного разу не пошкодувала що відвідала Дівію, мало того я зрозуміла скільки є ще невідомого мені саме з практичної точки зору. Адже коли народжується дитина молоду маму зразу охоплює паніка,що з нею робити, з якого боку підійти, як налагодити грудне вигодовування. Завдяки Дівії для мене материнство стало святом,я не слухаю жодних застарілих, періодами навіть абсурдних порад щодо догляду чи виховання моєї дитини, бо я отримала сучасні, правильні знання і по грудному вигодовуванні і по введенні прикорму прикорму,і по догляду за дитиною. Закликаю всіх майбутніх мам не бути байдужими і безвідповідальними до своїх дітей і ще з внутріутробного розвитку дати дитині все найкраще, бо "що посієш те й пожнеш". Наталя Якимчук лікар від Бога, професіонал своєї справи і та величезна і чудова робота, яку вона з колективом проводять в Дівії дуже важлива і потрібна, бо на превеликий жаль є ще темна масса жінок, які не мають жодного уявлення ,що природні пологи і материнство можуть бути святом, а не каторгою.
P.S. інтернет , журнали і книжки не дадуть тої чудової і теплої атмосфери природнього спілкування ,яка панує на заняттях в Дівії. Величезне вам дівчата спасибі.
Переглянути всі відповіді ()
Не вистачить слів, щоб описати як мені сподобались заняття в Дівії і з якою вдячністю я згадую Наталині лекції-поради. Особливо важливо піти в Дівію тим, хто хоче годувати своїх майбутніх малюків груддю - Наталині настанови глибоко засядуть в підсвідомості і нікому не дозволять вас збити з правильного шляху :)
Я - щаслива мама 8-місячного синочка, і я точно знаю, що саме Дівія допомогла мені бути впевненою в собі і не боятися пологів і материнства, а отримувати з цього всього максимум задоволення!
Переглянути всі відповіді ()
яка ціна курсу?
Переглянути всі відповіді ()
Дякую всім всім МАМКам з форуму які відвідували наші курси і відгукнулися!!!!
Сьогодні кинули розсилку 968 НАШИМ клієнтам!!!!
Тому ТЕ ЩЕ БУДЕ!!!!
За 8 років роботи нам не потрібно самим нічого писати...
ДЯКУЮ за всі теплі слова!!!

І до речі у кожного відгука своя ip адресса!!!
Це для тих хто сам собі пише!!! Щоб не забували)))))Переглянути всі відповіді ()
займалась в центрі ще у 2008 році і досі з приємністю згадую ці часи. завдяки дівчатам пологи стали чудом на яке чекала з нетерпінням а не страхом. велике спасибі за вашу працю.
Переглянути всі відповіді ()
Ходила на курси більше року тому. Інформації дуже багато корисної.Раджу усім майбутнім матусям. Особлива подяка Наталі, за креатив, повну віддачу своїй роботі і цікаві лекції.
Переглянути всі відповіді ()
Пишу відгук з великою вдячністю. Ходила в Дівію перед першими пологами ще в 2008році. Завжди боялася пологів, але після занять з Наталею йшла на пологи як на свято. Бо боїшся невідомого, а коли знаєш, що тебе чекає, то немає чого боятися. До других пологів теж готувалася по тих конспектах, але того настрою і впевненості, якими заряджає Наталя вже не було. А ще дуже допомогли заняття з грудного вигодовування. Якби не вони, навряд чи подолала б всі перешкоди. А завдяки заняттям годувала донечку до 2 років, і меншу годую вже 1,5.І досі згадую заняття з арт терапії. Раджу всім знайомим і друзям. Всі задоволені. Величезне Вам дякую. Ви роботу добру і потрібну справу
Переглянути всі відповіді ()
Бачу що появилось багатенько відгуків про центр, а я ще не писала!
Так от, Дівію порадили друзі які дуже задоволені курсами і усіма тренінгами які там проводяться! Наталія Якимчук супер жінка, лікар і мама!
Усім щиро раджу відвідати ДІВІЮ!!!Це єдиний центр де можна усе дізнатись те що потрібно мамочкам до,під час і після вагітності!
Дякую що Ви існуєте!
