Івано-Франківська міська дитяча клінічна лікарня

Відгуків 33
Івано-Франківськ
вулиця Чорновола, 44
+38 (0342) 75-23-92 (Приймальне відділення)
+38 (0342) 53-27-17 (Приймальня головного лікаря)
Івано-Франківськ
вулиця Гетьмана Мазепи, 179
(1 поліклінічне відділення)
Івано-Франківськ
вулиця Тичини, 4
(2 поліклінічне відділення)
Івано-Франківськ
вулиця Тичини, 4
(3 поліклінічне відділення)
Івано-Франківськ
вулиця Василя Стуса, 2
(4 поліклінічне відділення)
Івано-Франківськ
вулиця Гната Хоткевича, 46, корп. 5
(5 поліклінічне відділення)
Івано-Франківськ
вулиця Молодіжна, 50
(6 поліклінічне відділення)
Івано-Франківськ
вулиця Галицька, 124а
(7 поліклінічне відділення)
Івано-Франківськ
вулиця Коновальця, 136
(8 поліклінічне відділення)

Інформація

Лікування та профілактика захворювань.

Відгуки

Яна Иванова (Активний користувач)
Не сподобалось
Соколова Л. В. - самий жахливий лікар, якого зустрічала. Не лікує, а гробить здоров'я дітей. Тікайте подальше від неї. Шок і ужас від цієї лікарки та взагалом від відділення, яким керує Фаофанова, яка проводить особисті прийоми, а на тих, хто на стаціонарі-байдуже. Маніпуляційна- розсадних різних хворіб, після якої діти прямо направляються в інфекційну лікарню. НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!
Переглянути всі відповіді ()
Таня Самойлова (Перехожий)
Не сподобалось
Особливу увагу у дитячій лікарні по вул. Чорновола привернув ЛОР. Він не дивиться ні на вік дитини, ні на стан здоров'я. Усім все однакове. Чи твоя дитина здорова, чи хвора. Він навіть вже лінується писати, усім роздає роздрукований папірець. Не болять вуха - всеодно на тобі левоміцетиновий спірт у вуха, краплі для носа, на всяк випадок .....вібруколову свічку у попу, ну і звичайно - протирати синькою рот, там же зуби є!!!
Переглянути всі відповіді ()
Vika Dziuba (Користувач)
Сподобалось
Потрапили в МДКЛ з діагнозом "інфекція сечових шляхів". Лікувала нас Вялова І. О.дуже чуйна, хороша лікарка. Компетентна, гарно все пояснює, нічого лишнього не приписує. Загалом персонал хороший, чисто, квaрцували палату кожного дня, вологе прибирання було 2 рази на день.
Переглянути всі відповіді ()
Lyalya Kovalenko (Перехожий)
Не сподобалось
Лікарня дитяча на Чорновола-це повна катастрофа! Персонал брехливий, це просто жах. Лікарі не кудишні, соматика, інфекційне. Не приведи Боже там опинитись
Переглянути всі відповіді ()
Вікторія Іванюк (Перехожий)
Не сподобалось
Нікому не раджу потрапляти сюди.Медсестри ставляться зухвало!!Санітарки вологе прибирання не роблять!!попросили принести чисту постіль віповіла що треба бути акуратнішими!!! Коли поступили в нас через день взяли аналізи,через два зробили ренген,а діагноз такий як всіх плевмонія,Це найгірша дитяча лікарня!!!!!!!!Цю лікірню потрібно або закрити взагалі-або провести глибоку реорганізацію!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Христя Мамалига (Перехожий)
Нейтрально
Хочу подякувати я і вся наша сім я за добре лікування нашої молодшої донечки а найважливіше за правильний діагноз лікарю невропатологу міської дитячої поліклініки п. МАСЛІЙ ЛІДІЇ. Веселих свят вам пані Лідс і довгих років плідної праці.
Переглянути всі відповіді ()
Лікувались ми там з діагнозом "правостороння пневмонія", крихітці було 2,5 місяці. Консультувалась з іншим лікарем після виписки, по рентгену діагноз підтвердили. Можливо спеціалісти вони і нормальні. Але...
Мене обурює зовсім інше. Те що до вашої дитини ставляться як до пустого місця і індивідуального підходу немає, аж ніяк. Ми неділю пролікувались вдома (без антибіотиків), але манюся знову почала покашлювати і наш дільничий педіатр (щоб зняти з себе відповідальність) чим швидше направила нас в цю лікарню. Де зробили рентген і назначили лікування. Яке включало в себе найсильніші антибіотики. Пролікувались ми 5 дні, манюся вже повернулась в норму, ось тільки почались проблеми з кишківником... Але лікуючий лікар ніяких покращень не бачить! і те що мікрофлора в дитини вже вбита її ну взагалі не хвилює! Вона нам продовжує курс антибіотиків. І тут я вже не витримала і поїхали ми додому. Це було правильне рішення!!! В той же день прийшов до нас інший педіатр, послухав дитину і говорить, що немає ніякої необхідності в продовженні лікування, дитина абсолютно видужала! А ще що так одразу можна було не поспішати лягати в лікарню і тим-паче не лікуватись такими сильними антибіотиками. Просто дільничні лікарі перестраховуються і одразу направляють в стаціонар. Ось так.
