Дошкільний навчальний заклад №7 "Золотий ключик" (ясла-садок)

Івано-Франківськ
вулиця Шевченка, 15
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт07:30 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Дошкільна освіта, розвиваючі заняття для дітей.

Відгуки

У мого сина, якому зараз 12 років, стрес після згадки про час перебування його в цьому садку! У мене також. Марія Василівна " взяточник" зі стажем і без будь-якої скромності. Отож, якщо не маєте можливості або бажання робити подарунки краще туди не йдіть. Чому тільки Управління Освіти не реагує, ми в свій час зверталися до них........
Переглянути всі відповіді ()
Прочитала всі негативні відгуки і , точно, все це чула від подруги, яка водить дитину в цей садок. Вона так і каже, що всіх би відмовляла , куди небудь, тільки не сюди.
Переглянути всі відповіді ()
Дуже хороші вихователі!!!Є підхід до кожної дитини,розуміння і терпіння.Велика подяка вихователю Світлані Петрівні!!!
Переглянути всі відповіді ()
А дійсно де всі були, коли дошкільному закладу за результатами атестації "дали" (можна сказати подарували) відзнаку??? А ви собі пишіть скільки завгодно. Справи вирішуються інакше...
Переглянути всі відповіді ()
Шановні так тільки недавно закінчилась атестація закладу.були всі служби де ви були!!?????Треба було це все говорити .а так ваша Марина Василівна ще на 10 років залишаеться!!!!!Приємного вам спілкування з нею!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Садочок-як всі,є в ньому один суттєвий негатив-Домбровська М.В. Закріпачений колектив-теж її вина.Пора на пенсію,бабусю-радянське окозамилювання-ваше кредо,нашим дітям зовсім не потрібне,краще дошкільну підготовку,яка тут на низькому рівні,вдосконалити,а не займатися показухою і самовозвеличенням.Накипіло...
Переглянути всі відповіді ()
Пише вам мама, у якої на велике щастя дитину не взяли у цей садочок. Коли записувалась до " Золотого кллючика", наслухалась усяких ужасів, а коли поспілкувлась із завідоючою садочка, виявилось що там ще гірше!
ДОРОГІ БАТЬКИ!!! Подивіться будь-ласка куди ви записали своїх діточок, і чи ви записані у тому білому списку. Їй шкода собаку давати на виховання,не те що наших діточок!!!
Переглянути всі відповіді ()
Кажуть, що у кожній брехні є доля правди. У всьому, що тут написано є значно більше правди, як брехні. Але суть не в тому, скільки правди, а в тому як її донести до людей. Чому б цю правду не сказато відкрито завідуючій,чи там, де її почують, не зважаючи ні на які умовності?... Кожен боїться... Легше признатися комп’ютеру. У нас так заведено.
Переглянути всі відповіді ()
ДОПОМОЖІТЬ. Мене цікавить інформація, щиросердечне зізнання, тих батьків, діти яких відвідують чи відвідували садочок Золотий ключик, ЯКІ ТАМ УМОВИ ПЕРЕБУВАННЯ: вивчення інозем.мов, і яких зокрема; кількість гуртків (яких саме); басейн (плавання, що є так важливим для розвитку); актовий зал (для проведення різних свят); їдальня???.... і взагалі,було б добре знати розпорядок одного хоча б дня проведення в даному садочку. Для мене інформація зараз дуже важлива і актуальна. Наперед вдячна за щирість і розуміння.
Переглянути всі відповіді ()
проблема світла напевно залишилась,а я думав, що це дитина вигадує, що в групі темно і вона не бачить малювати або грати в якісь ігри з картинками.треба прослідкувати і вияснити.а так -наромальний садок
Переглянути всі відповіді ()
Відгуків багато.Дійсно в садочку є гарна обгортка, а в середині - зовсім протилежно. Вихователі добрі, проте все робиться із вказівки завідуючої, вона контролює все. Якшо ти їй не носиш. то це відбивається на дитині. Їй всього мало, то їй в Єгипет треба, то на косметичні процедури. Ніякого національного виховання не ведеться, мають бути тільки колишні свята (ранки), які були за рядянських часів, якщо вихователі і хочуть щось змінити це в різкій формі припиняється. Проте батьки самі винні, що дають стільки грошей на всі свята завідуючій, самі породили спрута. Є вищі інстанції. А щодо кількості дітей в групі, то їх дійсно не багато, але на таку площу їх забагато, вони сидять один на одному, немає місць для навчання (згідно норм), де їдять там і вчаться. А протяги які там, в крайніх групах половину тепла видуває. Садок має місце на існування, але без теперішньої завідуючої, яка залітає в групу аж в дітей ложки з рук випадають і лякає їх різними "чердаками", обзиває хамами і т.д.