Переглянути всі відповіді ()
найкращі спогади про заняття в центрі,дізналась багато нового про батьківство,хоча вважала себе підготовленою)))))наталя суперовий оратор!! так тримати і ще пів-країни малюків народиться з вашою підтримкою)))
Переглянути всі відповіді ()
Ой може вже стане самим собівідгуки строчити кожні 15хв? От прямо всі ваші клієнтизайшли одночасно вам хвальбу написати! М'якше треба саморекламою займатися!
Переглянути всі відповіді ()
Я вважаю найкращим центром відповідального батьківства Дівію...ось уже ходжу туди 2 місяці, і мені там дуже подобається...звичайно йшла я на перше заняття з думками про те, що ці курси мені не потрібні, адже в інтернеті, в журналах і в розповідях подруг є вся інформація про пологи...після першого заняття я зрозуміла ...про роди я незнаю нічого, і не тільки роди, а й грудне вигодовування (яке в свою чергу є найважливішим для здоров"я бейбіка обстановка наскільки приємна, що хочеться не хочеться звідти йти...Наталя - прекрансий лектор, хороший психолог, познайомившись з нею, мені здається будь-яка проблема з малюткою ,з її допомогою буде вирішена...і недорого в ДІВІЇ, лекція коштує 40 грн. Але це 2 години інформації...і списаний зошит (без якого я б не поїхала в роддом ) Дівчата відвідуйте лекції адже повірте, після першого заняття ви будете переконані в тому, що є море інформаціх про яку ви не чули і не читали
Переглянути всі відповіді ()
Пройшла весь курс підготовки до батьківства в центрі :ДІВІЯ: отримала підтримку знання і впевненість у своїх силах,завдяки професійному колективу набула позитивних емоцій і як на свято пішла на пологи, тепер виховую чудового синочка,дякую Наталі і всім за допомогу.
Переглянути всі відповіді ()
Дівія - це дійсно унікальний центр, який допомагає відчути себе щасливою жінкою, мамою, дружиною. Нажаль, про Дівію взнала не так давно і не мала можливості пройти курс по підготовці до пологів. Вперше відвідала Просвітницький проект
«Моя щаслива сім’я і Я», що проводився в рамках тижня Подружжя в Україні. Завдяки цьому проекту мала можливість відвідати тренінги:
«Вакцинація за і проти!» Все про щеплення в Україні. Як правильно підготовити дитину до щеплення. Тренер Галина Степанівна Бенько
«Мистецтво жити разом» Про мови любові, калейдоскоп емоцій та палітру почуттів, способи додавання щастя в сім’ї. Тренер Ольга Шологон
«Тайм-менеджмент для молодої мами!» Тренер Тетяна Муравйова-Недоступ
Радість виховання дітей «Переорієнтація дитячої поведінки». Тренер Лайма Корчинська
Величезне спасибі всім тренерам і уклін Наталочці Якімчук за надану можливість! Передати свої враження словами від проекту дуже не просто - це неймовірно!
Пізніше відвідала тренінг "Чотири грані жіночого щастя". Який і досі допомагає мені розібратися із собою...
Раніше думала, що центр суто для вагітних, але він охоплює всі етапи життя жінки - тут немає вікових чи інших обмежень - головне прагнути бути щасливою. А Наталочка Якімчук - справжня фея і душа закладу - неймовірна жінка, мама, чуйна людина, чудовий оратор і кваліфікований спеціаліст. З нетерпінням чекаю нових зустрічей!
Переглянути всі відповіді ()
Моя оцінка Дівії 5++++++++
Це чудовий заклад,з висококваліфікованим персоналом. Тут ви отримаєте багато корисної інформації,яка вже є перевірена і випробувана не однією мамочкою! Наталя Якимчук це лікар від Бога. Так вона акушер - гінеколог,але крім того вона прекрасний психолог,навіть психотерапевт. Взагалі для мене це Людина з великої букви!!!
Я з величезним задоволенням відходила курс лекцій по підготовці до пологів. Також до других пологів вже готувалась разом з чолвіком на заняттях в Дівії! Всім знайомим рекомендую цей заклад,і не тільки майбутнім матусям,а просто жінкам,які хочуть самовдосконалюватись,мати щасливу і гармонійну сім'ю.Наталочка,тобі ВЕЛИКЕ спасибі )))
Переглянути всі відповіді ()
Самый лучший центр в городе, а может и в целой стране, сразу видно, что всем занимаются не просто профессионалы, а люди, любящие свое дело!!!!!! Для Натальи Якимчук центр, клиентки, их детки и мужья это не работа, это ПРИЗВАНИЕ!!!!!
