Івано-Франківський міський клінічний пологовий будинок

Відгуків 73
Івано-Франківськ
вулиця Чорновола, 49
(Пологовий будинок)
Івано-Франківськ
вулиця Січових Стрільців, 46
(Жіноча консультація №1)
Івано-Франківськ
вулиця Василя Стуса, 2
(Жіноча консультація №2)
Івано-Франківськ
вулиця Гетьмана Мазепи, 179
(Жіноча консультація №3)

Інформація

Консультація лікаря-гінеколога. Ведення вагітності. Прийом пологів.

Відгуки

Vika Dziuba (Перехожий)
Сподобалось
Народжувала на 1 поверсі в обсервації. Були партнерські Пологи з чоловіком. Лікар Кінаш Наталія Миронівна, найкраща серед усіх кого знаю. Вона, як генерал, під час моїх пологів, чітко роздавала медрерсоналу команди, все пояснювала чолвіку, по приборах, що як показує, що вони мені колять, що роблять, вона від мене не відходила від 3 ночі і аж до 8:30 ранку, доки я не народила. Родзал хороший великий, з ремонтом, багато місця. Палата була в мене платна з туалетом, душом, холодильником, шафою,і т..д.,прибирали часто, медсестри постійно заходили питали чи все добре, моя лікар теж заходила до мене щодня, а то і декілька раз на день. Тому, дякую їм дууууже.

Nastya Grigorievna Akimova: (Перехожий)
Vika Dziuba, может есть у вас номер хотела бы записаться к ней на роды
більше 13 днів тому
Переглянути всі відповіді ()
Діма Кушнір (Перехожий)
Нейтрально
Враження:
1) персонал - є фахівці, які дуже ввічливі і допоможуть будь-коли, а є і такі особистості про яких без ненормативної лексики не висловитися;
2) харчування - сніданок це просто жах, це начебто пологовий будинок а не карцер(на фото видно)., обід і вечеря не менше здивує;
3) чистота - б'ють на те щоб відвідувачі ходили суворо в бахілах та халатах хоча студенти та лікарі які виходять на вулицю на перекури чи на каву...не дуже "паряться" на рахунок цього. І сміло закінчивши особисті потреби повертаються до пологового будинку, в тому ж взутті....і нічого їм не скажуть.
Переглянути всі відповіді ()
Олена Кузюк (Перехожий)
Не сподобалось
10.09.2014 на світ з"явився мій синочок.Але сталось це не природнім шляхом,а за допомогою операції.Все б нічого,але розтин який зробив Лапа В.І. не тільки спотворив моє тіло,але й унеможливив другі природні пологи.Потім я жартувала що це "безкоштовний розтин" оскільки ми не заплатили ні копійки,не враховуючи післяопераційних списків від лікарів десь на 6 тисяч гривень.Можу сказати одне,що в цьому пологовому будинку без грошей ніхто нічого не збирається робити.Рекомендую пошукати де народжувати в інших містах.
Переглянути всі відповіді ()
Ембрі Брі (Перехожий)
Не сподобалось
я нороджувала у Ковальчук Людмили Василівни,скажу чесно не сподобалось те що замість того щоб почекати мені за 10 хв почали мнути живіт і насильно тягнути плаценту,після чого кровотеча,купа ліків і відсутність молока.той період був для мене болючіший ніж самі роди(((
Переглянути всі відповіді ()
Олена Новікова (Активний користувач)
Не сподобалось
Я про обсервацію лишилась самого мерзенного враження, а саме - від завідувачки Петрини. Такого гадосного і призирливого відношення до жінки, як до пологів так і після я в житті не чекала. Я була і в платній палаті, виконувала все що було необхідно, все оплатили, на роди вона так і не явилась. Бокси післяпологові -це просто жах !!! але це ніщо перед гадосним відношенням цієї завідувачки.