Переглянути всі відповіді ()
Я декілька років тому водила сина в цей садок-там все добре другу дитину теж збираюсь сюди водити.А пороблеми вирішувати треба на місці, а не писати тут мемуари.В нас памятаю,було одне фе-економія світла-купили економки і попросили не економити на дитячому здоровї.
Переглянути всі відповіді ()
Я уже записала туда ребенка (сразу же после рождения) и безумно довольна!!! От всех, кто этот садик посещает из моих знакомых слышала только хорошее! конечно все сходятся на том, что заведующая женщина непростая, НО все остальное в садике - на высшем уровне! Для меня важны отзывы именно огромного кол-ва моих знакомых .И конечно же не поверю, что если в садике так плохо, то все туда ломятся!!! Я лучше буду пару раз в год терпеть загибоны заведующей, чем получать вчером ребенка с воспаленной попой, потому что воспитательница физически не может проследить хорошо ли ребенок гигиену соблюдает, как это происходит в других садиках.
Переглянути всі відповіді ()
Так в том,то и дело,что в этом садике как раз и не воспитатели главные,и вы сами прекрасно об этом знаете ,про это и писала,что хорошо бы было,чтоб сидела Марина Васильевна у себя в кабинете и в воспитание детей не вмешивалась.Да вы посмотрите на отзывы о других садиках,там же их раз-два и обсчелся,в два-три предложения вложились ,а здесь...двадцать с хвостиком и все почти в двадцать строчек,это же о чем-то говорит.
Переглянути всі відповіді ()
А чому ви вважаєте,що про цей садок позитивні відгуки пишуть тільки на замовлення?Ви ж самі написали,що педагогічний колектив-супер.То чому батьки не можуть написати про це від щирого серця,а не з примусу?А з керівництвом важко-так начальство,як відомо не обирають.І якщо так розібратись,то головне в садку все ж таки вихователька,адже вона цілий день з дитиною,а не завідуюча.А ось якщо вихователька недобра-то ось це справжнє лихо.І якщо бути об'єктивними,то про любий садок можна сказати як добре-так і погане.В моєї сусідки дитина боїться темноти-вихователька наказала,закрила в туалеті і забула,замоталася з майже тридцятьма дітьми.І було це не в "Золотому Ключику".І ще купу страшилок можна почути про садочки-і вікна відкривають,щоб діти похворіли,і ще багато іншого.А в ? садочку я просто не можу уявити собі виховательку,яка б спеціально застуджувала дітей.Персонал дуже професійний,це правда.І нехай завідуюча запрошує до себе на чай вибраних-нехай це буде на її совісті,моя дитина без цього прекрасно проживе,і нехай це буде найгіршим розчаруванням в її житті,але я спокійно іду на роботу і впевнена,що нашій виховательці навіть на думку не спаде закрити мого сина в туалеті,що б він не накоів,і я щиро дякую за це вихователям,няні,педагогам,і не за чиєюсь вказівкою,а від душі.
Переглянути всі відповіді ()
Мне кажется,что все положительные отзывы написаны или самой заведующей,или же другими людьми,но- по ее настоятельной просьбе.Мамочки,она все отзывы читает и у нее уже от них наверное голова болит,но особенно ее поведение от этого не меняется.Вот,например,Христина Попивняк,а это разве не ваша дочь все время имела главные роли на утренниках и не потому-что самый умный и развитой ребенок,а может потому-что кроме общего подарка от родителей,который дарили вы,вместе с вами еще от вас лично дарила подарок и ваша дочь.И как это нет вип-персон,а чьи-же дети ходят к Марине на чай.Почему не все дети по очереди или кто себя хорошо вел ,а всегда одни и те же -избранные.Вы что же думаете,что остальные дети этого не замечают.Педадогический коллектив в садике -супер,с этим спорить не буду.Вот бы еще Марина Васильевна сидела бы у себя в кабинете и не вмешивалась в воспитательный процесс,а то вот прочитала,что уже по голове ребенка ударила,а моя недавняя знакомая работала раньше в этом садике воспитательницей,и она уволилась из садика и ребенка своего забрала,потому что в один прекрасный день,когда пришла на работу во вторую смену,то увидела свою дочь заплаканную и с надорванным рукавом на кофте,это Марине Васильевне поведение ее не понравилось.А в ясельках малышек пылесосом пугают,чтоб не орали за родителями или открывает печку и говорит провинившемуся ребенку,что сейчас туда сунет его головой.Я всего этого раньше не знала(познакомилась с этой женщиной не давно ),и тут вот некоторые мамы писали,цытирую; "І,наскількі мені відомо,в цьому садку здебільшого діти далеко не бідних дітей.Але ж цей садок-це наш свідомий вибір,і ми хочемо для своїх дітей найкращого.То в чому проблема?Ви не знали,на що йшли?"Дане все туда только богатые водят,да и не знали на,что шли,да слышали,что з заведующей сложно-но не представляли,что настолько,да и говорили,что на детях ваши отношения с заведующей если-что не отразятся,а они оказывается даже очень отображаются.И не все поведут туда второго и третьего ребенка,я например,точно не поведу и еще двух мамочек знаю,одна уже в этом году не повела туда второго ребенка,а вторая записала уже в другой садик.
