Дитяча міська поліклініка

Відгуків 72
Івано-Франківськ
Вулиця Тичини, 4
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 19:00Без перерви
Сб08:00 - 12:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Діагностика та лікування захворювань у дітей.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Мирослава Камінська: (Перехожий)
Не сподобалось
Додзвонилася в реєстратуру за 3 разом, в дитини температура 39. хотіла викликати лікаря до дому , зателефонувала 10 хв по 2 год. пояснили що виклик лікаря здійснюється тільки до 2 години. Нерозумію !!!! я що піцу замовляю чи замовлення роблю ?! як можна викликати лікаря до 2 год, а якщо температура піднялася після обіду тоді ?? тоді викликати потрібно швидку яка колить анальгін з парацетамолом і каже ми нічим більше неможемо помогти, а слухають дитину так що переглядаються один на одного і думають щоб то таке сказати щоб правильно було !!! ЖАХ. Отакі в нас лікарі. В Реєстратурі навіть не поцікавилися що з дитиною і як себе почуває.

Відповісти:

Мирослава Камінська,
Мирослава Камінська, 
Переглянути всі відповіді ()
Olga Kaminska: (Критик)
Не сподобалось
Прийшли на прийом ортопеда-травматолога, щоб змінити гіпс. Дитина зламала руку, пов"язку нам наклали в трамвпункті, але за тиждень вона ослабилась і зовсім не фіксувала руку. На прийомі лікар пітвердив, що потрібно змінити гіпсову пов"язку,але сказав,що немає гіпсу, і якщо нам дуже треба , треба заплатити 100 грн за матеріал... В державній поліклініці?? За виконання своїх прямих обов"язків? Я в тихому шоці...

Відповісти:

Olga Kaminska,
Olga Kaminska, 
Переглянути всі відповіді ()
Віталік Гамаш: (Перехожий)
Сподобалось
Ходив з братом в поліклініку, черги нереальні, в реєстратурі щось дізнатись неможливо. Приємно тільки те, що лікарі траплялись хороші. Хоч щось хороше в нашій медецині.

Відповісти:

Віталік Гамаш,
Віталік Гамаш, 
Переглянути всі відповіді ()
Наталія Хромей: (Перехожий)
Не сподобалось
Уролог дозволяє собі приймати пацієнтів у нетверезому стані.

Відповісти:

Наталія Хромей,
Наталія Хромей, 
Переглянути всі відповіді ()
Olechka Olechka: (Перехожий)
Сподобалось
Ми лікуємось у завідуючої Книгиницької В.В. В неї завжди черги, але чудова лікар і людина. Деколи нам дістається від неї як прийдемо після закінчення прийому. Але і її можна зрозуміти, надзвичайно велике навантаження на такій посаді, і лікує і керує. Як на мене побільше б таких завідуючих, в міру строгих і справедливих і терплячих, які вміють знайти спільну мову з дітками. Коли вона була на курсах, потрапили до Грекової Л.І., теж дуже уважна, приємна, приділила нам багато часу, одним словом гарний спеціаліст.

Відповісти:

Olechka Olechka,
Olechka Olechka, 
Переглянути всі відповіді ()
Andriy Rykhlivskyy: (Користувач)
Не сподобалось
Не сподобалось: Сьогодні з сином були на прийомі в хірург (Юрас Ігор Володимирович). Без огляду одразу призначає прикладати якісь мазі, які є тільки в нього на протязі 10 днів. Які саме мазі назвати відмовився. Яка в сина травма, чи який діагноз говорити відмовився " Я незобов’язаний Вам цього казати". Написати направлення на УЗД теж відмовився "Я не маю на чому писати". Потім підняв зошит в себе на столі показуючи на гроші, які там лежали. Попередній раз прийом був дещо схожий, хоча питання були інші. Все треба мазати "секретними мазями", які є тільки в нього. Але минулого разу не показував на гроші, а просив 20 гр. на кабінет, чи на "секретну мазь", яку він невідомо де замовляє... Питання до адміністрації - Чому такі люди досі працюють в поліклініці ???. Чим довше ви зволікаєте з звільненням недобросовісного працівника, тим більше часу минає коли потрібно було його звільнити. 

