Танцювальна школа Влада Ями

Танцювальна школа Влада Ями - фото
Івано-Франківськ
площа Міцкевича, 8
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт15:00 - 21:00Без перерви
Сб10:00 - 18:00Без перерви
Нд10:00 - 14:00Без перерви

Інформація


Івано-Франківська танцювальна школа Влада Ями, що поклала початок заснуванню мережі шкіл відомого танцюриста по всій Україні, бере свою історію з 2009 року. Керуючись життєвим девізом: «Навчитися танцювати може кожен», Влад Яма ставить перед викладачами школи завдання всебічно та гармонійно виховувати молоде покоління засобами бального та сучасного танцю, навчати учнів всього, чим володіють вони самі.

 

Танцювальна школа Влада Ями пропонує послуги професійних хореографів - танцюристів, які спеціалізуються на підготовці танцівників різних рівнів і мають великий досвід роботи.

 

Учні школи достойно представляють її на всеукраїнських та міжнародних конкурсах та фестивалях, приймають участь у різноманітних телевізійних проектах («Танцюють всі», «Маленькі гіганти»)

 

Вихованці танцювальної школи Влада Ями являються діючими чемпіонами світу з сучасного танцю, фіналісти Етапу Кубку світу та багаторазові чемпіони України.

 

Танцювальна школа Влада Ями є організатором великомаштабних танцювальних проектів Stanislaviv dance Festival, Silesian Dance Festival (Польща) та IvanoFrankivskOpenCup.

 

До навчання в танцювальній школі запрошуються усі віком від 3 -х років.

 

Танцювальні напрямки:

 

Бальний танець

-європейська (вальс, танго, віденський вальс, фокстрот, квікстеп)

-латиноамериканська (ча-ча-ча, самба, румба, пасодобль, джайв) програми.

 

Сучасний танець:

-contemporary,

-jazz,

-modern

-afro,

-broadway jazz,

-hjp-hop.

 

У Пупс - dance (3-4 р.) та групі Kids - dance (5-6 р.) діти займаються за курсом "Основи хореографії", де малята всебічно розвиваються та в ігровій формі опановувати основні танцювальні елементи.

 

Танцювальна школа Влада Ями пропонує заняття класичного танцю,акробатику, заняття з загальної фізичної підготовки та танцювальну аеробіку для любих матусь, постановку першого весільного танцю.

В школі проводяться групові та індивідуальні заняття для дорослих і дітей. Також діє зручна система оплати. Вас чекають прекрасні зали, обладнані всім необхідним для занять танцями.

 

Хочеш стати професійним танцівником - обирай кращих!

 

Чекаємо вас за адресою:

 

Івано - Франківськ, вул. Міцкевича,8

(0342) 71-77-68

(066) 381-93-92

(097) 821-63-40

Відгуки