Переглянути всі відповіді ()
Завідувачка вдарила дитину по голові!Сказала,що ми нічо не докажемо...Одно ми батьки це так не залишимо,є ще Європейський суд..
Переглянути всі відповіді ()
Я воджу в золотий ключик двох дітей ,садочком дуже задоволена,діти ходять охочене,не плачуть і не скаржаться.Меню збалансоване,в садочку чисто,дітей в групі порівняно з іншими садками мало,вихователі привітні і постійно займаються з дітьми.Діти кожного разу розповідають про заняття.Цікаво,ви ще не відвідуєте садок ,а вже іншим не будете його рекомендувати?!
Переглянути всі відповіді ()
Прочитав відгуки, і вирішив теж свою дитину не давати в цей садок, і іншим не буду рекомендувати його
Переглянути всі відповіді ()
Хотіла віддати в цей садок свою доньку,але,прочитавши відгуки батьків зрозуміла,що не варто.Я вірю тим батькам,які говорять,що дітям навіть не давали їсти,дитина про таке збрехати не зможе.Єдине що цікаво,невже це всюди так?
Переглянути всі відповіді ()
ганьба вам,сварлива мамочко.навіть маленька пташка не гадить в своє гніздо!ВИ ГОВОРИТЕ ,ЩО НАЙБІЛЬША ЛЕПТА ВИХОВАННЯ НАЛЕЖИТЬ ПЕДАГОГУ!хТО ТАКИЙ ВИХОВАТЕЛЬ?ЧУЖА ТЬОТЯ НА 3 РОКИ І ВИ НА НЕЇ ХОЧЕТЕ ПЕРЕКЛАСТИ ВЛАСНИЙ НЕ ТЕ, ЩО ОБОВЯЗОК, А ВЛАСНУ ВІФДПОВІДАЛЬНІСТЬ!Я МОЖУ ТІЛЬКИ УЯВИТИ ПОВЕДІНКУ ВАШОЇ ДИТИНИ,ЯКЩО ВИ ТАКА БЕЗВІДПОВІДАЛЬНА МАМА!Почніть займатись вихованням своєї дитини,побачите яка це велика праця(я виховала двох дорослих дітей і знаю,що це таке
Переглянути всі відповіді ()
Привіт.Моя дитина відвідує цей гарний садок.Ви тут пишете про завідуючу.Ну по-переше,перш ,ніж прийти в цей садок вам про нього хтось розказав,і розказав щось хороше,бо інакше ви б сюди не прийшли.Так ні для кого не секрет, що Марія ВАсилівна - сильна жінка,строгий керівник.Саме тому всі ми і привели своїх діточок у цей садок,бо тут завжди був і є ПОРЯДОК!!!Садок завжди в ідеальній чистоті,ми не спізнюємось на роботу,бо наша вихователька ще не прийшла, а з іншою дитина відказується залишатись,в групах не 35-40 дітей ,а наполовину менше,в садочку ніколи нічого не зникає, діти завжди охайні.А зрештою ідеального немає ніде.Та й наші діти,правду кажучи не подарки ,інколи вдома з ними годі витримати.Ав групі їх 20 і всі різні.Педагоги в садочку кваліфіковані,порядні працелюбні-інші на довго не затримуються.Великі спасибі всьому колективу садка за те ,що ми залишаємо наших дітей в надійних руках!
