Українська гімназія №1 Івано-Франківської міської ради

Відгуків 18
Івано-Франківськ
шосе Калуське, 1
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:30 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Надання повної загальної середньої освіти.

Відгуки

Olga Maluha-Malyshok (Перехожий)
Нейтрально
Що неприємно вражало мене і мою дитину під час навчання в гімназії - це брак любові і теплоти до дітей. Рівень освіти - так, високий. Але чи вартує цього психологічна травма яку отримує дитина?

Olga Maluha-Malyshok, Це і є підготовка до реального життя. В інституті-універі-академії ніхто не буде "сюсюкатись".А пізніше на роботі , то ти більше.Дитину вчать, тренують, не принижують.А тепло і затишок - то до мами та бабусі ну і батьків та дідусів, звичайно :)
майже 2 роки тому
Переглянути всі відповіді ()
андрій вацеба (Перехожий)
Сподобалось
хочу щиро подякувати колективу Гімназії за те що продовжують в нелегкий час підтримувати високий рівень цьго закладу.проблеми є в кожного але з усіх ситуацій треба виносити позитивне зерно.Мамі хочу сказати що навпаки батьки з здоровим глуздом хочуть щоб їхні діти вчилися там.Тут за хабар не поступиш.Тому і виникають такі істеричні заяви.Так трамати дальше.Молодці.
Переглянути всі відповіді ()
Побувавши у гімназії, починаєш розуміти, що людина з адекватною психікою ніколи не віддасть свою дитину туди. Не говорячи вже про відсутність знань після закінчення даного закладу та ставлення вчителів до дітей!!!
Переглянути всі відповіді ()
так у гімназії дійсно дуже класно хоч є і свої мінуси .вчителі прекрасні ,щоб і хто там не казав!!
Переглянути всі відповіді ()
за два роки вдача пані Турчин зазнала суттєвого погіршення і питання далеко не в її хворобливій психічно невитривалій збудливвості .біда в тому що діти ніколи не полюблять через неї зарубіжну літературу а цей відгук пишу лише для пана Директора який єдиний хто може вирішити цю проблемуРеально такій викладачці потрібно кваліфікована медична допомога а гімназії потрібен н викладач що вміє ділитись своїми знаннями і любити дітей шкода що одива вівця псує
Переглянути всі відповіді ()
Гімназія реально класна,я провчилась у гімназії уже цілий рік!І мені дійсно там сподобалось)Вчителі дуже гарно вчать і на уроках можуть пожартувати,можуть і посварити і поговорити серйозно!Особливо мені ще з 1-их днів сподобались два вчителя:п.Ганна Таравська(вчитель математики,вчить дуже на високому рівні і досить добрі результати)і звичайно,улюблений вчитель більшості гімназистів п.Павло Скульський(вчитель руханки,просточудовий вчитель,також гарні результати,завжди веселий і добрий абсолютно до всіх).Ці двоє вчителі,мені сподобались зразу!Спасибі їм за те,що вони такі є!!!п.Турчин теж гарний вчитель світової літератури!І на уроках вона врівноважена та спокійна!Я хочу сказати,дітям,котрі хочуть вчитися в гімназії,що тут дуже класно і весело!І ці всі слухи про те,що там велика нагрузка і все таке-НЕ ПРАВДА!Тут дійсно добре!
Переглянути всі відповіді ()
класна гімназія по зно 2012 зайняла 2 місце в україні
Переглянути всі відповіді ()
гімназія кльова!я закінчила 1клас і мені сподобалось!хоча є і мінусиПереглянути всі відповіді ()
Пане Олег, на жаль, не погоджуюся з Вами.Як Ви думаєте,чи можна вивчити англійську мову, до прикладу, коли вчитель школи дозволяє собі не з"являтися на уроки в більшості випадків.Думаю, - ні!
В гімназії ж, якщо ви маєте посередні здібності, але знаходитися в колективі учнів, які хочуть знати і вчителів, які відповідально відносяться до своєї роботи, то результат не заставить себе чекати.
В нас було модним бути в першій десятці в рейтингу. А в звичайних школах, дітей, які хочуть вчитися, гноблять і заучками називають...
Але я так почала думати вже по закінченню гімназії. Все пізнається в порівнянні...
Гімназія - не для слабких...дітей так і батьків.За час навчання було все: і сльози,і нерозуміння,чому однолітки гуляють в дворі,а ти вчиш уроки або пропадаєш на тренуваннях?
Дякую всім вчителям, які зробили в мене вклад.
Мрію, щоб моя дитина вчилася саме тут.
Сидорок Оксана.
Переглянути всі відповіді ()
перехвалена гімназія. якщо дитина має талант і бажання вчитися, то в будь-якій школі вона себе реалізує з додатковими заняттями по певних предметах
Переглянути всі відповіді ()
Гімназія прекрасна.Велика подяка тим вчителям,які дійсно "живуть гімназією",дбають про створення найсприятливіших умов для тих діток, які дійсно хо
чуть вчитись.Але ,як і в кожній бочці мусить бути
своя ложка дьогтя...Прикро бачити навіть тут вчителів з короною на голові.Це пані Турчин Світлана - вчитель зарубіжної літератури.
Під час зустрічі батьків з вчителями на зауваження ,зроблене їй , вона дозволила собі
в дуже не пристойній формі виразити своє не задоволення і не бажання продовжувати спілкування.Влаштувала нервову біганину по класу,і пропонувала писати на неї догану , відправляла жалітися на неї до Дейчаківсьго.В класі на той момент знаходилось до десяти чоовік.
Коли ми запитали в неї , чи вона з нашими дітьми
також себе так веде , вона взагалі вигнала нас усіх з кабінету, а тим хто очікував під кабінетом
сказала , що внеї не має настрою дальше працювати...
Хотілось би пояснити "пані" Турчин,що ми не до неї додому прийшли, а вона на роботі, і повинна
робити ту роботу, за яку отримує зарплатню ,і з наших кишень також.
Переглянути всі відповіді ()
Дуже класна школа! Я вчуся тут вже 6 років і повністю задоволена!
Переглянути всі відповіді ()
Згідна з мамою,яка забрала дітей.
Переглянути всі відповіді ()
Я закінчила гімназію, рівень підготовки дуже високий, це помітно з перших днів в університеті. Я в класі була 15-20 по-рейтингу, але з легкістю здала ЗНО на 194 і 189. Практично всі однокласники вчаться на державному, без особливих зусиль отримуємо стипендію.
Не знаю як зараз, яле ще кілька років тому і при Дейчаківському все було на дуже високому рівні.
Переглянути всі відповіді ()
Найкращий заклад в місті і вчителі найкваліфікованіші!
Переглянути всі відповіді ()
Дійсно. При Береговському і 23 школа , і гімназія були найкращими.А Дейчаківський не може бути директором такого закладу. Поки все не зруйнував - потрібно його міняти. Колектив також підбирає "під себе". Як кажуть "риба гниє з голови".
Переглянути всі відповіді ()
Я забрала дітей з гімназії. Багато галасу-даремно. При Береговському-це була гімназія. А зараз, нажаль, не те. Шкода. Задумайесь п. Дейчаківський
Переглянути всі відповіді ()
Дуже гарна гімназія!Спеціалізована!
Переглянути всі відповіді ()