"Дивия " вне конкуренции!
Переглянути всі відповіді ()
Привіт! Я заняття в Дівії згадую з приємною усмішкою. Хочеться таких теплих зустрічей побільше. ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЮ за інформаццію, поради і позитив!
Переглянути всі відповіді ()
Я займалася в центрі Дівія 2 роки тому.Спочатку не збиралася йти на курси,хотіла суто на гімнастику для вагітних.Я медична сестра,тому думала,що все знаю про роди,про догляд за дитиною.Але моя подружка каже,ходи подивимся,послухаєм.Я пішла на заняття,перше з чоловіком.Я була неймовірно вражена,скільки всього я не знала!!!!Заняття тривала 3 год,а я,і що саме цікаво і мій чоловік,навіть не відчули цього.Здавалося,що тривало воно пів години.За це велика подяка Наталі Вікторівній!!!Настільки цікаво був поданий матеріал,що хотілося слухати ще!!Так я відходила всі заняття.Багато чого мені пригодилося при родах,потім з дитинкою.Я дуже вдячна центру Дівія!!!Як буду другий раз вагітна,то знов б прийшла послухати!!
Переглянути всі відповіді ()
Дівія - це унікальний заклад. Тут я знайшла не тільки знання і мегакорисні практичні поради, а й нових друзів ) Наталя Якимчук - це надзвичайна людина і Жінка - вона наповнює своїм теплом все довкола ) Низький уклін їй за майже цілодобові консультації - не знаю, щоб я без неї робила - я ніколи не зустрічала такої чуйної і щедрої душевно людини! Крім того вона є акушером-гінекологом і всі її поради - це професіоналізм у поєднанні з практичним особистим материнським досвідом!
Я можу писати багато і все це щиро від самого серця. Одне можу підсумувати - Дівія - це додаткове свято в Вашому житті в період очікування Дива )))
Зараз ми плануємо другу дитинку і я планую повторно відвідувати заняття в Дівії. Бо вважаю, що це є обов"язковим - освіжити спогади завжди корисно.
Крім занять по для вагітних є ще цікава програма "Радість виховання дітей" - вона змінила мій погляд на цей складний і важкий процес - адже виховувати нас ніхто не вчить, ми або наслідуємо приклад батьків або робимо це інтуїтивно, що не завжди дає нам можливість правильно чинити.
Бажаю Дівії процвітання!
Переглянути всі відповіді ()
5 занять коштують 200грн,але воно того варте - повірте мені
Переглянути всі відповіді ()
А хтось може сказати скільки у Дівій коштують курси по підготовці до пологів і скільки занять туди входить?
Переглянути всі відповіді ()
Раджу всім вагітним відвідати лекції Наталі Якимчук - це неоцінимі знання, які 100% пригодяться тим, хто вагітний вперше.
Переглянути всі відповіді ()
Душа Дівії - це неповторна Наталя!!! Немає тих слів, щоб виразити всю вдячність, повагу і любов до цієї неймовірної жінки!!!
Заняття мегакорисні і ефективні!Цікаві і пізнавальні!
Переглянути всі відповіді ()
3міс.тому побувала на тренінгу в "Дівії" за темою "4грані жіночого щастя" - WOW!ефективно!!!дякую!
Переглянути всі відповіді ()
Велике дякую Дівії, зокрема Наталі, за підготовку до пологів і догляду за дитиною, за надзвичайно цікаві заняття і просто за приємне спілкування!!!!
Особливе дякую за лекцію про Грудне Вигодовування! Я при ГВ стикнулася з багатьма проблемами, але тільки завдяки знанням з Дівії і власній наполегливості змогла подолати їх і успішно налагодити годування дитини!!!
Переглянути всі відповіді ()
Ми з чоловіком і нашими друзями, які також на той час чекали на лялю, відвідували заняття ще в 2009 р. Дуже задоволені прекрасною атмосферою та чудовою Наталею, яка так гарно і цікаво навчає. Дякуємо!!!
Переглянути всі відповіді ()
Вітаю з відкриттям сайту ). Спогади про чудові заняття оживають . Вони були корисними, цікавими, легкими, приємними і духовними, і інтимними. Дякую за процес підготовки до пологів, який вже був окремим цінним процесом.