Переглянути всі відповіді ()
добрий день!почула про дану переписку і от вирішила зранку на роботі прочитати.Дозволю собі пані Сокіл з вами не погодитись.Моя дитина разом із вашою відвідує групу віночок.Про якісь лякалки вперше прочитала тут,моя щебетушка ніколи такого не розповідала.У вас якась манія чи фобія?Для інших дітей Л.В.добра ,а для вашої погана?Ви пишете ,що цілий рік педагог працювала одна і цілий рік кричала на дітей-це повна брехня!Не підмінюйте понять кричала і сварила!Якби Л.В.була такою,якою ви її описуєте,в нашій переодягальні щодня були б безперервні плачі ,наших дітей від нас відривали б.Чи ви заперечите,що в нашому коридорі минулого і цього року не чути зранку дитячого плачу?А в інших цей плач присутній!Шановна мамочко,як би для вас це прикро не звучало б ,а діти люблять Л.В.Не подобається-їдіть і не плетіть інтриги.,дайте педагогам спокійно працювати,ідіть в інший садок,виховуйте дитину самі,віддайте на виховання бабусі.найміть няню-варіантів багато.На све вам добре!
Переглянути всі відповіді ()
всі усміхаються, ще раз повторюю, якщо б було б так райдужно в даному закладі, тут б не було стільки відгуків та й цієї перепалки, звичайно простіше написати виховуйте дитину краще ніж побачити проблему чи не дай БОг взагалі сказти , що даний педагог не є хорошим спеціалістом , куди ж все прекрасно усміхайтесь й надалі! У жодному випадку не має правової лише однієї сторони, і негатив завжди присутній так як і позитив, от і в цьому випадку, все ж дитина перебуває в садочку більше часу ніж у дома протягом тижня і тому надзвичайна велика лепта у вихованні залежить від педагога, але ж педагогу простіше ніж пояснити дитині що не так, сказати, що у підвалі для неї поставлять ліжечко і коли він чи вона буде наказаний (на) то буде там спати, чи інакше взагалі протягом сну не пускати в туалет, чи не дозволяти вставати із ліжка поки всі не одягнуться, оскільуи дитина провинилась..... взагалі сумно це все писати, але дійсно для чого все й надалі "прекрасно"............. ганьба!!!!
Переглянути всі відповіді ()
усміхніться всім навколо,робіть добро людям-і тоді обовязково світ для вас добрішим буде
Переглянути всі відповіді ()
Шановні дописувачі, доброго дня, хочу поділитись враженнями про дитячий садочок № 7, оскільки сама була вихователем цього Дошкільного навчального закладу. Дуже багато бруду вилито і на керівника і на вихователів, але не завжди воно так є, як говорять. Щодо взяток, то не давайте їх, ви ж самі вчите завідувачів та вихователів на якісь подарунки. Моя дитина ходить в дитячий садочок № 36 м-н Пасічна, мені День вчителя обійшовся 10 грн. Але не забувайте, що вихователь чекає від Вас простого "дякую", адже вони цілий день доглядають Ваших дітей, навчають їх культурі поведінки, відносин один з одним, готують дітей до школи і до майбутного дорослого життя. Перш ніж вихователю виставити якісь притензії, подумайте, а чого Ви вдома навчили свою дитину? Можливо і у Вас є якісь упущення у вихованні Вашого малюка? Тому, що садочок - це початок його маленького життя, але згодом дітки підуть за його межі і зустрінуться з справжніми проблемами, подумайте чи будуть готові вони до життєвих труднощів, якщо ви будете їм показувати поганий приклад відношення до вихователя? Задумайтесь над Вашими вчинками, і я гадаю, що дитячий садочок - це найзатишніше місце для вашого малюка, про яке ви колись ще не раз згадаєте. Вихователі в цьому садочку дуже чудові, багато з яких мої колишні колеги, це високваліфікований персонал, і не забувайте, що кожен вихователь - це насамперед людина, і вони хочуть людського до себе відношення. Вони не тільки ходять на роботу заради заробітної плати, насамперед вони віддають свою любов, теплоту Вашим дітям!!! можливо у Вас не завжди вистачає часу на своїх дітей....
Переглянути всі відповіді ()
Дівчата,ви пишете ,що у вашому садочку погано- то ідіть в інший.В нашому (на Сорохтея)вас візьмуть,будете 35 або 37 по списку.Кожного дня в групах не менше26-28 дітей,VIP -дітей теж немає і все буде добре.Правду кажуть ,що багаті з жиру бісяться.
