Медгарант

Медгарант - фото
Відгуків 21
Івано-Франківськ
вулиця Горбачевського, 50
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Стоматологічна клініка «Медгарант» надає широкий спектр стоматологічних послуг:

  • Комплексна професійна гігієна та профілактика стоматологічних захворювань, попередження та лікування захворювань ясен. Лікування захворювань пародонту.
  • Професійне ендодонтичне та терапевтичне лікування
  • Естетичне протезування з використанням вінірив, керамічних вкладок; металокераміки та безметалевої кераміка  на основі оксиду цирконію; знімне протезування з використанням різних видів бюгельного протеза;  протезування на імплантах.
  • Хірургічне втручання та імплантація.

 Використовуються  останні досягнення ,  передові  технології та новітні матеріали   для підвищення якості надання стоматологічних послуг.  Візит до клініки — це не просто лікування зубів, а турбота про Ваше здоров’я. Вас зустрінуть з посмішкою, проконсультують у будь-яких питаннях, знайдуть оптимальний варіант лікування у кожному конкретному випадку. Співпраця з лабораторією МЕДЛЮКС надасть можливість вчасно та правильно  діагностувати стан здоров’я організму.

Відгуки

Ніколас Міко (Визнаний експерт)
Не сподобалось
Жах,а не клініка! Спочатку справляють гарне враження,говорять одну суму за металеві брекети,я оплатив повну суму, А ПОТІМ ПОЧИНАЄТЬСЯ ПОВНИЙ РОЗВОДНЯК- говорять ,що треба ходити 2 рази на місяць,якщо підбити 2 сеанси це ще по1400 грн кожного місяця.А брекети носять приблизно від 1 до 2х років.Працюють без договорів на обслуговування,ніяких сертифікатів якості( Китай)...Тепер переробляю у Львові,бо ще погано поклеїли...ЛЮДИ БУДЬ ТЕ ОБЕРЕЖНІ,НЕ ДАЙТЕ СЕБЕ ОШУКАТИ
Переглянути всі відповіді ()
Юлія Пархоменко (Користувач)
Не сподобалось
Стережіться Ці Аферисти обдурили мою маму казали одну суму ,потім сума стала більшою і мамі прийшлось платити,а ще погано зробили,тепер шукаєм клініку другу а та іхня Світлана Миколаївна то взагалі хвора на голову-кодло змій
Переглянути всі відповіді ()
Маша Чорій (Користувач)
Не сподобалось
Поставили влітку пломбу на передні зуби, після чого через деякий час напухла десна, звонила в клініку, а вони не доступні, сьогодні мені лікар(Голембйовського С.В) перелікував. Вашою роботою не задоволена, не рекомендую Медгарант!
Переглянути всі відповіді ()
Żanna Wachnowska (Користувач)
Не сподобалось
Не сподобалось:
Дуже вдячна Медгарант що видмивилися спивпрацювати зи мною. В иншому випадку залишилася б без решти зубив.
Якщо маете проблеми з зубами и треба переликовувати раджу звертатися до клиники яка використовуе микроскоп а також не робить додаткових перфораций в коренях. Писля Медгарант поихала в Киив де за ту саму цину ще раз переликували зуби закриваючи додаткови перфорации писля Медгарант.
Переглянути всі відповіді ()
Оксана Красильникова (Перехожий)
Сподобалось
Сучасна стоматологія з командою професіоналів -що може бути краще.Кожне відвідування-це чуйне ставлення,хороша атмосфера і головне найпрофесійніший підхід.Дякую всьому колективу за хорошу роботу !
Вдячних пацієнтів,вам і плідної праці!
Переглянути всі відповіді ()
Ангеліна Яківчук (Перехожий)
Сподобалось
Сподобалось:Дуже вдячна клініці і персонально Світлані Миколаівній за професійне лікування,чудовий підхід до пацієнтів і високий рівень роботи.
Привітний колектив,до лікарів хочеться потрапляти!
Переглянути всі відповіді ()
Olia Ivaskiv (Перехожий)
Сподобалось
Сподобалось:Все дуже подобається!