Переглянути всі відповіді ()
Мирослава Камінська (Ревізор)
Сподобалось
Вважаю пологовий дім домом з якого виносять щастя була тут один раз, тепер ще трошки і будемо знову, ввідношення гарне, лікарі справді чуйні, так тримати молодці.
Переглянути всі відповіді ()
Лілія Максимів (Федик) (Перехожий)
Сподобалось
Народжувала в березні 2017 р. роди приймала Досінчук Леся Іванівна. Це лікар від Бога, прекрасний спеціаліст!!!!!!! Всім рекомендую!1
Переглянути всі відповіді ()
Христя Маланій (Перехожий)
Сподобалось
привіт!народжувала у2017р.в ОПЦ приймав роди Адам Роман Антонович лікар від Бога!і як людина дуже хороший і відповідальний і як професіонал супер!раджу всім!!!))))
Переглянути всі відповіді ()
Ирина Васильева (Перехожий)
Сподобалось
Рекомендую всім як лікаря,який знає свою справу,лікаря від Бога,чудову позитивну людину,Адама Романа Антоновича!
Народжувала з ним двох синочків,з різницею в чотири роки)
Його ставленням до себе.його поведінкою задоволена.
А умови в ОПЦ це вже окрема тема)
Велике йому ДЯКУЮ!)
Переглянути всі відповіді ()
Анюта Я (Перехожий)
Сподобалось
при родах мій лікар був Адам Роман Антонович! спеціаліст у своїй сфері і хороша людина! Всім рекомендую
Переглянути всі відповіді ()
Igor Sich (Перехожий)
Не сподобалось
Володимир ДЗЬОМБАК, головний акушер-гінеколог департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА: Множинні вади розвитку кишківника передньої стінки,гастрошизис атрезія голоднодної кишки. С цим діагнозом моїй донці відмовив в перереванні вагітності через 7 місяців зробили кесарів розтин і дитина померла.Сам роддом змушений розгрібати за непрофессіоналиізм цього лікаря.
Переглянути всі відповіді ()
Галина Галина (Перехожий)
Сподобалось
Сподобалось:
Щира подяка і низький уклін лікарю - гінекологу Гаврилюк Галині Мирославівні. Це прекрасна людина - лікар від Бога з чуйною душею і відкритим серцем. Лікар який переживає за кожного свого пацієнта і як психолог знаходить слова підтримки для кожного з них . Щиро дякуємо Вам шановна Галино Мирославівно!!!
Від щирого серця хочу подякувати хорошому лікарю,прекрасному спеціалісту -Дзьомбаку Володимиру Богдановичу за професіоналізм, старання, доброту серця та мудрі поради.
Ви розумний лікар і я бажаю Вам допомогти ще багатьом людям і в нагороду отримати шану і повагу від людей.
Переглянути всі відповіді ()
Nadya Petrenko (Перехожий)
Сподобалось
Сподобалось:Великі слова вдячності хочу сказати Дзьомбаку В.Б. та Гаврилюк Галині Мирославівні за самовіддану працю, людяність і професіоналізм. Набутий роками досвід і всі позитивні людські якості викликають повагу до Вас. Я не бажаю нікому бути пацієнтом лікарні, але хай знають, що у наш нелегкий час, коли чуємо слова «ганьба», є такі самовіддані і чуйні люди в білих халатах.


Переглянути всі відповіді ()
Juliette Kritsak (Перехожий)
Сподобалось
Народжувала вдруге, проте вперше в нашому роддомі - дуже боялась саме за міськи рооддом, відгуки майже всі негативні і всі кажуть що треба домовлятись, али ми ризикнули і не пожаліли. Ні з ким не домовлялись, пішли на чергову бригаду. Була лікар ВЕЛЯНИК Наталія Георгіївна - дуже гарний спеціаліст і дуже приємна людина. Враховуючи що ми ні з ким не домовляли і нікоу нічого не платили - до нас було дуже гарне відношення і в родзалі і в післяпологовому відділенні, жодна санітарка, жоден лікар не натякав на гроші і нічого не вимагав (недайбоже). Дівчатка, нікого не слухайте і нічого не бійтеся. Всі лікарі дуже хороші в нашому пологовому, просто інколи бувають невдалі самі роди (і це не залежить ні від кого) і тоді жінки можуть звинувачувати лікарів, але це все дуже індивідуально. Так само і з умовами роддому - умови не номер люкс у готелі звичайно,проте досить нормально і персонал весь приємний.
