Каскад-імпульс

Каскад-імпульс - фото
Відгуків 8
Івано-Франківськ
вулиця Галицька, 22
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 19:00Без перерви
Сб10:00 - 18:00Без перерви
Нд10:00 - 16:00Без перерви

Інформація

Мережа    магазинів   комп'ютерної   техніки   та   сервісних   центрів "Каскад-Імпульс"

 Компанія «Каскад-Імпульс»  спеціалізується на роздрібній торгівлі комп’ютерної та офісної техніки, периферійного обладнання, ліцензійного ПО,  витратних матеріалів, а також цифрової фото-відеоапаратури та телевізорів.
  Наш досвід на ринку та співпраця з багатьма фірмами-імпортерами  дозволяє у найкоротші терміни задовільнити будь-яке ваше замовлення.

У нас Ви можете придбати як недорогий комп’ютер для офісу чи навчання, так і потужну ігрову «машину»,яка зможе легко «потягнути» будь-яку сучасну гру.
  Великий асортимент комплектуючих світових виробників ІТ-продукції дозволить досвідченому користувачеві підібрати конфігурацію комп’ютера і навіть зібрати його власноруч.

  Мережа   сервісних   центрів   “Каскад-Імпульс”    успішно   проводить гарантійне   сервісне   обслуговування  товарів,  куплених  у  мережі магазинів   "Каскад-Імпульс"   та   являється  сертифікованою  точкою  прийому гарантійних  товарів НЕЗАЛЕЖНО від місця дистрибуції. Також ми надаємо широкий спектр послуг післягарантійного обслуговування.
 Більш  детальну інформацію про це Ви знайдете на нашому сайті  -
 komp.if.ua або за телефоном 0(342)71-35-90, 71-57-63.

Ремонт компютера

Відгуки