Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №28 ”Квітка Карпат”

Відгуків 22
Івано-Франківськ
вулиця Івана Павла ІІ, 26
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт07:30 - 19:30Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Надання дошкільної освіти.

Відгуки

Sviatoslava Ozhovich (Перехожий)
Нейтрально

Не сподобалось:Вихователi жах. Жалiються на дитину 3- ри роки. Дитина грязна ходить, одяг такий, як корова жувала. Лише про Бога говорять, що дуже вiруючi, а там зовсiм нема нiчого святого.Ганьба таким педагогам . Квiтка Карпат 28
Переглянути всі відповіді ()
Любовь Волк (Перехожий)
Сподобалось
Хочу подякувати музичному працiвнику садочка Оксанi Iванiвнi за чудовий випускний ранок! Також чудовим був i Новорiчний ранок. Наснаги вам та творчих злетiв!
Переглянути всі відповіді ()
Володя Данів (Перехожий)
Не сподобалось
Садочок може нормальний, а примушувати батьків здавати по 200 грн. на новорічне свято при кількості дітей 25 чоловік .......ЦЕ КОРУПЦІЯ!!!!!! Цікаво що це можна купити дітям на 5000 грн. і мовчати про це я не збираюся, буду писати скаргу в управління освіти
Переглянути всі відповіді ()
Садочок дуже гарний. Басейн є, англійська мова. Приємна атмосфера. Я і моя дитина задоволені.
Переглянути всі відповіді ()
Люди отямтесь попрацювали б Ви з 30 дітьми цілий день,то б відчули як це.Нема чого жалітись на вихователів і керівників.Садок поганий напевно коли витерли носа,поносили на руках коли плаче,від плачу нерви невитримують,попробуйте на їхнє місце.Якщо ВАМ всім неподобається цей садок і вихователі,харчування,то чому ж така велика наповнюваність груп,так що ж некажіть що такий поганий садочок,САДОК КВІТКА КАРПАТ НАЙКРАЩИЙ.
Переглянути всі відповіді ()
Ходимо в групу Сопілочка , хороша група , вихователі і помічник чудові ! Зауважень не маю ! Але всім не угодиш ! Скільки людей стільки і думок !
Переглянути всі відповіді ()
садок може і непоганий зате вихователі - жах. ми ходимо у "дзвіночок" підготовка до школи - ніяка, коли приходим забирати малу, то виховательки постійно зайняті своєю писаниною. хоча що казати жодна немає вищої спеціалізованої освіти. шановні виховательки займіться нарешті своїми прямими обовязками а не жалійтеся на важку працю та низьку зарплату. висновок: оминайте цю групу
Переглянути всі відповіді ()
Тих пенсіонерок давно треба звідти в три шиї гнати. Кістки вони дуже добре вміють перемивати. Культура аж зашкалює, от і вчать цього дітей, про яке письмо може йти мова? У них же голова болить, їх діти "задовбали", за такі копійки чого надриватись, от хай батьки несуть-несуть-несуть, а вони може своє м’яке місце і піднімуть для показухи, перед тим як ви прийдете дітей забирати. Але повірте в той час ваша дитина буде зашмаркана, не витерта, розтріпана з брудними руками після вулиці не знати що їсти!!!
Скільки раз вже діти травились і лежали в реанімації. Але всі й далі МОВЧАТЬ, бо ж не дай Бог хтось скаже, то заклюють.
Ремонт на кухні не показник, як дітям дають не знати що їсти. Вибір за вами, батьки, але здоров‘я ВАШОЇ дитини у ваших руках.
Переглянути всі відповіді ()
Зробили капітальний ремонт кухні-чудово!Щеб навели порядок з вихователями!!!А помічники вихователів-це взагалі жах!(мова про пенсіонерок)Замість того щоб прибрати туалет керуть батьками,батьківськими комітетами. І не в тому розумінні що дитина повинна вміти зав"язувати шнурки, а який має бути фотограф,випускний альбом і тд.і тп.А те що діти слухають як вихователі перемивають кістки батькам,які не спроможні втамувати їх фінансові захцянки!?Краще б займались підготовкою до школи.А то діти невміють користуватися ні пензлем,ні ножицями!Ось так.
Переглянути всі відповіді ()
садочок хороший, але завідуючці палець в рота не клади.......групи перенасичені дітьми, а так то все влаштовує
Переглянути всі відповіді ()
Садочок дуже хороший. Ми ходимо в групу -ясла " Сопілочка" і дуже задоволені,вихователі чудово відносяться до дітей і дітки завжди доглянуті завдяки педагогічному колективу.На рахунок керівника закладу,я також не згідна,завідуюча на свому місці,і вона багато робить для вищевказаного садочка. А попередні невдоволені відгуки батьків ,це ознака того, що ці батьки думають що їхні дітки тільки одні в садочку і тільки з ними мають няньчитися.В групах 20-25 дітей і всім батькам не вгодиш.
Переглянути всі відповіді ()
Риба гниє з голови,і цим все сказано- в цьому садочку керівника нема, безлад в педагогічному колективі.Якщо є така можливість- шукайте інший садок, поки не пізно...
Переглянути всі відповіді ()
Ужасний садок, забрав дитину і радий тому, тепер я знаю що дитину не скривдять, дитина доглянута і ЗДОРОВА!!! Прокуратура по них давно плаче, стільки знайомих жаліються. Людоньки коли в нашій державі ми не будемо переживати за здоров’я та безпеку наших дітей?! Не давайте сюди дітей, є багато гарних садків. А про завідуючу взагалі мовчу, одна назва...
Переглянути всі відповіді ()
Згідна,що керівником керують вихователі!Нізащо б не віддала дитину в цей садок ще раз,якщо можна було повернути час назад.Я стикнулась з хамством,некомпетентністю і непомірними "апетитами" вихователів!!!
Переглянути всі відповіді ()
Садік нормальний але ставлення дуже погане до дітей!Вихователі взагалі обнагліли!!!А Керіником садіку керують вихователі!
Переглянути всі відповіді ()
ДУЖЕ ГАРНИЙ САДОЧОК І ДОБРІ ВИХОВАТЕЛІ.
Переглянути всі відповіді ()
Вихователі відповідальні, хоча свят і розваг для дітей замало. Є басейн...
Переглянути всі відповіді ()
Садок чудовий. Гарні вихователі та керівники. Я і моя дитина дуже задоволена садком.
Переглянути всі відповіді ()
Єдиний недолік - дуже багато дітей у групі.
але непорозумінь ніколи немає
Переглянути всі відповіді ()
Дуже хороший садочок, мені подобається!
моя дитина відвідує його із задоволенням.
Крім коробки цукерок вихователям не давала.........
Переглянути всі відповіді ()
Гарні вихователі і керівники.Хороший садок.
Переглянути всі відповіді ()
Дітей багато а групи маленькі.Минулого року перекрили дах,зробили ремонт в музичному залі,відкрили басейн.В жахливому стані кухня.
Переглянути всі відповіді ()