Переглянути всі відповіді ()
Ludmyla Gregorash (Перехожий)
Сподобалось
хочу поділитися з вами розповіддю про народження синочка і про СПРАВЖНЬОГО і,навіть, більше, ніж просто Лікаря - народжувала я в Петраш Наталії Ярославівни - боялася, не знала яка вона..тільки по відгуках з нету і дівчинка, що в неї народжувала, казала, що "приїхала відразу, і була рядом...хороша, раджу".. А для нас з синочком - стала лікарем-ангеликом!!!
І так, по порядку: телефон вона підняла в 3 ночі, і приїхала в роддом ще раніше за нас, хоч була впевнена, що то фальшиві схватки; чоловіка пропустили відразу на моє прохання,хоч вона спочатку й казала,щоб трохи пізніше; скільки я не просила мені так і не вкололи обезболююче, бо "тобі не треба, від нього потім ще проблеми"; майже весь час я провела в зручній для мене позі, а коли треба було походити - вона мене наполегливо, але по-доброму ПОПРОСИЛА це зробити, весь час пояснювала чому, чесно відповідала на всі мої питання, підбадьорювала; не відходила від мене, а коли пішла попити каву, то перед тим підійшла, пояснила, сказала що на кілька хвилин (і дійсно так було, хоч я відразу не повірила в такі часові рамки) і пояснила чоловікові де її шукати "якщо щось"; так і не дозволила вколоти мені окситоцин (аж на народження плаценти);мені навіть серцебиття дитини слухали в позі зручній мені (песиком) і дуже незручній їй; на крісло положили аж на самі потуги; після родів Лікар ще й показала як правильно прикладати дитину до грудей, допомогла розцідити груди (причому у вихідний і коли внизу на неї чекали), постійно заходила, а коли у мене зявились проблемки, ще й телефонувала і завжди відповідала на дзвінки, а ще дала мільйон (ні,мільярд) корисних порад і про груди, і щодо дитини...і так з нею легко і просто..ніби ми найкращі подружки, чи ніби вона моя мама... це не реклама, це розповідь про мої роди. мені повезло, і коли читаю всякі жахіття про роди, хочеться піти до Наталі Ярославівни і поцілувати їй руки і подякувати,що вона справжній Лікар, а для мене, справді, Ангелик!!! і другу дитину народжувати хочу також тільки в неї!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Наталя Мельник (Перехожий)
Сподобалось
Я Родила 10 вересня 2015року в мене приймала роди Лариса Петрівна завідуюча першого поверху обсервації я задоволена лікаркою в мене по узд я мала родити 3 вересня матка була відкрита але не було схваток мені вона сказала що чекаємо до десятого як що я не рожу то будуть стимулювати мене мене зранку почали стимулювати схватки почались біля половини дев'ятої але були дуже короткі а ще на узд 9 вересня мені сказали що дитина має обвиття і важить 4500 і коли вже були схватки вони мене дивились і мала не опускалась в таз а постійно втікала верх до речі в 10год Лариса Петрівна прийшла до мене і сказала що вона іде на якісь там збори в обласний родом і що буде дивитись і приймати роди Савка я лежала перед родити там же в обсервації то як поступила жінка і до нього попала то після огляду плакала казала що він дивитися дуже болить і навіть коли каже що болить то не звертає уваги робить своє.