Відповісти:

Andriy Rykhlivskyy,
Andriy Rykhlivskyy, 
Переглянути всі відповіді ()
Юля Чічак: (Перехожий)
Не сподобалось
Обслуговування жахливе, непривітне ставлення зі строни працівників. Недавно проходила медогляд в цій поліклініці за направленням, мені в 20 кабінеті призначили обов'язково оглянутись в 18 кабінеті, я прочекала під 18 майже три години але лікар так і не появився. От і питання навіщо направляти в той кабінет, якщо вона знала що лікаря нема на місці? В результаті я потратила свій час і нерви на неякісне обслуговування.

Відповісти:

Юля Чічак,
Юля Чічак, 
Переглянути всі відповіді ()
Галина Тортенко: (Перехожий)
Сподобалось
У мене діти часто хворіють, тому з лікарями ми від народження. Проте, хочу низько вклонитись перед Любінець Л.В. - це лікар від Бога і дуже чуйна людина. А також щиро подякувати за самовіддану працю В.В.Білій нашому чудовому педіатру. Будьте ввічливі з лікарями і вони не залишать вас на одинці з проблемами.

Відповісти:

Галина Тортенко,
Галина Тортенко, 
Переглянути всі відповіді ()
Христина Павлюк: (Перехожий)
Не сподобалось
Реєстратура там ужас,то трубка знята, то просто тупо ніхто не піднімає!

Відповісти:

Христина Павлюк,
Христина Павлюк, 
Переглянути всі відповіді ()
Оксана Гуменюк: (Користувач)
Не сподобалось
А лори як спеціалісти ніякі, покласти дитині вірусне захворювання, а там взагалі грибок на гландах. Призначили пшикати гексаспрей та трахісан і до чого можна долікувати. !!!!! Це ж маленька дитина, і хто за таке буде відповідати. Безсовісні! Слів просто вже бракує.

Відповісти:

Оксана Гуменюк,
Оксана Гуменюк, 
Переглянути всі відповіді ()
Ivanochka Fedyshyn: (Користувач)
Не сподобалось
Прийшла я минулого тижня з однорічною дитиною без запису до ортопеда на прийом, так як в нього, не знала чому, ножки болять коли стає на підлогу , не може зразу розходити , плаче бо болить його . Люди які по запису не пропускають, ортопед без запису не приймає . Навіть не запитав що з дитиною, чому без запису , хто направив ??? Сидить , дивиться на мене і головою  крутить, що не можна заходити на прийом і сказав закривай двері з тої сторони.... Я в шоці від халатності таких лікарів. Тобто , наприклад коли дитина підвернула або зламала ногу чи щось в такому роді , потрібно записуватись не пізніше четверга наступного тижня , а то була п'ятниця .Я від такої поведінки, не захотіла йому доказувати що мене терміново направили і чому саме . Мені було так боляче на душі від того, що нема в наш час лікарів яким можна довірити свою дитину.

Відповісти:

Ivanochka Fedyshyn,
Ivanochka Fedyshyn, 
Переглянути всі відповіді ()
Вікторія Паньків: (Користувач)
Не сподобалось
Жах!! Невропатолог стара жінка,  яка вже "сиплеться", ще й жахлива як людина.  Я з місячною дитиною під кабінетом простояла годину у жахливу спеку,  а вона ходила з кабінету в кабінет ,  а потім почала заповнювати документи.  Кілька разів я намагалася зайти,  а вона на мене з криком,  що зайнята.  А сьогодні взагалі мала шок.  Записана була до ортопеда на 12год. Прийшла вчасно.  Двері закриті.  Чекала пів години.  Почала шукати по кабінетах.  Сказали мені,  що він пішов перед дванадцятою.  А потім вийшла його медсестра і сказала,  що це я запізнилася,  а він пішов.  При чому,  що лікар до 13год повинен бути на роботі.  Завідуючої також не було на місці.  Дурдом

Відповісти:

Вікторія Паньків,
Вікторія Паньків, 
Переглянути всі відповіді ()
Игорь Шостак: (Перехожий)
Сподобалось
Перший раз зайшов на цей сайт,випадково,таке враження,що це окрема сторінка для всіх невдоволених.Я обслуговуюсь в цій поліклініці з часів її заснування,мене водили малим,тепер діти мої ходять.Траплялось різне і черги і дозвонитися тяжко бувало ,різні накладки.Але такого щоб не прийняли (якщо вчасно прийшов) і взагалі не дозвон.ніколи не було.Уявіть собі об'ем дітей особливо в сезон захворювання,комісій ,звичайно будуть якісь невдоволення,особливо якщо ви вже прийшли з негативом.На рахунок відношення лікарів.Це не якась відокремленна від життя і прблем космічна субстанція,це звичайна людина,яка кожен день приймае нас з нашим негативом і злобою,в любу погоду і в любому віці ходить на виклики,думае як прогодувати свою сімью. І всіма силами намагаеться нам це не показувати .А ми собі можемо це дозволити,злити всі свої проблеми які накопичились в житті,бо більше не находимо на кого,а тут така можливість .Дійсно, бувае різне,якщо у вас лікар хам,не компетентний,порушує дисципліну,наскільки я знаю можно по заяві перевестись до іншого. І в наш час безробіття такий лікар довго не протримаеться.Нам можливо повезло у нас була п.Кравчук ,зараз п. Приходько на заміні теж була молодий лікар,не пам'ятаю фаміліі. Притензій не має.Що до діагностики,ми вже давно в полікл.нічого не здаемо.Кров,узд,серце-в обласній,кал в санстанцію.І вже з цими аналізами до терапевта.
Сьогодня дозвонився з першого разу,ні разу не було,щоб взагалі не дозвонився.
Всім дітям здоров'я,батькам витримки і трошки толерантності

Відповісти:

Игорь Шостак,
Игорь Шостак, 
Переглянути всі відповіді ()
Уляна Грекул: (Перехожий)
Лікар Снігур--чудовий спеціаліст та чуйна людина...а от особа(не можу назвати її лікарем)---Волочій---людина-якій давно пора на пенсію,пасти курочки і порати грядочки...людина не задоволена зарплатою,професією,та й життям взагалі.стидно за таких людей,які називають себе лікарями!!!

Відповісти:

Уляна Грекул,
Уляна Грекул, 
Переглянути всі відповіді ()
Таня Бородайко: (Перехожий)
Не сподобалось
На рахунок реєстратури,все правда! ніколи не дозвонишся,а я к прихлдиш то так гавкають ніби я їм шось винна! противно! комісію проходили перед садочком,це просто сміх,ніхто навіть не дивився на дитину,в кабінеті лора зразу печатку вліпили ЗДОРОВА, і на вихід поки я не сказала що це не так і в дитини постійні проблеми з горлом від народження,то вже так сяк подивились недовольні. Давно покинула надії на цю поліклініку, маю прекрасного лікаря з дит.лікарні на Коновальця,тільки до нього завжди і звертаємось.

Відповісти:

Таня Бородайко,
Таня Бородайко, 
Переглянути всі відповіді ()
Інна Телішевська: (Перехожий)
Сподобалось
Уже 6 років звертаюсь за допомогою в цю поліклініку,наш лікар Книгиницька Валентина Василівна за цей час вже зробила висновки -лікар надзвичайна жінка.спеціаліст,вона завжди допогає нам,малюк дуже любить Валентину Василівну.І медсестричка,яка з нею в кабінеті надзвичайна.Дякуєм Вам)

Відповісти:

Інна Телішевська,
Інна Телішевська, 
Переглянути всі відповіді ()
Владимир Галько: (Перехожий)
Не сподобалось
У дитини темпиратара 38,5, в ночі визивали 103, а зранку на тел. 75-44-40 (регістатура) не дозвонитись, ніхто не підіймає трубку з 9,30 до 9,45. Гнати тих неробів треба, педіатр Галкіна не виконує свої обовязки, дозвонитись на дом. тел. який вона дала теж не мож. Гнати треба цих НЕРОБІВ пенсіонерів, комуністичного строю....