Багато радості і задоволення від підготовки до партнерських пологів. Це ще більше поєднує з Чоловіком і Дитиною. Завдяки цьому під час народження дитини тривога і біль відступили перед любовю, взаємопідтримкою, ніжністю і вірою. Це чудове народження Союзу Трьох )

Тепер я знаю, що до пологів можна бути інформаційно і емоційно готовою, слухати і довіряти своєму тілу, відчувати радість і мати енергію розмовляти зі своєю дитиною, говорити, що ми чекаємо її і зустрічаємо. І дискомфорт цьому не заважає, бо була навчена, як встигати відпочивати під час пологів:))).

Дякую і за інформацію, і за контакт, і за мудрість на заняттях. Завдяки цьому пологи справді бути тихим, спокійним і сімейним дійством.

Тепер знаю, що пологи не здатні “відлякати” від народження дитини, а є частиною життєвого досвіду і щастя.

Дякую ще раз, вдячна клієнтка в минулому, вірю, що ще буду клієнткою в майбутньому:-)
Переглянути всі відповіді ()
Неодноразово писала свій відгук про "Дівію"на всіх форумах адже це у мене були другі пологи і здавалось я нічого вже нового не почую, але ті знання які я отримала дали мені можливість подивитись на пологи як на найпрекрасніший момент у житті (перші пологи були ще у 1995 році) а саме основне на Пологи ми пішли з чоловіком так як в перший раз такої можливості навіть не мали! Дякуємо дівчатам які роблять таку велику справу!!!Все дихання та пози які навчились використали в повному об'ємі:-)Дякуємо!!!
Переглянути всі відповіді ()
Дівія - це підтримка, допомога, навчання... Там розкажуть те, про що навіть не здогадуєшся і чого сам будеш довго шукати! Наталя - просто молодець! Я б ввела відвідування курсів по підготовці до родів в обовязкову програму для всіх майбутніх батьків.
Переглянути всі відповіді ()
Я щаслива, що на своєму шляху в такий відповідальний період очікування дитинки я зустіла дівчат з ДІВІЇ!!!! Дякую Вам за науку та такий об'єм інформації!!!! Я щаслива матуся!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Психологи   Тренінги, семінари   Курси для вагітних   Психолог   Допомога психолога   Психологічна допомога   Психологічна консультація   Послуги психолога   Тренінг   Семінар   Конференції   Курси майбутніх мам   Курси батьківства   Заняття для вагітних   Навчання майбутніх мам   Навчання батьківства   Навчання для вагітних   Курси для майбутніх мам   Навчання для майбутніх мам   Навчання батьківству   Курс майбутніх мам   Курс батьківства   Курси для вагітних   Курс для вагітних   Занятя для вагітних   Курс для майбутніх мам   Інструктор   Адаптація новонародженого   Аква аеробіка для вагітних   Аква аеробіка   Арт – терапія   Арт терапія   Білизна   Батьки   Відчувати   Вагітність   Вагітна   Вакцинація   Внутрішньоутробне спілкування   Гігієна   Гімнастика для вагітних жінок   Гімнастка   Годуюча жінка   Груди   Грудне вигодовування   Дитина   Дитячий імунолог   Дихальні вправи   Для вагітних   Для дитини   Для мам   До вагітності   Догляд за дитиною   Допомога вагітним   Доцент   З перших днів життя   Здорова дитина   Казка   Казко терапія   Кваліфіковані поради   Консультація   Косметика для дитини   Курси по підготовці до пологів   Лікар   Лікар акушер гінеколог   Лактація   Майбутні батьки   Медитація   Методи природнього знеболення пологів   Методики психологічного розвантаження   Методики раннього розвитку дітей   Молоко   Музико терапія   Основним принципам введення   Підготовка вагітних до пологів   Підготовка до пологів   Підтримка грудного вигодовування   Пісочна терапія   Партнерські пологи   Подушка для годування   Пологи   Поради про пологи   Практичні заняття з вагітними   Практичний перинатальний психолог   Прикорм   Проблеми   Програма підтримки грудного вигодовування   Пункт   Радість батьківства   Релакс   Спілкування з дитинкою   Спеціаліст з питань вакцинації   Страх пологів   Тато   Тренер   Фізична підготовка вагітних жінок   Фотоколаж   Харчування   Центр планування сім'ї   Центр по роботі з вагітними   Центр свідомого батьківства дівія   Щаслива дитина  
Показати більше