Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №11 "Пізнайко"

Відгуків 20
Івано-Франківськ
вулиця Академіка Сахарова, 32а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт07:30 - 19:30Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Надання дошкільної освіти.

Відгуки

Іванна Андрусишин (Перехожий)
Сподобалось
Моя дочка ходить у групу Незабутка і ніколи не жалілася на вихователів. Я коли приходжу в садочок, то вихователі завжди привітні і їх відношення до всіх дітей однакове. Якщо у вас Marianna є якісь претензії до вихователів, то кажіть в очі, а не розписуйтесь за всіх, хоч на мою думку казати нема що.
Переглянути всі відповіді ()
Мирослав Череп (Перехожий)
Сподобалось
Марія Михайлівна - хороший вихователь. Донечка дуже любить цю усміхнену і добру жінку. Дитина багато розповідає про садок, тому з упевненістю можу стверджувати, що малюки завжди перебувають під наглядом, гуляють регулярно, навчаються нового з охотою. Вихователі групи "Незабудка" роблять дитинство щасливим, а це головне для нас, батьків.
Переглянути всі відповіді ()
Тіна Сабаш (Перехожий)
Не сподобалось
Друга дитина вже ходить у цей садок і все б було нічого, якби не змінили одного з вихователів. Молодшенька ходить у групу "Сонечко". Виховательку Власту Іванівну Скоробогату й нянечку Галину Петрівну просто обожнює. Також з радістю йшла в групу з другою вихователькою Тетяною Євгенівною, але її замінила інша - Стасюк Любов Олексіївна. А це "вихователька", яка й з батьками не вміє спілкуватися, не те що з дітьми. У дітей істерика починається відразу як її побачуть
Переглянути всі відповіді ()
Olga Visochinskaja (Перехожий)
Сподобалось
Шановна Marianna !!! Не вплутуйте у свою неприязнь до вихователів батьків решти дітей цієї групи!!! Моя донька відвідує групу Незабудка уже 2й рік...і жодного, підкреслюю жодного разу я не чула від неї негативу щодо вихователів і Марії Михайлівни зокрема!!! подумайте будь ласка чи варто було таке писати і як ви тепер людині, яка з вашою дитиною проводить більше часу ніж ви, будете дивитись в очі!!!! Ми з вами батьки, але ми в садочку 1й,2й...ну максимум 3й раз.....а задумайтесь пані Marianna , який раз цей шлях проходять наші вихователі!!!! Вони ж бо краще знають як і що потрібно......а на рахунок збирання грошей...якщо ви не хочете покращувати умови перебування вашої дитини у садочку....то не покращуйте...особисто я завжди підтримую усі можливості зробити дитинство моєї доньки комфортнішим.
Переглянути всі відповіді ()
Ліда Ільків (Перехожий)
Сподобалось
Цей вiдгук для Marianna. Прошу вас не розписуватись за половину групи. Якщо вам, можливо двом , приносить задоволення лити бруд на людей, то така у вас уже брехлива натура. Особисто менI вас шкода. Марiю Михайлiвну дуже любить моя дитина. Якщо я кажу, що вона не йде в садок, то це для неi наказання.А це великий плюс у сторону вихователiв!!!
Переглянути всі відповіді ()
Емілія Скоробогата-Коржак (Перехожий)
Сподобалось
Маша,я з вами згідна!!!! Просто таке обурює, тому що я більшість вихователів садочка знаю і не один рік. На мою думку,якщо так мама не задоволена,то можна особисто підійти і поговорити,а не виставляти це привселюдно. Може деякі батьки вважають,що робота вихователя легка,то повірте це не так.
Переглянути всі відповіді ()
Маша Гавриляк (Перехожий)
Сподобалось
Емілія,такій людині,яка звинувачує Марію Михайлівну не справедливо,немає чого дивуватися!!! Вона навіть своє "личенько" ховає...... Якщо в неї є особисті негаразди то не потрібно в них впутувати посторонніх людей!!!! Моя дитина була два роки в групі Марії Мизайлівни і жодного разу мені не пожалілася!!! А про якісь там "винагороди" це взагалі смішно!!! МАРІЯ МИХАЙЛІВНА може бути взірцем для всіх вихователів!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Емілія Скоробогата-Коржак (Перехожий)
Сподобалось
Марія Михайлівна-хороша вихователька!!!!! І те що ви пишите про серпень,то такого не може бути, ні одна вихователька не лишає дітей без нагляду. А щодо того як вона відноситься до дітей, як ви написали "ті що щось приносять", то це не так- вихователька до всіх відноситься однаково. Я задоволена вихователькою,особливо можу відмітити свята у дітей,вони завжди на вищому рівні))))
Переглянути всі відповіді ()
Маша Гавриляк (Перехожий)
Не сподобалось
