Експерт авто

Експерт авто - фото
Відгуків 11
Івано-Франківськ
вулиця Хриплинська, 39
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб09:00 - 18:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

-автофарбувальні роботи

-рихтувально-ремонтний цех
-автоэлектрик

-ремонт ходової частини автомобіля
-автомийка
-замовлення автозапчастин

Відгуки

Владимир Олексишин (Експерт)
Не сподобалось
Не сподобалось. Дороге, не якісне СТО, хамовиті керуючі. Приїхав на СТО із проблемою заміни водяної помпи, озвучили ціну 1200 грн. Я одразу попередив що з цією заміною хочу і замінити ремінь. отримав відповідь, що все зробимо. Коли прийшов отримувати авто ціна стала 1900 грн. На моє запитання про домовленість за 1200 грн замінити помпу і ремінь, мені почали хамити, що це я до них приїхав, що я маю їм дякувати що вони мені поремонтували машину, що при домовленості було озвучено тільки помпа, хоча я декілька разів перепитував кінцеву ціну всіх видів робіт і давав і помпу і ремінь. Через два тижні ця помпа потекла, я повернувся на хамське СТО з питанням про проблеми з помпою , бо коли ставив майстер помпу він сказав з пафосом що на герметик принципово не ставить помпу, от я і подумав що із-за цього вона і потекла, та при розборі виявилось що я придбав неякісну деталь, та коли встановили нову, з мене затребували знову 1900 грн, вже стало не 1200 грн заміна, а 1500 грн і 400 грн діагностика, на запитання де діагностика проводилась, знову зверхньо відповіли , що попередню помпу зняли і показали місце протікання. Так я нічого і не вияснив оплатив і поїхав з думкою "без лоха и жизнь плоха"

Вася Лаврук: (Перехожий)
a class="comment__author " href="https://list.in.ua/social/profile/127963" rel="nofollow" style="background-color: rgb(255, 255, 255); outline: -webkit-focus-ring-color auto 5px; outline-offset: -2px; font-style: normal; letter-spacing: normal;"Владимир Олексишин приїхав на сто замінити грм. що коштує на даному авто 1200грн при умові незаміни помпи. При заміні помпи 1500 грн. Почав торгуватися, але згодився на ремонт за 1500 грн. Пізніше дістав із пакета ролики і ремні привода генератора і передні тормозні накладки. Тому ціна роботи зросла до 1900 грн. Даний клієнт жид рідкісної породи, який шукає лохів - майстрів СТО, бере запчастини сумнівної якості, некомпетентний у обслуговуванні авто. Наступного разу приїхав на СТО з проблемою витікання тосолу. Провели діагностику помпи, що коштує 400 грн. При діагностиці не виявлено помилки майстра, проблема була у бракованій запчастині, що чітко було пояснено і показано клієнту. Заміна помпи займає 80% роботи заміни грм., тому робота разом із дівгностикою становила 1900 грн. "Без лоха и жизнь плоха"
майже 3 місяці тому
Переглянути всі відповіді ()
Роман Бойко (Експерт)
Не сподобалось


Загальне враження:
Приїхав по запису, до машини навіть не дивились, майстер сказав, що зайнятий іншим авто. Нащо тоді записувати.
Переглянути всі відповіді ()
Марія Семенець (Перехожий)
Не сподобалось
Нераджу нікому . Я привезла машину з проблемою що за ніч сідав акумулятор щоб знайшли і поремонтували, ми домовились що як треба щось міняти ціну за ремонт і запчастини мені позвонять чи мені підходить, але машина простояла 2 дні і коли я позчонила спитати що там сказали все готово звас 1200грн. На питання що були мені ніхто непояснив електрик вних якись дивний відключив магнітофон і каже то причина в ньому я купила другий непомінялось нічого .А коли купувала акумулятор то виявилось що дроти від генератора треба міняти ,питання що тоді тестував той електрик?коли я доних приїхала то ще були недовольні що я маю притензії безвідповідальний електрик каже а що мені перед вами кланятись ? За 1200 міг би хоч ввічливо спілкучатись шкода що на сервісі таке обслуговування .
Переглянути всі відповіді ()
Робив в них автоматичну коробку передач, робив майстер Тарас, робить все по інструкції через інтернет... 3500грн обійшовся ремонт, після чого коробка все одно погано переключала передачі, він казав що гідроблок погано працює, після покупки іншого гідроблока теж саме, одним словом майстер бере гроші, робити нічого не вміє!!! Не рекомендую комусь робити тут коробки передач!!! Інший мастер залив масла в двигун на 3 літри забагато, некомпетентні майстри!!!
Переглянути всі відповіді ()
Приязно зустріли, одразу менеджер пішов зі мною, з'ясував проблему, оперативно передав майстру суть проблеми і той провів відповідну діагностику, швидко провели обслуговування.
дуже дивно для мене було, що там дуже чисто, майстри ходять ЧИСТІ! (зазвичай засмальцьований дядька, весь в маслі ходить і шось крутить)
рекомендую
Переглянути всі відповіді ()
Реально нормальна СТО
Переглянути всі відповіді ()
не можливо дозвонитись
Переглянути всі відповіді ()
Завтра відвезу двигун туда, подивлюсь що за сервіс
Переглянути всі відповіді ()
дуже хороший сервіс, раджу всім звертатися сюди! сервіс на найвищому рівні!
Переглянути всі відповіді ()
найкраще СТО в місті,знають і роблять свою справую.дякую що постійно тримаєте марку
Переглянути всі відповіді ()
Обслуговування клієнтів на найвищому рівні!
Переглянути всі відповіді ()
Експертавто   Експерт   Авто   Ремонт двигуна   Запчастини для легкових автомобілів   Розвал-сходження   Миття легкових автомобілів   Комп'ютерна діагностика авто   Автомийки   Автомобільне фарбування   Автозапчастини   Паливно-мастильні матеріали   Сто   Шиномонтаж   Автомийка   Автомобільна мийка   Миття автомобілів   Мийка авто   Миття авто   Мийка автомобіля   Мийка машини   Миття машини   Фарбування автомобілів   Фарбування авто   Покраска автомобілів   Автомалярка   Автомобільні запчастини   Запчастини до авто   Запчастини для авто   Запчастини до автотранспорту   Запчастини до транспорту   Запчастини для автотранспорту   Запчастини до автомобілів   Запчастини для автомобілів   Запчастини для транспорту   Запчастини   Запчасті   Запчасти   Мастила   Паливні матеріали   Пальне   Мастило   Станція технічного обслуговування   Станції технічного обслуговування   Сервісно-технічне обслуговування автомобілів   Сервіс автомобілів   Ремонт автомобілів   Автосервіс   Ремонт авто   Шини монтаж   Автошини монтаж   Заміна шин   Вулканізація   Ремонт шин   Заміна автошин   Авто діагностика   Авто мийка   Автозапчастини на замовлення   Антифриз   Балансування коліс   Вулканізаційні роботи   Генератор   Геометрія коліс   Глушники   Діагностика ходової   Де помити машину   Диски   Заміна глушників   Заміна масла   Заміна шарової   Запчастини до mersedes   Запчастини на замовлення   Запчастини під заказ   Кап ремонт мотора   Колеса   Компютерна діагностика   Масла масляні   Мастила сто   Надання послуг по ремонту автомобілів   Оливи   Охолодження тосол   Паливний фільтр   Покраска   Помити машину   Продаж витратних матеріалів   Рідини   Радіатор   Ремонт двигунів   Рихтовка   Розвал сходження   Роздрібна торгівля автозапчастинами   Стартер   Стойки   Фільтри моторні  
Показати більше