Ремавто

Ремавто - фото
Івано-Франківськ
вулиця Набережна ім. Василя Стефаника, 11
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 17:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

 
       ПП "Ремавто" є представником німецьких компаній FRIEDRICH DUSS  GmbH та MASCHINENFABRIK OTTO BAIER GmbH в Україні та FEIN PARTNER по західному регіоні. А також є диллером шведської компанії Husqvarna.

    Якщо мова йде про:

- відбійні молотки, комбіновані перфоратори, техніку алмазного свердління ми пропонуємо німецького виробника №1 у світі компанію FRIEDRICH DUSS . www.duss.com.ua

- штроборізи, міксери, шліфувально-полірувальні машини,техніку алмазного свердління ми пропонуємо відомого німецького виробника компанію MASCHINENFABRIK OTTO BAIER. www.baier-tools.com

- переносні верстати на магнітній подушці для корончатого свердління в металі, кутові шліфувальні машини,дрилі, стрічкові верстати для металообробки, електроножниці по металу, гвинтоверти, технології та інструменти по обробці нержавіючої сталі від винахідника електроінструменту з 1867 року німецької компанії FEIN. www.fein.de

- стінорізні машини,канатні машини, різчики дорожних покриттів, різчики свіжого бетону,каменерізні пили та плиткорізи ми пропонуєм шведську фірму Husqvarna.

   Багаторічний досвід роботи, налагоджені партнерські відносини дозволяють нам професійно, в стислі терміни реагувати на потреби та вимоги наших клієнтів.На весь інструмент діє 3 річна гарантія від виробника.

  Будівельний підрозділ нашого підприємства виконує спеціальні роботи по свердлінню технологічних отворів,прорізання штроб,дверних та віконних пройомів методом алмазного свердління та різання в таких будівельних матеріалах як: армований бетон, бетон, цегляна кладка,моноліт, природній і штучний камінь.

   Всі роботи проводяться з використанням сучасних алмазних технологій і передового устаткування, що дозволяє вирішити ряд завдань при будівництві, обробці приміщень, демонтажі споруд та будівель. При цьому, якого б діаметру не був би отвір, алмазне свердління виключає появу тріщин та осколків.

   Використовуючи електроінструменти вищезгаданих фірм, маючи багаторічний досвід роботи в цій галузі ми не на теорії, а на практиці знаємо, чого цей інструмент вартує.

   Спробувати електроінструмент на ділі Ви зможете скориставшись прокатом:

-перфоратори,відбійники,бетоноломи, кутові шліфмашинки,промислові пилососи, шліфмашинки по бетону та ін.

    Ми одні з перших, хто почав впроваджувати технології алмазного свердління та різання і ось уже напротязі 7 років залишаємось лідером в цій галузі. Робота напряму з виробниками електроінструмента дозволяє нам виконувати складні, ексклюзивні та великі об"єми робіт. Одними з наших об"єктів в Україні , де ми зарекомендували себе є: апартаменти преміум класу "Респект Сервіс"- м.Ялта,"Белый дом"- смт. Гурзуф АР Крим, вілли преміум класу "Итальянская деревня" - смт Гурзуф АР Крим, ТК Буковель - Івано-Франківська обл. с. Поляниця, готель Романтік- м.Яремче,резиденція президента Синьогора та ін.

      Новим напрямком діяльності підприємства є продаж та установка децентралізованої теплозберігаючої системи вентиляції з рекуперацією повітря.

 Ми пропонуєм теплозберігаючі прямоточні системи рекуперації повітря Прана та Вентс, які забезпечать приток свіжого повітря в помешкання, офіс та позбавлять ваше приміщення від наслідків надмірної вологості таких як:  конденсат на вікнах, грибок та пліснява на стінах, задуха в приміщенні. При цьому допоможе заощадити витрати на енергозбереження.

Відгуки

Придбав у них бензоріз К970 фірми Хускварна та візок КV 970, з дисками, дуже задоволений.Швидко відреагували на мій запит,надіслали декілька комерційних пропозицій(що дуже мені сподобалось), з яких я сам ненав"язливо зробив вибір. Після оплати напротязі трьох днів інструмент був уже в мене, та ще й докладно пояснили і показали наглядно як з ним працювати. Приємний колектив.Дякую.
Переглянути всі відповіді ()
Прекрасне обслуговування, і дійсно якісний інструмент.Досвідчений персонал швидко реагує на потреби клієнта. Я постійний клієнт часто замовляю послуги по алмазному свердлінню і ніколи мене не підводили,для постійних клієнтів у них діють знижки.
Переглянути всі відповіді ()