Відповісти:

Владимир Галько,
Владимир Галько, 
Переглянути всі відповіді ()
Тарас Гладенький: (Перехожий)
Не сподобалось
Сьогодні моя дружина, після того як виписалась з дитячої поліклініки на Коновальця, бо не могла терпіти того що там робиться, лікарі взагалі не дивились на дитину протягом 3 днів (у неї аденоїди), вирішила піти на Тичини. До 13 год працювала лор Дрогобицька Ірина Романівна, яка відмовилась дивитись дитині в носик, бо у неї робочий час підходить до завершення, а більше того не хотіла дивитись через те, що жінка з дитиною заздалегідь виписались з Коновальця!!! Як же бути з тією клятвою гіпократа!

Відповісти:

Тарас Гладенький,
Тарас Гладенький, 
Переглянути всі відповіді ()
Лілія Терещук: (Перехожий)
Не сподобалось
це ужас там не лише неможливо попасти на прийом а й неможливо додзвонитись

Відповісти:

Лілія Терещук,
Лілія Терещук, 
Переглянути всі відповіді ()
Александра Хан: (Перехожий)
Не сподобалось
Ортопед Палагній безтактний, хамовитий мужлан обвішаний золотом як ялинка! Принесла до нього 1 річну доньку на комісію, чемно привіталась почала розмову про підхрамування і суглоб...реакція неадекват...моментом карточку в руки і на узд, а попередньо "вам не потрібно на комісію" на мої наполягання подивитись дитину вийшов з кабінету...прийшлось спускати на землю...погрозами скарги до завідуючої...ледь заставила подивить малу. В карточці запису не залишив, направлення не дав. Тобто виходить мене в нього не було! приходила 04.06.2014
Гнати в шию!!! Є багато хороших інших спеціалістів! Була перед цим 2 рази у Шуфлат...без проблем, роздягли дитину подивився ножки, ручки, розкладку суглобів, подзвоночник о це я розумію лікар! Дав рекомендації!

Відповісти:

Александра Хан,
Александра Хан, 
Переглянути всі відповіді ()
Ірина Стремецька: (Перехожий)
Не сподобалось
Я б дуже хотіла щоб педіатр Грушко уже нарешті пішла на пенсію бо не сила її терпіти дуже безвідповідальна ,в квартирі не роззувається руки не миє і взагалі каже щоб не робити викликів її на дому бо їй важко ходити.

Відповісти:

Ірина Стремецька,
Ірина Стремецька, 
Переглянути всі відповіді ()
Тетяна Коваль: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Додзвонилася в реєстратуру одразу, надали потрібну інформацію.

Відповісти:

Тетяна Коваль,
Тетяна Коваль, 
Переглянути всі відповіді ()
Tetiana Martyshyn: (Перехожий)
Сподобалось
В реєстратурі одразу відповіла приємна жіночка, відповіла на всі питання.. Комісію в садочок у 2014 р. пройшли дуже швидко, до 2 год..

Відповісти:

Tetiana Martyshyn,
Tetiana Martyshyn, 
Переглянути всі відповіді ()
Bogdan Patsula: (Перехожий)
Сподобалось
Якщо хочимо щоб до нас лікарі добре ставилися, та гарне обслуговування нам надавали, то ось що треба: 1) Навчіться бути культурною людиною, нікого не штовхайте, і умійте вичикати свій час. 2) Будьласка ходіть чисті, і охайні, мийтеся в дома, бо людина це не скунс, а людина. 3) останнє навчіться говорити, умійте говорити культурно і грамотно, та поважайте іншого. Тож коли ці елементи будуть працювати, то жодних нарікань не буде ні укого, та ні накого.

Відповісти:

Bogdan Patsula,
Bogdan Patsula, 
Переглянути всі відповіді ()
Mariana Daniliuk: (Перехожий)
Невропатолог Граділь О.С Дає номер телефону. Дзвонимо не відповідає. Пройшло 2 години дзвонить. Каже що не брала трубки бо були справи. А ще казала що дасть гроші на ліки і т.д.

Відповісти:

Mariana Daniliuk,
Mariana Daniliuk, 
Переглянути всі відповіді ()
Коли працює Уролог?

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Незнаю як там в реєстратурі.. а Снігур лікар просто супер, Дякую Вам!