Тому моя порада знайдіть нормального педіатра і звертайтеся до нього за консультацією і за на значенням лікування, щоб мати для роздумів більше інформації і лікаря якому можеш довіряти.
Переглянути всі відповіді ()
Принципі в цій лікарні нормально але всетаки є недостатки
Переглянути всі відповіді ()
Мінуси, звичайно є в цій лікарні і доволі багато. Але лікують нормально. Неправильно судити про весь персонал, аналізуючи лише кількох працівників - від цього в результаті нормальні з них страждають, а недобросовісним і так все зійде з рук. Маєте претензії до когось конкретного - ідіть у відповідні структури з претензіями до цієї особи і скаргами.
Переглянути всі відповіді ()
От я вас всіх не розумію.Я сама лижала в цій лікарні на той час мені було 15 років зараз 17 там пречудовий медперсонао і ще дуже хочу подякувати Вітовській Людмилі Анатолівній вона повністю вилікувала мене за 2 тижні а до того часу я лежала в обл. дитячій лікарні от це дійно там жах мене сильно розболівся живіт і я пішла в маніпуляційну було рівно 15:00 а там медсестричкм попивали коньячок я сказала що зі сльозами на очах що мене живіт болить а вона мене просто послали на 3 букви і я мусіла силою йти до моєї лікарки і казати про це все так що не дай Боже якщо з вашою дитиною буде щось негаразд свертайтесь в міську дитячу лікарню бо в обл. лікарні можуть вас послати є один великий плюс в обл.лікарні там чудово працює Олег Тадейович лікар який робить гастро скопію я ним дуже задоволена
Переглянути всі відповіді ()
Моєму сину робили операцію.Персонал не дуже......Але є серед них є і люди..Хочу подякувати хірургу Бабяку Богдану Дмитровичу .Хороший лікар і людина.
Переглянути всі відповіді ()
тут улюблена фраза "лікарів":-"У вашої дитини запалення".Дитині було 2 місяці,почала прокашлювати,привезли до "лікаря" послухати,нас відразу на рентген і поставили діагноз пневмонія.положили нас в лікарню,такі антибіотики важкі дитині кололи,чоловік підняв сполох,взяли рентген поїхали до інших лікарів,а ті в один голос-там не має ніякої пневмонії!!!а поки лежали,до нас в палату положили хлопчика,в якого різався зуб,що спровокувало високу температуру,то йому також такий діагноз поставили.дитині вже 4 роки,лиш трохи захворіє-веземо в обласну.
Переглянути всі відповіді ()
жах!!!начитаєшся таких відгуків і мурашки по шкірі((((де лікувати свою дитину якщо, не дай Боже, захворіє??????
Переглянути всі відповіді ()
доброго дня.сьогодні мого сина,якому 3 місяці,положили в цій "лікарні" ,а привіз його з реанімації однієї районної лікарні.мало того що нас ганяли по лікарні,зним плачучим від болі,здавати аналізи,які ми привезли з собою зроблені вчора,так щей за 4 години в кінцевому результаті ніяких висновків нам недали : дитина явно чимось хвора але ми ще не знаєм чим,сьогодні вас ложим а завтра повторим усі процедури.дослівно. ави знаєте як дешево у нас взагалі проконсультуватися,не те що пройти 12 лікарів і у кожного стоїть коробочка для "пожертв",з фіксованою сумою.після того як дружину з синульою положили в палату зіткнулися з проблемою,годуванням дитини.що дві години потрібний кипяток для приготування Малиша,на що нам медсестри відповіли:столова відкривається три рази на добу а в ночі взалі голодує,мовляв нехай спить.в коридорі є розетка,але користуватись заборонено.по не зрозумілим причинам.з криками і скандалами дружина все таки кип"ятить воду в чайнику,тримаючи його в руках.завтра після чергових знущань поділюсь враженнями,а сьогодні одні негативні.гроші друть і нічого не роблять,якщо щось зміниться заберу слова назад і вибачусь,але на разі нічого доброго.
Переглянути всі відповіді ()
У дитячій лікарні дуже добрі лікарі!Особливо Синоверська Ольга Богданівна!