Марія Михайлівна - найкращий вихователь того садочка!!!!!! А от завідуючій дійсно треба задуматися над тим щоб іти на пенсію,засиділася вже.Керівник дошкільного закладу має думати як покращити умови для діток,а не як набити свій карман.Що вона для садочка зробила??? Все роблять батьки за свої кошти:іграшки купи,коври купи до груп,бойлер купи,на освітлення здай - якого так і немає......Перекриття садочка за батьківський рахунок,на ремонт здай,посуд купи..........Пісочниці батьки роблять,пісок завозять теж,шкафчики для діток теж за рахунок батьків...Тільки й дивиться якого б татуся на що розвести.А вона ще буде "страшно горда" і заявляти буде що вона всього добивається сама!!! А воші і таракани не додумається вивести з садочка!!! ЗДИРНИЦТВО А НЕ САДОЧОК!!! ДАВНО ВЖЕ ПОРА ЇЇ ВІДПРАВИТИ НА ПЕНСІЮ!!!!!!!!!!!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Marianna Mari (Перехожий)
Не сподобалось
А я дуже незадоволена роботою вихов.Марії Михайлівни з групи незабудки. Діти без нагляду в групі її ніколи нема. Добре хоч няня в групі є і подивиться за дітьми. А в серпні взагалі нікого не було- вихов.як завжди, а няня у відпуску. На вулиці ніколи в ігри не грають і гуляють з нею рідко і мало навкруг садка- ми ж батьки все бачимо І взагалі в мене склалося таке враження що Марія Михайлівна дивиться лиш за тими дітьми чиї батьки їй носять презенти .До Тетяни Володимирівни і Світлани Іванівни претензій нема ..І так думає більшість батьків але бояться за своїх дітей тому в очі не кажуть.
Переглянути всі відповіді ()
Оля , цілком тебе підримую. Моя дитина із задоволенням відвідує садок,вихователі чудові,завідуюча завжди привітна....
Переглянути всі відповіді ()
Садок дійсно гарний..і завідуюча хороша , а взятки ви самі спочатку пропонуєте,а тоді пишете всякі нісенітниці..як не соромно...Головне ,щоб пропхати своє дорогоцінне чадо (поза чергою)ви готові на різні подвиги.Це видно -"європейська нація")))))))))))))В очі світять,а по-заочі задушили б. Життя прекрасне.........і так швидко проходить......Люди, пишіть щось хороше............
Переглянути всі відповіді ()
Дитячий садок непоганий .Була свідком як завідуюча вимагала взятку!!!Давно пора на пенсію бджілці трудівниці, а то засиділась. Стільки збирають грошей а результату жодного.
Переглянути всі відповіді ()
Садочок хороший, моя дитина з задоволенням відвідує його ось уже 2 роки. Свята, заняття, вся роботва вихователів на високому рівні
Переглянути всі відповіді ()
Завідуючій дійсно уже пора на пенсію
вона постійно заявляє батькам що вона тут господиня, а навіть не може залатати діри у паркані,з садіка зробили нічний притулок для малолітніх гуляк!Хоча і вдень там також вистачає посторонніх і потім наші діти граються окурками і пивними пляшками а "господиня" кожного разу тільки вигадує нові благодійні внески,Коли у дітей було свято вона не дозволила проводити зйомку мотивуючи це тим що ми використовуємо зал у своїх потребах вимагала грошей за дозвіл, а новорічний ранок взагалі проігнорувала не прийшла подивитись на той жах який створили снігурка і відморожений дід мороз яких вона запросила за наші гроші,Ми здавали гроші на три персонажі а отримали від неї двох які зовсім не вміють працювати із дітьми
Переглянути всі відповіді ()
єдиний плюс садочку це вихователі а завідуючій пора на пенсію як можна допустити таке жахливе пофарбування дитячих площадок невже в магазинах крім коричневої і жовтої фарб не має інших кольорів,В дитини просто істерика коли їх ведуть гуляти на дитячу площадку,Завідуючій пора подумати що вона працює в дитячому садку а не в будинку для стареньких,
Переглянути всі відповіді ()
Вихователі дійсно хороші, а от завідувачка не дуже!!!!!!! Їй треба навчитися вітатись з батьками зранку а не відвертати голову!!!
Переглянути всі відповіді ()
А я не задоволена як пройшов новорічний ранок у моєї племінниці. Ніякої організації, діти ходили як вівці, ніякого порядку, хто, куди і де. повний дурдом. Це все залежить від вихователів. Діти замучились їм було не цікаво. Одним словом ужас!!!
Переглянути всі відповіді ()
Хочу поділитися своїми враженнями про дитячий садочок №11 "Пізнайко". Нещодавно у нас пройшло свято "Весни" у групі. Це був чудовий комашиний бал! Кожна дитина була комашкою. Були там і різнобарвні метелики і весняні квіточки, сонечко, жучок і конець-стрибунець, і комарик прилетів. Навіть равлик завітав з працьовитими мурашками. Діти і батьки отримали заряд позитивних емоцій. Разом із дітьми співали і танцювали вихователі - Карпінець О.Г. і Якубовська Н.П. та творчий музичний керівник - Романовська І.П.
Щиро вдячні цим пеагогам за виховання наших дітей і подароване на свято.
Переглянути всі відповіді ()
Найкращий садок в Івано-Франківську. Діти доглянуті, моя дитина з задоволенням біжить кожен день сюди. Вихователі хороші, проводять цікаві заняття та свята. Харчування досить непогане.
Переглянути всі відповіді ()