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Лікар гастроентеролог Лесів Лідія Михайлівна справді рятує дітей.До неї великі черги людей з дітьми . Дякую за вашу чуйність доброту порядність допомогу пораду.Низький уклін.

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
порадьте гарного лора

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Усім доброго дня! незнаю, як кому але мою дитину веде Грекова Лариса Іванівна - я задоволена. Треба щоб побільше було таких лікарів.

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Любінець Леся Володимирівна -чудовий лікар від Бога, дуже хороша привітна жінка,дай Бог Вам здоров'я!

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
В реєстратурі завжди карточки не туди ставлять,ходиш 2 дні по кабінетах шукаєш, а виявляється реєстратор не на ту полку поставила.І так кожен раз.З лорів хороші лікарі :Лохадинова і Бучинська.А недавно попали на прийом до лора Красівської,то в житті б більше не пішли,оглянула так-сяк,ні однієї поради не дала,на кожне запитання казала: питайте свого лікаря,хоча стосувалось її профілю.

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
дорогі матусі я теж матуся 4 річного малюка і теж звертаюся в поліклініку по мірі необхідності.і хочу сказати що змінити ставлення в цій поліклініці до нас ми самі в силі і якщо попали на неуважне хамське ставлення ідіть до завідувача пишіть письмову скаргу і вони змушені будуть реагувати а чуйним і уважним лікарям пишіть подяку і з часом ми змінимо все на краще але не будьте байдужі реагуйте і будемо мати европу

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Величезні черги,відношення жахливе.Стояла під реєстратурою пів год.-нікого так і не було.Хоч заходь і винось що хочеш!Як мені сказали в кабінеті,в них обід,але ж без обіду мають працювати!

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Що за хамське відношення в реєстратурі? навчіть цих жінок хоча б нормально (я вже не говорю про привітно) розмовляти і надавати інформацію, а не гавкати! мало того, що трубку беруть за 15-им разом, так ще й хамлять так, ніби хтось їм винен, що вони вічно невдоволені життям!

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Vidnoshennia take niby ty koshnomu s tyh pracivnukiv 100 gruven vunen. Sadovbalu taki likari

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Жахливо,просто жахливо,черги, старі працівники,які рухаються,як слимаки!
Стояла в черзі у 12 кабінет 3 години, бо лікарка взагалі не хоче працювати!Відходить попити каву і т.д....
Міняйте працівників!

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Пройти комісію це пройти всі шляши пекла .Черга за талонами,черга під кожним кабінетом.А печатку поставити сказали прийдіть на першу годину,а поставтли о третій.Позор дирекції поліклініки.

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Пора вже цю поліклініку розігнати, і набрати нових людей. Бо кваліфікаційний рівень, відношення до батьків просто жахливі. Думаю пора зайнятися збором підписів і підготувати спільну заяву що стану справ Дитячої Поліклініки по вул.Тичини. Можливо нічого особливо і не зміниться, але крові ми Вам панове лікарі поп'ємо добряче

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Дозвзнитись неможливо!!! Позор! Це ж дитяча поліклініка!

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Читайте внимательно много уважаемая Мария, это не вашего ума дело плодят детей или нет. Но обслуживание в больнице должно быть не хуже приватных поликлиник и не имеет значения платите вы или нет, это их долг, если это не нравиться врачам то пускай меняют профессию.

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Це просто жах.Просиділа 3 год. з температурою на коридорі,коли дійшла моя черга вони закрили двері ,сказали почека бо вони хочуть випити каву,прочекала ще майже годину і після цього лікарка сказала мені чого це я прийшла до них температурою ,я ж можу їх заразити.Огляд провели так-сяк.Не розумію як таких лікарів тримають на роботі!

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
люди добрі зробіть щось з неврологом в окулярах. скільки вона може вже відкуповуватися? ця людина стояла на обліку у психіатра, диплом купила роботу купила. на неї було написано багато скарг все зам`яли. звертаюся до завідуючої Л.В. скільки можна лицемірити, ви думаєте ніхто не бачив як її батьки ходять до вас з сумками. чи ви би хотіли щоб вашу дитину лікував такий лікар? ми будемо викликати пресу, або звонити на гарячу лінію.