Переглянути всі відповіді ()
Жах це не те слово, ми серед ночі дитину забрали з цієї лікарні з температурою 40 і поїхали в обласну інфекційну. Чотири дні вони лікували 2-х річну дитину 2-ма антибіотиками з класу найсильніших ( сестра лікар дистанційно консультувались) нас вела ЛІКАР СОКОЛОВА, ( дитина хвора діагноз правильний неможуть поставити, а вона хвилюється про привкус дитини який залишиться після пипки, при чому на історії зазначалось ГРЗ, нам говорили що ангіна, в дитини на початку спостерігалося почервоніння горла та 40 температура, дитина активна, нормально їла, пила, соплів і кашлю не було, протягом цих днів дитину двічі на день капали, на четвертий день дитина стала вяла (як овощ) і додалися болі в животі, такої байдужості з боку людей я ще не бачили, як продемонстрували медпрацівники даного закладу, нікому не було діла до безперервних плачів дітей- це просто жах!!! А про те чи можна заразитися іншою хворобою, ну думайте самі, нас в палаті 12 м. кв. лежало четверо дітей: в одної залення, в іншої бронхід, також пневмонія і в нас "ангіна" до кожної дитини є по одному дорослому, кімната наскільки велика, що коли одна дитина кашляє друга може витиратися, не заразитися там не реально.........??? Таракани були, не потрібно лукавити. Флюрографію можна прирівняти до скотобойні. Мама якщо хоче щоб дитина виздоровіла має все сама простежувати, перечитувати вкладиші, бо можуть призначити 2-х річній дитині препарати дітям з 7-ми років, а також які спричиняють алергічні реакції ( це розповіді їнших мам).
Після 1-го дня лікування в обласній інфекційній лікарні (дитині зробили повторно всі аналізи, причому до обіду були результати (безкоштово), включаючи УЗД серця, огляду хірурга, і поставлений діагноз пневмонія та ті антибіотики були відмінені, призначили слабший) двічі прокапали, і температура та болі в животі зникли, зараз дитина йде на поправлення їсть, активна грається. Робіть висновки.
Переглянути всі відповіді ()
Марія,яка написала відгук 2 міс. назад,не кидайтеся на батьків,вони не бажають своїм дітям зла.А ви, мабуть працюєте в тій лікарні,що так захищаєте її.Не позорьте своїм відгуком нормальних лікарів,сестер,які подекуди ще залишилися.І самі зверніться до психіатра,ЯК ВИ, ТАКА АГРЕССИВНА, З ДІТЬМИ ПРАЦЮЄТЕ?????
Переглянути всі відповіді ()
Ярослава Дмитрівна, завідувач відділу реанімації новонароджених,гроші-це ще не все, пам'ятайте.
Переглянути всі відповіді ()
ДОБРОГО ДНЯ ВСІМ...хочу розповісти вам і поділитися своїми враженнями.....сьогодні 24 квітня2013 р....на дворі така жара що деякі люди пороздягалися і ходять у футболках ...і що ви думаєте? а в дитячій лікарні включені батареї на повну катушку...це тільки в нас на Україні...коли на початку жовтня вдарять морози... коли засипить снігом...коли люди у своїх домівкам замерзають , влада чекає 15 числа...бо саме 15 жовня вони запускають тепло в квартири ....а коли така жара на дворі то батареї включені ...парадокс ... в лікарні немає чим дихнути....про вологість повітря неможе бути й мови...то як та дитина перестане кашляти?
Переглянути всі відповіді ()
в цю лікарню всі поступають з пневмонією!!!!вже всі про це говорять!! може там апарат глючний чи шо!! лікування дуже непощадне!!! виривають тих дітей від мами на те капання ,як живодери!! а катетер поставити не можуть!!! таракани такі великі і так багато, що я ночі не спала. бо біля голови на ліжку лазили, а я рукою скидала!! це були самі страшні ночі і дні!!! я коли комусь розповідаю, то без сліз необходиться!!!
Переглянути всі відповіді ()
За три дні, які наша дитина пролежала в реанімації, її стан не покращився, а лікар, з явним запахом алкоголю, плутався в діагнозах і аналізах. Родичам говорили про різний стан дитини... Маємо враження, що ліки просто не доходять до дитини. Нів'якому разі НЕ вбивайте своїх дітей в цій катувальні!!!
Переглянути всі відповіді ()
нарешти у ций жахливий ликарни буде перевирка!але надиятися на покращення напевно-марно!два рази доводилось зиткнутися з нетверезим персоналом!в реанимации п.яний ликар промиваючи дитини шлунок попав в дихальни шляхи!и писля цього нас поклали в палату де лежала дитина з запаленням легенив.!
Переглянути всі відповіді ()
Не готель 5 зірок, але для державної лікарні - дуже навіть непога но. І лікарка - просто супер. Під час лікування були деякі непорозуміння, але зараз я розумію - тільки так можна було вилікувати мого сина. Дуже дякую!!!