Я ще мала знайому в родомі вона була постійно біля мене помагала мені але коли в мене було відкриття на 7пальців то до Савки поступає вагітна теж відкриття на 7пальців і вона з ним домовлялись про роди і він мене лишає і йде до неї тоді вже прийшла Лариса Петрівна подивилась і сказала що дитина чогось опускається і втікає верх щось там не так і боялась що на узд сказали що дитина велика і там ще якась лікарка ще дивилась мене і сказали щоб мене будуть кесерити а Савка кричав що нетреба що я так буду родити сама як я була вже на операційному столі що вже була готова до операції він ще пхав свої руки і казав що на операційному столі теж можу родити але йому сказали що всьо робимо кесерево скажу чесно Савка дивитися ужасно дуже боляче і як дош йому гроші він тебе по дивитися а як ні то сиди і чекай вони почали готувати до операції мене оперуваала Лариса Петрівна Савка був і ще але я вже їх не пам'ятаю я родила дівчинку 4100 56см була Обвита пуповиною шийка і ручка добре що зробили кесерево то потім казали як би родила сама то дитина би померла а Савка як би приймав роди то так і було я дякую Богові і Ларисі Петрівні що прийшла вчасно в мене ще після родів почалась кровотеча то вона зразу до всіх завідуючих дзвонила до Геник Н І до головного щоб приходили я вже це пам'ятаю бо від наркозу була вже відійшла і всього закінчилось добре мені зупинили кровотечу перевели на ніч в реанімації і приходила вона до мене і перевязки робила звичайно ми її заплатили бо зараз усі дають гроші але порівняно з природніми родами нам обійшлось дешевше і ніхто не поминався грошей.я усім раджу Ларису Петрівну Завідуюча Обсервацією дуже розумна лікарка вона є строгою але вона тримає відділення і всі її слухають і бояться вона мені теж казала що я поправилась забагато але вона є людина і відноситься як до людини а не як Савка йому головне гроші!Доречі в мене Сестра родила рідна майже два роки тому приймала в неї роди Федерович люба Михайлівна завідуюча денного віділеня і Тамара Іванівна Незнаю її прізвища так приймали що Сестра 15год родила дитина була без водів родився хлопчик синій аж чорний ситуації не відкривалась вони її тиснули що порвали її матку та Федорович переживала її два рази і взяла 3тисячі гривень на той час а потім через два тижні сестрі викинули матку за три тижні вів в подолі вона пережила дві операції і купу здоров'я там лишила і така сумна історія в нас і нічого не можу її зробити вона надальше там працює завідує відділенням!

Наталя Мельник, скажіть будь ласка скільки бере за пологи Лариса Петрівна?
майже 7 місяців тому
Переглянути всі відповіді ()
Любов Івасів (Перехожий)
Сподобалось
Доброго дня.Я народила 2 тижні тому,дитинка була досить великою,але завдяки майстерності і професіоналізму лікаря все пройшло добре.Дуже дякую вам Наталія Григорівна за принцесу .Дуже хороший спеціаліст всім рекомендую
Переглянути всі відповіді ()
Іринка Салій (Перехожий)
Не сподобалось
Я родила 9 місяців назад у мене приймала роди Федорович Люба Михайлівна ужасна лікарка зразу після родів у мене почалась кровотеча мені зупинили і вона зразу поіхала собі додому через 1 год.у мене почалась знову кровотеча Люби Михайлівноі вже не було ( біля мене нікого з лікарів не було вони мене лишили і пішли каву пити) добре що був чоловік бо коли почалась кровотеча я вже слова не могла сказати то чоловік кричав по них мені зробили операцію зупинили кровотечу ( перевязали труби) перевели мене а обласний родом в реанімацію там я лежала майже два тижні матка не хотіла скорочуватись і почала портитись мені зробили ще одну операцію видалили матку. Люба Михайлівна за три тижні була в мене тільки один раз . Через цю лікарку я більше ніколи не зможу мати дітей.
