Обласна клінічна лікарня

Відгуків 15
Івано-Франківськ
вулиця Федьковича, 91
+38 (0342) 52-82-11 (Консультативна поліклініка)
+38 (0342) 52-82-54 (Приймальний покій)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,НдЦілодобовоБез перерви

Інформація

Діагностика та лікування захворювань у населення.

Відгуки

Ольга Косметолог (Визнаний експерт)
Не сподобалось
Якщо хочете померти, звертайтесь в обласну лікарню. Особлива ,,подяка,, лікарю Іванні Степанівні в реанімації. В неї одна відповідь для всіх: ,,Готуйтесь до гіршого,,.
Хамовита людина, ніякого співчуття. Професіоналізму нуль. Їй краще ,,списати людину,,чим вилікувати. Медсестри не виконують своїх обов`язків, якщо покладеш в карман гроші, тоді щось роблять з відразою до пацієнтів. Ліки , які купуються за власні кошти пацієнта, виносяться на продажу.
Мій тато помер в обласній лікарні.
Переглянути всі відповіді ()
Марія Шкрібляк (Перехожий)
Не сподобалось
Не лікарі, а - хабарники.В квітні 2016 року звернулися з немовлям(6днів) у відділення щелепно-лицева хірургія,так Грищук І. нахамив нам ще у ліфті, а Андрій Петрович Івасів оглянув дитину, взяв за це ГРОШІ, назначив дату операції, ряд аналізів сказав здати. Ми зраділи,все зробили і приїхавши в назначений день з аналізами нам в операції відмовили без пояснення. Немовляті було 11днів,я після родів хвора і нас відправили додому без допомоги. Бажаю, щоб їм на шляху траплялися такі ж хороші люди як вони. Звертайтеся до Львова,там зовсім інші люди і спеціалісти. Ми оперували у Остапа Івановича Могиляка, він наше спасіння.
Переглянути всі відповіді ()
Рома Пальмин (Перехожий)
Не сподобалось
Направили на пасічну через сильне отравлення, на фіброгастроскопії здерли 150 грн і за аналізи 120 балагодійних, тільки за дві процедури, відчуваеш себе в цій лікарні покинутим, бо без грошей скоріше вмреш. Така вот благодійно-хабарницька лікарня. Фібро-гастро зробили як небуть, цілий тиждень мучить горло ледве ковтаю. Вот таке вот свиньське ставлення до своїх жителів міста.
Переглянути всі відповіді ()
Катерина Федорчук (Перехожий)
Нейтрально
Моя подруга приїхала до мене у Івано- Франківськ з Закапатської обл., тому що тут як вона тоді думала кращі лікарі..Що саме з її здоров'ям і який діагноз ми не розуміли , але стан її був дуже поганий( спухші ноги, температура щодня, блідо-жовтий колір обличчя, швидке серцебиття , нудота, і сильна ослабленість, відсутність апетиту) поперше ми ледве дойшли до приймального відділення, робивши пару кроків вона ослаблено сідала і її нудило( рвала жовчу) .Медсестра сказала що лікар на перезмінці, і на мої слова що дівчині дуже погано, он сидить і показала, вона сказала досить по медицинськи : " я шо зроблю, чекайте лікаря" ( 10 хв) але то було 30 хв. Лікар направила на узд, де виявили лише кісту, була трохи збільшена селезінка, шлунок, нирки, печінка в нормі). Оглянув хірург і тоді вони відправили її в інфекційну,( хоча я казала що вона мала шість років назад анемію, може знов) ну а інфекційна теж зробила узд, ренген легенів, і відправила в приватну на аналізи які були готові лише ввечері, а то був ранок.,.сказали ідіть в опц бо у вас кіста, вона не витримавши поїхала додому, і вже здому поїхала в Рахів, де її одразу положили в РЕАНІМАЦІЮ.....так як вияснилось з аналізів приватної клін.в 6 год вечора гемоглобін її був 41.... її серцез таким гемоглобіном могло не витримати футболення з одної лікарні в іншу...не перевірши елементарні аналізи одразу відправляли з одної лікарні в іншу....
Переглянути всі відповіді ()
Jeanne Sulima (Перехожий)
Сподобалось
Хочу подякувати лікарю щелепно лицевої хірургії Івасіву Андрію Петровичу за лікування мого обличчя 26.07.2017. Це лікар з великої букви і руки в нього золоті.
Переглянути всі відповіді ()
Мирослава Малинка (Перехожий)
Сподобалось
Хочу подякувати лікарю щелепно лицевої хірургії Перчику Андрію Васильовичу за лікування моєї донечки. Це лікар з великої букви і руки в нього золоті.
Переглянути всі відповіді ()
Галина Гарасимко (Перехожий)
Сподобалось
Чудова лікарня,в якій працюють розумні лікарі.Особлива подяка Ванченко В'ячеславу Миколайовичу-лікар від Бога.ДЯКУЄМО!
Переглянути всі відповіді ()
Ірина Михайлюк (Перехожий)
Сподобалось
хочу висловити величезну подяку відділу реанімації,який очолює Пулик І.Ю.Мала нагоду тиждень спостерігати за їхньою працею-не думала що в нашій лікарні взагалі є такі віддані і розумні люди.Вони дійсно лікарі від Бога-відношення до хворих,відношення до їх родичів,до роботи-це не просто лікарі-це команда молодих,розумних,організованих,досвідчених і найкращих спеціалістів.Нехай береже вас Бог і благословляє вашу працю кожного дня,кожної години,хвилини.
Переглянути всі відповіді ()
скажіть будь ласка, а в цій лікарні роблять пластику носа?
Переглянути всі відповіді ()
Хочу щиро висловити подяку лікарю травматологу ОКЛ О.І.Смолинському.Лікар від Бога! Рекомендую!
Переглянути всі відповіді ()
Створюється враження, що це машина для висмоктування грошей з хворих. Кожний крок по цій лікарні коштує гроші. Лікували тата у хірургічному відділенні. Сума захмарна, найбільше в ній - гонорари хірургам. Операцію зробили невдало - рана гноілася два місяці. Після виписки лікарі обласноі лікарні до нас повністю втратили цікавість. Мусили доліковуватися у знайомого в поліклініці N 1. Потім дізналися за які гроші можна було полікуватися на Мазепи чи Матейки - стало сумно.
Переглянути всі відповіді ()
ну хоч би трубку піднімали (
Переглянути всі відповіді ()
Цікаво, кому на руку такий безлад...? Хворому купують ліки( за кошти хворого звичайно)на величезні суми, більша половина яких хворим просто не потрібна. Це бізнес,змова лікарів та аптек!!! Про совість ніхто не думає...
Переглянути всі відповіді ()
чому по Івано-Франківську? думаю кожну лікарню України взує по "благвнескам" і безплатній медицині але хтось колись чув щоб когось ловили? Податкова немає бажання поцікавиитись вартістю приватних авто і за які зарплати купуються?
Переглянути всі відповіді ()
Сама хабарницька лікарня по Івано-Франківську.
Переглянути всі відповіді ()