Комфорт меблі плюс

Комфорт меблі плюс - фото
Івано-Франківськ
вулиця Богдана Лепкого, 18
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний
Івано-Франківськ
вулиця Дудаєва, 33
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Ви можете в нас замовити:

-Кухню.Вона може бути як в сучасному стилі так і в класичному. Корпус вашої кухні виготовляється з якісного ДСП 16мм SWISSPAN BY SORBES+,торці ДСП оброблені ударостійкою окрайкою ПВХ, укомплектовується якісною фурнітурою провідних виробників Європи як BLUM,GTV,Hettich,GRASS,Rejs та інші. Фасадна частина може бути: масив, МДФ плівковий(дерево-текстурні і глянцеві понад 200 плівок), МДФ з поліуретановим покриттям(фарбовані фасади,близько 210 відтінків),рамочний МДФ, Лакобель (кольорове скло)в алюмінієвій рамці(близько 210 відтінків). Стільниця:постформінг(пластикова)товщиною 28,38 мм , штучний камінь SAMSUNG,граніт. Можливе укомплектування побутовою технікою.

-Шафу-купе.Корпус вашої шафи-купе виготовляється з якісного ДСП 16мм SWISSPAN BY SORBES+,торці ДСП оброблені ударостійкою окрайкою ПВХ, двері шафи з профілю BRAUN або польського профілю Sevroll, наповнення дверей може бути різноманітним: дзеркало з піскоструєм,вітраж,лакобель,бамбук,ратанг,ДСП,МДФ,вітраж,фотодрук та інше.

-Спальню. Набір в спальню кімнату може бути виготовлений у будь-якому стилі (класика, модерн…) і за бажанням клієнта комплектуватись різними елементами (ліжко, шафа, комод ,туалатка і тд). Деталі виробу виготовляються з якісного ДСП 16мм SWISSPAN BY SORBES+,торці ДСП оброблені ударостійкою окрайкою ПВХ , фасадна частина: масив, МДФ плівковий(дерево-текстурні і глянцеві понад 200 плівок), МДФ з поліуретановим покриттям(фарбовані фасади,близько 210 відтінків),рамочний МДФ, Лакобель (кольорове скло)в алюмінієвій рамці(близько 210 відтінків). Ліжка можуть комплектуватись  ламелями,  ортопедичними  матрацами та іншими аксесуарами фірм МatroLuxe та Карпати-Стиль. Спинки ліжок виготовляються з класичних ДСП, МДФ або оздоблюються м’якими матеріалами.

-Дитячу.Найголовніше в дитячих меблях  - це ергономічність, функціональність і безпека. Усі ці вимоги досягаються при використанні  якісного ДСП 16мм SWISSPAN BY SORBES+.  Фасадна частина може бути: МДФ плівковий(дерево-текстурні і глянцеві понад 200 плівок), МДФ з поліуретановим покриттям(фарбовані фасади,близько 210 відтінків),рамочний МДФ, Лакобель (кольорове скло)в алюмінієвій рамці(близько 210 відтінків). Елементи в дитячій можуть бути заокругленими без гострих кутів , що підвищує безпеку перебування дитини в кімнаті.Також ліжечка можуть бути укомплектовані ортопедичними і екологічночистими матрацами від провідних фірм MatroLuxe та Карпати-Стиль. 

Відгуки

кухня моєї мрії була виготовлена вчасно і якісно.Довольна всім,велике дякую!)
Переглянути всі відповіді ()