Переглянути всі відповіді ()
Катерина Розанова (Перехожий)
Не сподобалось
самое печальное .что мне сделали КОСОЙ-НАИСКОСЬ ШОВ-это выглядит ужасно.была в Рахове у гинеколога.так тот меня спросил-КТО ЭТО ТЕБЯ ТАК КАК СВИНЬЮ ПОРЕЗАЛ!!! я ответила-такой есть врач в Франковске-САВКА!!!
Переглянути всі відповіді ()
Катерина Розанова (Перехожий)
Не сподобалось
врагу не пожелаю попасть в этот роддом!!! в первый день положили в полату с больной и я заразилась от неё простудой.потом красили палаты какойто ванючей краской и нас беременных просто травили.с окон жутко дуло и было холодно!! меня оперирывал, кесерево, Савка и заведующая.это был ужас.оперирывали в очень грубой форме.я даже кричала на операции всё чуствовала.было много студентов.меня никто не предупреждол за них.один студент.когда меня разрезали упал в обморок и чутли не повалил все инструменты.короче ужас.после у меня 5дней были сильные головные боли.я заплатила всё как они хотели.а отношение комне было просто скотское! заведующая постоянно кричала.а в конце со скандалом просто меня выгнала! кормят ужасно.как в тюрьме. жуткая антисанитария! сейчас прошло три недели мне стало плохо.на узи сказали что в матке есть сгусток крови или ещё чтото.короче я на уколах.шов воспалённый-пью антибеотики-всё очень плохо! НЕ ЛОЖИТЕСЬ В ЭТУ ГАЛИМУЮ БОЛЬНИЦУ!!!
Переглянути всі відповіді ()
Євгенія Довганюк (Перехожий)
Не сподобалось
Сьогодні робила узд у Лапи , вона написала що в дитина збільшений мозочок і є паталогія інфекція і сказала що срочно потрібні антибіотики. Я перелякалася дуже , в мене буде приймати пологи Левицький лікар від Бога, він мене направив на інше Узд до Грабачко чудова лікарка. Через півгодини виявилося що все в порятку , я на узд зустріла ще одну дівчину і дізналася що вони всі дописують що хочуть . Я тебе пробачу Лапа , а Бог тебе пробаче!
Переглянути всі відповіді ()
Розміри здирництва у пологовому і гінекологічному відділі просто вражають. Для того, щоб постили чоловіка на сімейні пологи потрібно 250 грн заплатити,пала - ще 150грн ДОБРОВІЛЬНОГО ВНЕСКУ. А куди ті добровільні внески ідуть.Не має ні вати, ні спирту, а переді мною привезли їм 5 ящиків вати, спирту,одноразових рукавичок, шприців.Запитала в санітарки де можна помитися, показала біде, але потрібно брати з собою пляшку води, бо не має гарячої. Їжа-жах, ставлення персоналу- без грошей ніхто до тебе не підійде. Щоб допомогти з грудьми- заплати. Мені цікаво куди дивиться наша міська влада- нова чи стара, результат все той же.
Переглянути всі відповіді ()
""я хочу щоб в мене приймала пологи Тамара Іванівна . Відгукніться що ви знаєте про неї як про спеціаліста.""