Загальне враження:Дякую усій команді МЕДГАРАНТ. Дуже гарний та приівітний колектив, а найголовніше професіонали свого діла. Отримуємо задоволення, коли приїзджаємо на лікування, а лікуємося усією сімєю. Ви класні і молодці! Бажаємо Вам успіхів та вдячних пацієнтів. Ви найкращі!!!
Переглянути всі відповіді ()
Александр Гаврилов (Перехожий)
Сподобалось
Лікуюсь в даній клініці вже близько 10 років.
В моїй ситуації всі інші клініки бачили безвихідь, знайшли найоптимальніший варіант саме тут, яким я дуже задоволений і він працює. Тепер вся моя родина звертається тільки сюди. Світлана Миколаївна і ваш колектив - Ви найкращі!!! Всім рекомендую.
Переглянути всі відповіді ()
Yuliya Slinko (Перехожий)
Сподобалось
Сподобалось:Дуже сподобалось!!!

Загальне враження:Дуже вічливий, привітний колектив, професійне відношення на кожному етапі лікування. Дуже вдячна за допомогу, а особлива подяка Світлані Миколаївні ! Завжди коли приходжу до клініки, отримую задоволення і від результату роботи і від професійності та від атмосфери яка є у клініці! Дуже Вам вдячна, процвітання Вам, розвитку, та вдячних пацієнтів
Переглянути всі відповіді ()
Степан Босий (Перехожий)
Сподобалось
Лікую зуби в Медгаранті давно. Клінікою та персоналом більш, ніж задоволений. Досить професійні спеціалісти та людяне відношення до пацієнтів. Інколи відчуваєш там таку атмосферу, яку інакше, як сімейною не назвати.
Переглянути всі відповіді ()
Василь Легінь (Перехожий)
Сподобалось
Щиро вдячний персоналу за розуміння і професіоналізм
Переглянути всі відповіді ()
Zoriana Zhurida (Перехожий)
Сподобалось
Обслуговуюсь я і моя родина дуже давно.Остання робота-2 оксидцирконієві коронки.Дуже задоволена зовнішнім виглядом роботи,ціною і терміном виконання(3 дні).Дякую за якісну роботу колективу.
Переглянути всі відповіді ()
Любомира Юркевич (Перехожий)
Сподобалось
Безмежно вдячна Тетяні,і Марті за врятовані зубки. Вони зробили практично неможливе це лікарі від Бога які прикладають максимум зусиль,щоб кожний пацієнт отримав бажаний результат. Після лікування зубків в Тетяни і Марти я навіть полюбила стоматологів. Дуже Вам дякую:)))))))))))))
Переглянути всі відповіді ()
Велика подяка від всіеЇ нашоЇ родини за Золоті Руки Світлани МиколаЇвни.Жодних проблем за довгі роки.А ви, Андрію,напишіть своє прізвище для початку,бо складається враження,що ви там і не були.Задаєте питання і самі відповідаєте.Дуже примітивно...
Переглянути всі відповіді ()
У вас роблять шинування зубів?
Переглянути всі відповіді ()
А каріо чим кращий?

Żanna Wachnowska: (Користувач)
Карио ще гирший тильки рахуе гроши. Надиюся що навчився робити ренген
майже 4 місяці тому
Переглянути всі відповіді ()
Лікувався тут , потім в Каріо переліковували
Переглянути всі відповіді ()
Андрій
Чому шахраї?
Переглянути всі відповіді ()
це шахраї, стрережіться !
Переглянути всі відповіді ()
Сьогодні були на консультації у Світлани Миколаївни. Проблему, яку не вирішували довгий час - вона вирішила за декілька хвилин. Безмежно вдячні їй, будемо звертатися тільки до неї!
Переглянути всі відповіді ()
Чудове високопрофесійне стоматологічне обслуговування.Добродушна людяна атмосфера,помірні ціни...Моя родина і знайомі вже скористалися послугами Медгаранту,за що безмежно вдячні Світлані Миколаївні.
Переглянути всі відповіді ()
Мед гарант   Хірургічна стоматологія   Рентген зубів   Терапевтична стоматологія   Ортопедична стоматологія   Стоматології   Стоматкабінет   Стоматолог   Стоматологія   Консультації стоматолога   Стоматологічний кабінет   Стоматологічні послуги   Імплантологія   Безметалева кераміка   Відбілювання зубіув   Вініри   Видалення зуба   Гігієна рота   Діагностика   Ендодонтичне лікування   Естетична реставрація   Зуб   Зуби   Медичні аналізи   Медична клінка   Металокераміка   Оксид цирконію   Ортопедичне лікування   Парадонтологія   Пломбування кореневих каналів   Поліровка зубів   Постановка пломб   Протезування зубів   Профчистка зубів   Рентген зуба   Рентгенографія зуба   Реставрація зубів   Сімейна стоматологія   Содоструєння   Стоматологічна клініка   Терапевтичне лікування зубів   Хірургічне лікування зубів  
Показати більше