Івано-Франківський обласний краєзнавчий музей

Відгуків 7
Івано-Франківськ
Вулиця Галицька, 4а
+38 (0342) 75-23-44 (Відділ кадрів)
ДеньГодини роботиПерерва
ПнВихідний
Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд10:00 - 17:00Без перерви
Івано-Франківськ
Вулиця Богдана Лепкого, 27/2
(Літературний відділ)
ДеньГодини роботиПерерва
ПнВихідний
Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд10:00 - 17:00Без перерви

Інформація

Постійно діюча виставка пам'яток з історії, етнографії і культури Прикарпаття. Відділи природи, народного мистецтва, історії.

Події

Роман та Надія Федини "У променях західного сонця"
Панівною темою творчості родини Федин є самобутність карпатського краю – Гуцульщини, його історія, культура, традиції, обряди, усна народна творчість. Увесь цей багатий і динамічний світ промовляє до глядача з більш як трьох десятків полотен, представлених на виставці. Тут усе розмаїття колористичного світу Гуцульщини: запальні колоритні танці, святочні обряди, вівчарі, вправні скрипалі та гармонійна природа з чіткою геометрією гірських вершин. 
Виставка "Небачені світи"
Івано-Франківський краєзнавчий музей презентує виставку, присвячену пам’яті Параски Хоми та Ярослава Хоми Це перша і єдина спільна виставка матері та сина, на якій представлено біля 50-ти полотен, написаних художниками в останні роки їх життя. Твори Параски Хоми наповнені особливим світлом і теплом. Дивовижні, іноді фантастичні квіткові композиції на картинах мисткині є відображенням її душі.Не менш вражаючими є роботи Ярослава Хоми – сина знаменитої художниці, який закінчив Косівське художнє училище прикладного мистецтва. Маючи мистецький хист та працюючи у жанрі пейзажу, Ярослав увесь свій час присвятив матері, допомагаючи у оформленні картин та організації виставок.Мати і син майже одночасно пішли з життя та залишили багато невідомих полотен, які ще ніде не виставлялися. Виставка організована за сприяння Степанії Хоми та Галини Філіпової.
Виставка живопису та цифрового мистецтва "Ритм"
28 серпня о 15:00 відбудеться відкриття виставки живопису та цифрового мистецтва під назвою «Ритм» сучасних українських митців Marianna (Мар’яна Картун) та Natali DK (Наталія Довганюк). Це художниці з яскравою колористикою та своєрідною стилістикою. Працюють в галузі станкового живопису та цифрого мистецтва, а також виражають свою творчість у сфері графічного дизайну. На виставці будуть представлені такі роботи в яких є відчуття свободи, креативу та імпресії кольору, фантастичний ефект в олійному живописі та імпровізаційні можливості в цифровому мистецтві. Експресія виконання та занурення в розмаїття відчуттів.Експонуватимуться твори до 1 жовтня 2019р.Запрошуємо вас відвідати нашу виставку!

Відгуки

Марія Дем'янів: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Ратуша — одна із візитівок Івано—Франківська. Є архітектурним символом міста. У приміщенні будівлі міститься обласний краєзнавчий музей, який пропонує відвідувачам найбільше зібрання пам'яток з історії, етнографії і культури Прикарпаття. Цікавим є відділ природи. Також, тут постійно діють експозиції живопису, графіки, фотографії, декоративно—прикладного мистецтва, як місцевих, так і українських та зарубіжних митців. Помилуватись краєвидами з висоти пташиного подьоту, можна з оглядового майданчика ратуші. Завітати сюди ви можете щодня, окрім понеділка з 10.00 до 17.00 год.
Рекомендую :-)
Доповнено майже 10 місяців тому


Переглянути всі відповіді ()
Антоніна Лахманюк: (Гурман)
Сподобалось
Сподобалось: Ратуша - архітектурна пам'ятка Івано-Франківська, що знаходиться в центрі міста. Збудована зовсім по-іншому, в стилі конструктивізму, чим не схожа на інші ратуші. Історія будівлі починається ще з 1930р., за цей час було чимало реставрацій.
Враження переповнюють. Видовище варте того, аби виснажитись, піднімаючись закрученими сходами. На оглядовому майданчику відкривається панорама міста. Тут завжди чимало туристів, екскурсій.
В будівлі діє музей. У його фондах багато одиниць, серед них - живопис, графіка, зброя, археологічні предмети тощо.
Вхід не дорогий. Музей працює щодня з 10.00 до 17.00, окрім понеділка.
Переглянути всі відповіді ()
Наталя Дисько: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Дуже цікавий музей. Завжди цікаві експозиції на різні тематики. Була на виставці рідкісних квітів. Дуже сподобалось.
Переглянути всі відповіді ()
Дмитро Дем'янів: (Критик)
Сподобалось
Музей досить хороший, є на що подивитись. Дуже часто відбуваються різні заходи та виставки. Обов'язково відвідайте оглядовий майданчик, з нього видно усе місто.
Переглянути всі відповіді ()
Богдан Яворський: (Критик)
Сподобалось
Сподобалось: Був приємно вражений, що в приміщенні ратуші є такий прекрасний музей
Вхід дешевий, виставок багато
Не сподобалось: Не люблю чучал тварин
Переглянути всі відповіді ()
Oleh Penkovyi: (Користувач)
Сподобалось
Недорогий вхід, в експозиції тварини, предмети мистецтва, народних промислів, хороша колекція старожитностей - кам'яний вік, середньовічну зброю.
Переглянути всі відповіді ()
Колись був в музеї , дуже сподобалось .Хотів показати фотографії експозицій музею в інтернеті синочкові , на жаль не знайшов жодної.
Переглянути всі відповіді ()