В мене роди приймала Тамара Іванівна. Я не домовлялася з нею заздалегідь, а приїхала одразу в роддом, бо почалися потуги. Мене зареєстрували приблизно півдесята година ранку, а народила в 11:50. Одразу видно. що досвід у неї величезний, таке враження, що вона знає усі запитання наперед, які їй задати. Досить просто все пояснює як робити, як дихати, як напружуватись. Але не любить лишніх запитань. Постійно хвалила мене, яка я розумничка, яке сонечко, золотко тра-та-та..)))Після родів ні за які гроші ні слова не казала. Чоловік сам підійшов і подякував грошима. Суму визначайте самі)) Одним словом - я задоволена! Незважаючи на те, що коли чоловік через 2-3 хвилини пішов за нею, то вона уже пила чай з бутербродом і дивилась телевізор)
Переглянути всі відповіді ()
Поки самооборона Івано-Франківська трясе УМВС через дорогу в пологовому будинку Івано-Франківська тихо збирають бабло. Жоден народженний Українець не народжується безкоштовно. Тарифи вражають. Смертність дітей також. Масштаби корупції такі,що УМВС відпочиває.В цих брудних схемах заляпані всі- від прибиральників до самого головного. Коли запитуєш:” Чи не соромно????” відповідають:” А я що в медакадемії вчився безкоштовно”.Обдирають всіх – маєш бабло чи не маєш. І тихо молять Бога ,щоб не прийшли оті з Самооборони. Випадки по причині халатності смертності породіль за остані роки просто вражають. О так і відтворюється Українська нація зразу за ХАБАР.
Переглянути всі відповіді ()
я хочу щоб в мене приймала пологи Тамара Іванівна . Відгукніться що ви знаєте про неї як про спеціаліста.
Переглянути всі відповіді ()
Хто народжував в Вінтонюк? Будь-ласка напишіть відгуки.
Переглянути всі відповіді ()
дівчата, а хто може дати номер телефону Гурбель Лесі Іванівни? хочу домовитись про пологи.
Переглянути всі відповіді ()
Якщо хтось і напише скільки, його зразу посадять, думайте, що запитуєте...
Переглянути всі відповіді ()
Дівчата, хто народжував у Тимківа Ігора Степановича, підкажіть, скільки коштують роди?
Переглянути всі відповіді ()
Досійчук(Гурбаль)Леся Іванівна-прекрасний спеціалст і Людина (звеликоі літери і трьома знаками оклику!!!))Здоров,я ій і сім,і яку вона залишає в будь-який час доби,щоб допомагати іншим.ІМПБ ЧУДОВИЙ)))
Переглянути всі відповіді ()
Чи можна записатись на прийом до Кінаш Наталії не вагітним, а просто на обстеження?
Переглянути всі відповіді ()
Тимків Ігор Степанович дуже хороший спеціаліст і як людина дуже хороша,РЕКОМЕНДУЮ УСІМ!!! В мене був кесарів ростин , все пройшло успішно.Ігор Степанович приходив кожен день цікавився як моє здоров"я.
Переглянути всі відповіді ()
Кінаш Наталя Миронівна !!!Це лікар від Бога!!!Дуже дякуємо вам!!!Всім рекомендую!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Хто підскаже до кого звертатись якщо я вагітна і в мене жовчекамяна хвороба..... потрібен хороший спеціаліст..... адже хвороба серйозна і загрожує життю і моєму і дитятку
Переглянути всі відповіді ()
Пахаренко Анна Петрівна довела людину до інваідності і безпліддя.
Переглянути всі відповіді ()
Кінаш Наталя Миронівна!!!! ви найкраща! дуже хороше ставлення раджу всім!
Переглянути всі відповіді ()
КІНАШ НАТАЛІЯ МИРОНІВНА велике спасибі.....Дуже хороша лікарка...Ось і промайнув рік після пологів а я при любій нагоді згадую її.У мене були важкі роди, і малюк маленький , але Наталя зробила їх незабутніми.І незважаючи на те що я з області вона дуже щиро до мене ставилася...Раджу усім....
ВИ НАЙКРАЩІ!!!
Переглянути всі відповіді ()
молоді дитячі медсестри просто УЖас,думають що,розумніші за Бога,акукушерки-без слів та сліз,Коротше всім давай тоді хоч подивляться в твою сторону
Переглянути всі відповіді ()
я народжувала і лежала на збереженні під опікою Наталії Миронівни Кінаш. вона дуже компетентна і мудра як лікар, і як жінка. ставилася до мене як мама. після пологів не один раз зверталася до неї за порадою стосовно здоровя дитини, та і свого також. тепер чекаю другої дитини і народжувати хочу тільки у неї. дай їй Боже здоровя.