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
хто там за логопедів пише, їх у поліклініці ніколи 4 не було і немає, тим більше молодої в окулярах. а на рахунок поганої комісії ви самі репетуєте щоб побільше талонів видавали. поговоріть самі зі 180 дітьми за 5 годин. якщо так любите своїх дітей то ідіть до приватних, там вам приділять достатньо часу за належну суму, а то тільки плодити дітей вміють за гроші.

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
потделывают документы детям инвалидам .подают на комисию ЛКК неправдивые даные ,я думаю что надо подавать то что на самом деле есть у ребенка ,а служба уже должна решыть выдавать ребенку -инвалиду то что он хочет или нет

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Галя,в 16 каб,2 поверх,там приймають по-графіку підліткові терапевти.Їх декілька,зайди у кабінет,не полінуйся,і розпитай медсестру,вона все тобі пояснить.

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Велика подяка лікарю_ЛОРу Лохадиновій Яніні Олексіївні!!!Велике спасибі та низький уклін вам Яніно Олексіївно!!!!!Керівництво поліклініки прошу відзначити цю чуйну,толерантну,ніжну жінку,яка своїм досвідом,ніжним серцем допомагає нашим діткам!!!

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
дозвонитися неможливо я чекала на дроті 2 години',а щодо персоналу то все залежить від людини

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
СКажіть фамілію лікарьки яка сидить у 16 каб ,2 поверх?

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Ну незнаю мамочки, як на мене то аналізи там роблять добре,я навіть собі там робила коли вагітна була бо більше ніде не могли нормально робити, зі старшим до логопеда ходила-дуже задоволена,одна із 4 логопедів яка знайшла з дитиною спільну мовау(молода в окулярах), хірург молодий мого меншого витряс коли в того пупок гноївся...Не треба на всіх так наговорювати
А ще тут хтось писав про зарплати, такі зарплати як в лікарів - то це ще й так дивно як вони там працюють, звісно зараз скажуть що всі на хабарях, так ви ж самі їх тичете, самі навчили , а тепер плачете.Не можна всіх лікарів міряти під одну планку через кількох скнар

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
ЖАХЛИВА ПОЛІКЛІНІКА.ЧЕКАТИ ПОТРІБНО 5-6 ГОД,ЩОБ ПОТРАПИТИ НА ПРИЙОМ ДО ТЕРАПЕВТА,АЛЕ ЇМ НАШІ ВІДГУКИ ДО ОДНОГО МІСЦЯ.ПИШІТЬ,ХОЧ ТРІСНІТЬ,ВОНИ ТОВСТОШКІРІ .ЇХ НІЧИМ НЕ ПРОБ'ЄШ

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Велике спасибі Ларисі Іванівній Грековій дуже хороша лікарка більше б таких як вона але за її медсестру такого не скажеш не пора б уже на пенсію ВІРА ГОРДІЄВНА

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Поліклініка -це те місце куди взагалі не хочеться водити своїх дітей!!!Комісія в садочок це в більшості просто підпис.Дитина з поганим мовленням виявляється розмовляє згідно віку.хоча логопед в дитини жодного слова не запитав,і говорилося,що дитина погано говорить.Офтальмолог кричить з порога!Дерматолога вічно нема,або працює по 1год.Що це за жах в поліклініці?Створіть гарячу лінію можливо як скарги будуть попадати до керівництва то будуть хоч якісь мінімальні зміни!

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
На самперед хочу подякувати лікарю-педіатру Грековій Ларисі Іванівні, за її чесну, добросовістну і відповідальну роботу! Дуже приємна, чуйна, спостережлива і уважна лікарка! Побільше б таких педіатрів як Шановна Лариса Іванівна! На мою думку заслуговує перед адміністрацією низький уклін та на премію на передодні Нового Року! А їй бажаю багаторічної плідної праці, здоровя та успіхів в житті.

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Я хочу подякувати педіатру Грековій Ларисі Іванівні за її добросовістну і відповідальну роботу! Дуже чуйна і уважна лікарка! Побільше б таких педіатрів як вона!

