Стоматологія Тараса Косовича

Стоматологія Тараса Косовича - фото
Відгуків 2
Івано-Франківськ
вулиця Тичини, 8а, офіс 246, 247
(2 поверх)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 18:00Без перерви
Сб10:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Запрошуємо вас у стоматологічний кабінет Тараса Косовича, з 40-річним досвідом роботи. Вам запропонують краще обслуговування, грамотні консультації  та помірні ціни.

На вас чекає повний спектр стоматологічних послуг:

  • імплантологія;
  • безметалева кераміка;
  • лікування пародонтозу;
  • інші види протезування;
  • відбілювання зубів;
  • естетична реставрація;
  • ортодонтичне лікування;
  • пломбування кореневих каналів та багато іншого.

Стоматологія Тараса Косовича — європейське обслуговування, ціни — українські!

Відгуки

Роман Стовпюк (Гурман)
Сподобалось
Хороший спеціаліст, професіонал в своїй справі, лікуємось у Тараса Юрійовича всією сім'єю вже купу років, не один зуб врятував)
Переглянути всі відповіді ()
Marta Olegivna (Перехожий)
Не сподобалось
Некомпетентний і непрофесійний "лікар". Лікувалися з мамою і сестрою в нього десь років 10 тому. За цей час мама видалила більшість тих зубів, які він лікував, сестра трохи менше, але ще не відомо що коїться з вншими, бо ще не перевіряла і вони не турбували. Щодо мене, то в мене на той час була елементарна потреба пломбування зубів,(мінімальний карієс) лікувала в нього 3 зуба, з яких один вже видалила, один з гранульомою долікувала а один ще доліковую. Вияаляється, він не ставив прокладки під пломби, видаляв половину нерва(під час пломбування!) , зуби всередині порожні і карієс розрісся під пломбу в канали і тд.Спеціалісти, які переоіковують після нього не розуміють, що коїться. Такого недбалості і некомпетентності ніхто не розуміє(і це каже не один хороший лікар). Мав би совість так знущатися над людьми. !Не рекомендую, найгірший лікар якого я зустрічала коли небуть. Люди послухайте пораду і ніколи не відвідуйте його, якщо хочете щоб вам через декілька років просто не повидаляли зуби, які "лікував" Косович!!!
Переглянути всі відповіді ()
Стоматологія косовича   Загальна стоматологія   Естетична стоматологія   Хірургічна стоматологія   Терапевтична стоматологія   Ортопедична стоматологія   Стоматології   Стоматкабінет   Стоматолог   Стоматологія   Консультації стоматолога   Стоматологічний кабінет   Стоматологічні послуги   Імплантологія   Безметалева кераміка   Брекети   Відбілювання   Відновлення культі   Видалення зуба   Ендодонтичне лікування   Естетична реставрація   Зуб   Зуби   Косметична реставрація зубів   Косметична реставрація зубів   Косметична стоматологія   Лікування зубів   Металокераміка   Надання стоматологічних послуг   Ортодонтичне лікування   Ортопедичне лікування   Пломба   Пломбування кореневих каналів   Поліровка   Поставити пломбу   Постановка пломб   Протезування зубів   Протезування зубів зйомне   Протезування зубів незйомне   Рентгенографія зуба рентген зуба реставрація   Сімейна стоматологія   Стоматологічна клініка   Терапевтичне лікування   Якісна пломба  
Показати більше