Переглянути всі відповіді ()
Дуже вдячна лікарю Вороху Миколі Йосиповичу!Чудовий спеціаліст та чуйна людина.
Переглянути всі відповіді ()
Гіршого ставлення до вагітної жінки, жінки, яка народжує і породілі, я ще не бачила, напевне в міському роддомі котируються тим що вагітна жінка не може нічого зробити. Я народжувала в 2006 році, і повірте, я з жахом згадую кожну хвилину яку пробула там, вплоть до палати з чорним грибком в куті палати, який доречі прекрасно впливає на розвиток патологій в легенях, особливо у дитини яка має всього навсього дві години!!!!!!!!! Я туди в житті більше не прийду!, і тим хто цінує своє зоровя раджу туди й носом не потикатись!
Переглянути всі відповіді ()
Моєму синочкові минув 1 рочок. я щиро вдячна лікарю Івану Богдановичу Савці завжди врівноважений, розсудливий, вміє вислухати і порадити, вчасно прийти на допомогу.
Переглянути всі відповіді ()
Кінаш Наталя Миронівна дуже хороший, добрий, розумний лікар. Всім рекомендую!
Переглянути всі відповіді ()
Понад 10р. я лікуюся у Савки Івана Богдановича. Це розумна, чуйна людина, спецІалІст своєї справи. Особливо вдячна за внучат(двійнят) і ще одну молодшу внучечку, яких він спостерігав 9 мІсяців, а також за невісток, яким допомагав народити здорових діточок нам на втіху. Нехай Бог дає йому здоров*я, сили І терпІння.
Переглянути всі відповіді ()
ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ ЛАПА!! Людина якій я завдячую усім. Це насправді висококваліфікований спеціаліст. Дякую йому від щирого серця. Успіхів і натхнення у його нелегкій роботі!!
Переглянути всі відповіді ()
Лесю Іванівну Гурбель знаю вже років 6. Два рази стояла в неї на облііку по вагітності і два рази родила з її допомогою. Можу з впевненістю сказати, що вона висококваліфікований спеціаліст і просто дуже гарна людина!!!
Переглянути всі відповіді ()
Нікому не раджу попасти в ОПБ,умови катастрофічні. Лікарі ходять по п"ятах,щоб заплатити гроші за пологи. Анестезіолог В.Непорадна вимагала нагло гроші за наркоз. Мені здається,якщо жінка-рожениця має гроші то обов"язково віддячить докторам. А ЯКЩО НЕ МАЄ,ЩО ТОДІ РОБИТИ??? ДЕ НАРОДЖУВАТИ???
Переглянути всі відповіді ()
Порівняно з обласним перинатальним- тут просто рай і по умовах і по ставленню і по грошах. Гурбель і Вінтонюк - дуже хороші лікарі. Всім раджу. Вдалих всім пологів.
Переглянути всі відповіді ()
Хто родив у Адама Р.А., скажіть будь ласка, скільки він бере за роди???
Переглянути всі відповіді ()
У мене також приймав роди Адам Роман Антонович, дуже хороший лікар, чуйна, розумна, досвідчена людина. Після операції навідувався кожного дня по кілька раз. Все прйшло дуже добре. Сестра в нього також родила і дуже задоволена. Дякуємо Адаму Роману Антоновичу.
Переглянути всі відповіді ()
Адам Роман Антонович дуже хороший лікар, тільки б до нього і зверталась, дой Бог йому здоров'я і велике спасибі!!!!!!!!!!!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Гурбель Леся Іванівна дуже!!!хороша лікарка,вела мене 9 місяців до родів і приймала роди,дуже допомогала при родах,завдяки чому все нормально пройшло.Вона один з найкращих спеціалістів в місті,і до неї дуже великі черги.Дуже людяна і як спеціаліст сильна.