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Це правда, що додзвонитися неможливо, а в інтернеті графіка нема.Ганьба

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Я мама 2-х дітей,до дитячої поліклініки зверталась неодноразово,можу лише подякувати лікарям-спеціалістам за кваліфіковану допомогу і бажання допомогти.З реєстратурою дійсно справи гірші,але лікарі чудові,особливо ті,що з досвідом.

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
моїй дитині скоро 5 міс.від 3-х міс.пробую попасти на прийом до ортопеда.неможливо!кажуть що ого нема.А ГРАФІК ЩЕ НЕ СКЛАЛИ.

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Але чомусь ходите туди всі толпами, ніхто в приватну не хоче йти. Такі дорогі вам ваші діти, що 20 гр. на аналіз шкода!!!

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
позвільняти весь персонал і набрати відповідальних лікарів!!!

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Трвматолог шiстка вiйскомацька,клятву не Гiпократу давав,а вiйскомату призовника при першому обстеженi при дигнозах :кiфосколiоз,хвороба Шеермена Мау i диформацiя грудной клiтки з значними порушеннями функцiй дихання;з здорового роблать слабого(без нiяких консультацiй ,що робити якщо насправдi почне болiти),а коли вiн через деякий час насправдi заслабая без нiяких обстежень на протязi 4 рокiв переховуючи особову справу войiнкоматi,вiдправляють в армiю.З слабого останю копiйку заберуть.При моему вiцi лiкування вже неможливе,остак так званi травматологи калiчуть житя

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
це все правда....там вопше ппц,ну просто слів нема

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
не знаю кому там сподобалася лабортаорія(мабуть її праццівнику).якщо результат і співпав,то випадково!!!і дякуйте богу,що вашій дитині там не занесли ніяку заразу!!!!!!!!!!!!! кров з пальця моїй 3-місячній дитині хотіли взяти вже використаним скрифікатором,який помакали в якийсь гель з написом "дистильована вода" і трубочкою,яка була вся в крові попередніх пацієнтів,акуратно витертою в кусок закровавленого бинта!!!!!!!!!!!!!! Я думала,шо таке могло відбуватися 100 років назад,коли не було одноразових лабораторних засобів, а не в 2012 році!!!! Крім того, лаборантка нагло кашляла не затуляючи рота, при тому, що в неї на вухах висіла маска.про хамство навіть не буду згадувати, бо на фоні побаченого я його майже і не помітила!!!ШАНОВНІ БАТЬКИ,ЯКЩО ВАМ ДОРОГА ВАША ДИТИНА,ТО КРАЩЕ ДАЙТЕ 20-30 ГРИВЕНЬ ЗА АНАЛІЗ В ПРИВАТНІЙ ЛАБОРАТОРІЇ!!!

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Кашмар...сьогодні вже 2 години дзвоню і дзвоню,на лвох телефонах занято...як я маю попасти на прийом з 2 місячною дитиною????

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
В реєстратурі ніколи трубки не беруть, на будь яке запитання відповідають "гав гав".Може пора вже на пенсію. А ці батьки з дітьми не дають "шановним" лікарям пити на роботі каву, читати журнали, і займатися плітками. Може досить!!! працівники поліклініки, Вам за це гроші платять, це не ПРИВАТНА клініка, майте совість, майте поряднісь,а Ви ще після цього в церкву ходити. А в заповідях пише - полюби ближнього свого

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Аналізі дійсно губляться,зате я знаю,що вони якісні.Здавала в Києві і співпали результати.Це плюс нашій лабораторії.

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
та вже напишіть той графік ..!!!

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Велике прохання,надайте графік прийому лікарів-спеціалістів в інтернеті,цим ви полегшите свою роботу і побережете нерви матусь,котрі не можуть до вас додзвонитись.

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Взагалі в реєстратурі не беруть слухавки, або зняли її і постійно занято....

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
наші аналізи вже двічі губляться, і знайти відповідального неможливо((

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
от, от спочатку занято півгодини, а потім ніхто не піднімає

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
неможливо додзвонитись в реєстратуру, а коли вже додзвонився, то розмовляють не привітно, сухо, так, ніби ти у них взяв в борг (((

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()