Переглянути всі відповіді ()
Прошу перевірити вищі органи так званих лікарів-вбивць, які свідомо, не знаючи діагноза вбивають дітей ставлячи всім пневмонію. Благаю допоможіть і захистіть наших дітей.
Переглянути всі відповіді ()
Я не згідна,що все так погано у цій лікарні.Можливо і є недоліки,але це тільки від браку коштів на забезпечення комфорту.Сам лікарський колектив досить чуйний і кваліфікований.Моя дитина лікувалась в інфекційному відділенні,я задоволена відношенням лікарів і санітарок.все вчасно прибирали.Те,що деякі мами кажуть,що діти захворіли в лікарні-це нонсенс.У декого дома гірший безлад і антисанітарія.
Переглянути всі відповіді ()
Жах твориться у Вас в голові, а проявляється у неналежному догляді за своїми дітьми. Тому що саме завдяки старанням таких "турботливих" матусь діти потрапляють у лікувальні заклади. І найлегше потім у своїх проблемах звинуватити медперсонал. Наведіть спочатку порядок у своїй психіці і не перекладайте вирішення власних проблем на чужі плечі.
Особисто я не мала претензій щодо кваліфікації і якості обслуговування у цій лікарні (декілька разів лікувалася тут). Виходила повністю здоровою.
А Вам, Тетяно, слід краще дбати про свою дитину, тому що замість Вас цього ніхто не зобов'язаний робити. Хоча зараз побутує така думка: моя справа народити, а переживають за малечу нехай інші. Але ж діти не від правильного догляду потрапляють до палат з отруєннями, простудами, запаленнями і т.д. Якщо Ви адекватна людина, то задумайтеся, будь-ласка, над вищесказаним. Хоча...
P.S. Краще знайдіть собі хорошого психіатра, щоб самій полікуватися, то може і проблем у Вас поменшає, та й дитині буде краще (дай їй Боже здоров'я). Ато у Вашій писанині одна агресія... Страшно жити поряд з такими людьми.
Переглянути всі відповіді ()
Жах це не те слово!!!!Всім дітям ставлять однакові діагнози...Лікують одне, а підхоплюють діти інше, там антисанітарія,санітарки належним чином не прибирають, медсестрам всерівно що з твоєю дитиною, сидять на пості і лялякають, докликатися їх нереально...керівництво на те все закриває очі, там не лікують а калічать дітей, не дай Бог комусь туди попасти...
Переглянути всі відповіді ()
Дуже гарні враження від лікарні . Не можу поділити вище названі скарги . Умови не зовсім евро :-) але кваліфікованість лікарів відповідна.
Переглянути всі відповіді ()
ЖАХЛИВА ЛІКАРНЯ!!!!!ПОТРАПИЛИ З ОТРУЄННЯМ А ЗА ТИЖДЕНЬ ПІДХОПИЛИ ЗАПАЛЕННЯ.УСІ НА ОДНОМУ ПОВЕРСІ В ОДНІЙ ПАЛАТІ І ОТРУЄННЯ І ГАСТРИТ І ЗАПАЛЕННЯ.ТРЕБА ЦЮ ЛІКАРНЮ РОЗФОРМУВАТИ І ПИСАТИ В ПОТРІБНІ ІНСТАНЦІЇ.ЛЮДИ ДАВАЙТЕ НЕ БУДЕМО БАЙДУЖІ ЦЕ Ж НАШІ ДІТИ.
Переглянути всі відповіді ()
найгірша дитяча лікарня. Не компетентні лікарі (напевно з купленими дипломами), невихований медперсонал (хамство) в тому числі керівництво (байдужіть). Не дай Бог попасти туди вашій малечі. Там "вилікують" одне (в них там на все один діагноз - пневмонія), а скалічать інше. Цю лікарню потрібно або закривати взагалі або провести глибоку реорганізацію
Переглянути всі відповіді ()
жах! я так гадаю що то всюди так в лікарнях зараз - зразу всіх лікувати, навіть здорових! дружину би вже з півтерміну вагітності клали на стаціонар щоб проколоти "стандартно"! добре що якось відбились - досі повністю здорова!
Переглянути всі відповіді ()
Там всім підряд лікують пневмонію,навіть якщо її і нема (головне діагноз поставити). Дітей шкода. А батькам таким як Ви, Тетяна, треба зібратись і написати скаргу у відповідні органи.
Переглянути всі відповіді ()
Лікували пневмонію у 2-х річного сина. Після !!!виписки!!!!..... ми потрапили до реанімації, з двосторонньою пневмонією та бронхіальною астмою. Дякувати Богу врятували нас у обласній дитячій... при чому за 3 дні!!! І ми не перший такий випадок.
Переглянути всі відповіді ()