Переглянути всі відповіді ()
Привіт,підкажіть хто шось знає про лікарку Гурбель Лесю Іванівну???
Переглянути всі відповіді ()
Кінаш просто супер , найкраща лікарка яку я за 3 тижня в роддомі побачила. Я їй дуже вдячна за те що вона так вміло і дуже добре прийняла в мене роди.
Переглянути всі відповіді ()
Обласний пологовий будинок це пекло про яке я вже нижче висловилася
Переглянути всі відповіді ()
Нікому не раджу попасти в таке пекло в яке попала я після родів. Я лежала в відділі обсервації, де небуло ніяких умов: в палатах де лежать мамочки з дітками всюди пилюка і повзають таракани. Умов де помитися немає. Душева разом з туалетом, підногами всюди вода і знову ж таки таракани,і ніодного гачечка для халата і рушника хоч бери і на землю клади. І скажіть як жінка після родів має зберігати гігієну, а тимбільше якщо в жінки шви і трба підмиватися мінімум 3рази в день? Вночі жодної чергової на посту немає тож якщо шви болять терпи до ранку бо вколоти нема кому. А зробити їм зауваження ще й нахамлять. І всі чекають грошей хоть медицина в нас безплатна.
Переглянути всі відповіді ()
Раджу лiкарку Климончук Оксану Михайлiвну.Дуже хороший спецiалiст i людина.
Переглянути всі відповіді ()
КІНАШ НАТАЛЯ МИРОНІВНА це найкраща лікарка........обожнюю її....вона дуже багато зробила для мене.....Раджу усім..
Переглянути всі відповіді ()
Адам Роман Антонович найкращий лікар, в мене було кесарево і все пройшло успішно, навіть злякатись невстигла, як побачила синочка, і післяопераційний період був без ускладнень, Роман Антонович приходив кожен день
Переглянути всі відповіді ()
Адам Роман Антонович-дуже хороший лікар,спеціаліст від Бога)РЕКОМЕНДУЮ))))))))))
Переглянути всі відповіді ()
Щоб Ви мамочки не говорили про мед. персонал доброго чи поганого,але всі вони відповідають за наше і нашого малятка життя і здоров"я. А якщо вже віддячили їм грішми чи ще чим то краще мовчіть і не шкодуйте за цим. Повитухам завжди віддячували за допомогу при родах щоб життя дитятка було щасливим. Усім вагітним щасливого родорозрішення і здоровеньких діточок!!!
Переглянути всі відповіді ()
Лікарка просто клас раджу всіx і ти до неї :);):p
Переглянути всі відповіді ()
Кінаш Наталя Миронівна-дуже хороший спеціаліст і людина.Роди в такого лікаря -одне задоволення
Переглянути всі відповіді ()
Володимер Iванович Лапа -лiкар вiд Бога
Переглянути всі відповіді ()
Адам Роман Антонович - супер лікар!!!!!!!!!!!рекомендую!!!!!!!
Переглянути всі відповіді ()
мене лікував володимир ярославович 2 рокі тому
Переглянути всі відповіді ()
На першому поверсі в міській обсервації усі акушерки просто супер!!!
Переглянути всі відповіді ()
адам роман антонрвич супер лікар прймав у мене роди
Переглянути всі відповіді ()
Леся Миколаївна - найкраща акушерка! Найкращою була! Найкращою є! Найкраще виховає наступні покоління!
Переглянути всі відповіді ()
Бориняк Галина Іванівна дуже гарний спеціаліст велике їй спасибі
Переглянути всі відповіді ()
Дуже хороший і розумний лікар на 5-му. Володимир Ярославович.
Переглянути всі відповіді ()
Дитяча медсестра Носик з 3-го поверху - дуже хороша людина.
Переглянути всі відповіді ()
Чудова акушерка на 1-му поверсі.Анна петрівна.Просто молодець!!!
Переглянути всі відповіді ()