Переглянути всі відповіді ()
Шановна "Сокіл",а чому ви думаєте,що буде більше негативу?Мені про всі ці коментарі в інтернеті про наш садок розповіла кума,перечитавши,я зрозуміла,що мова йде і про нашу групу.Так, з деякими тезами можна погодитись щодо завідуючої,але в інших садочках так само.А от щодо виховательки я не можу з вами погодитись.Моя дитина розповідає щодня про заняття,про якісь ігри на вулиці.Стосунки між дітьми в групі теж хороші-діти вітаються і прощаються одні з одними,діляться іграшками.Якби вихователька робила поділ дітей на VIP,таких стосунків не було б.А ви були на святі осені?побачили там поділ?ваша дитина була чимось обділена?Я особисто отримала велике задоволення від свята і діти зовсім не закомплексовані.Дуже слушно сказала одна мама - проблеми в садочку в дитини починаються тоді, коли батьки мало цікавляться її життям в садку.Якщо ви так негативно настроєні,краще поміняти садочок і не передавати вашій дитині цього негативізму вами придуманого.А якщо є якась конкретна проблема скажіть про неї:я хочу вас попросити заставляйте мою дитину якщо не зїсти все,то хоч раз попробувати.от і все.
Переглянути всі відповіді ()
Мені соромно за всіх!!!!!! Таке враження, що в садочку немає ніодної нормальної виховательки
Переглянути всі відповіді ()
ну по-перше шановні матусі позитивних відгуків, хочу вам сказати, що тут люди висловлюють свою думку на котру мають звісно право! Як ви влучно сказали "ви знали на , що йшли" так ось я не знала, шкода такі от коментарі раніше не прочитала...... А з приводу їду скажу ще раз, не прошу заставляти дитину їсти те, що вона не хоче, я говорю про те, що дитині навіть не поставили тарілку, ось це не правильно!!! Дитина у такому віці сотні раз може поміняти думку чи принаймні спробувати як ні то не буде їсти і нічого в цьому страшного не має, а от не дати взагалі це звісно по вашим відгукам педагогічний хід. ?! Сумно!!! Що стосується виховательки, шановні педагоги котрі пишуть тут ці відгуки, скажу вам так із однієї групи в котрій був мій син більш як чверть батьків не задоволені ні педагогом ні завідуючою, цікаво якби всі сповістити про цей сайт, ви б почули ще більше негативу. А все тому, що всі прекрасно розуміють, що не так то просто перевести дитину в інший навчальний заклад і тим більше травмувати його психіку новим колективом ( це малось на увазі друзів) а тому, всі мовчать і з жахом сподіваються закінчення навчального року. Окрім того, шановна мама дитини котра відвідує групу віночок, а чи ви забули як звільнили молоду виховательку котра лиш приступила до своїх обов.язків за те, що вона просто не встигла передіти VIP дитину? а коли робиш зауваження тій котра залишилась, то наступного дня тебе викликають в кабінет до завідучої))) розказувати можна ще багато, але скажу так, хай все це залишиться на совісті як самої керівнички так і у тієї виховательки, калічить морально дітей. Успіху........
Переглянути всі відповіді ()
Повністю згідна з попереднім відгуком.Моя дитина теж відвідує цей садочок,і я жодного поганого слова не можу сказати про педколектив-дитина завжди доглянута,з задоволенням розповідає,що вони робили на заняттях,демонструє малюнки,аплікації,щось там співає.А на дрібнички,такі як вдягнуті навиворіт шкарпетки (що,правду кажучи,буває дуже рідко),або розповіді,що син не хотів їсти на обід бурячок,я просто не звертаю уваги.Адже зрозуміло,що за всіма дітьми простежити дуже важко,я і сама за одним не все можу вгледіти-обов'язково щось накоїть,а їсти він і вдома не все їсть,і це нормально,адже в кожної людини є те,що вона любить,і те,чого на дух не виносить.А як комусь щось не подобається-інших садочків вистачає,тільки там не 20 дітей в групі-а 35-40,і я маю великі сумніви,що там ваша дитина буде доглянута краще.Ащодо спонсорських грошей,думаю не секрет,що при поступленні в садок завідуюча питає в батьків: "А що ви можете зробити для садочка?"І,наскількі мені відомо,в цьому садку здебільшого діти далеко не бідних дітей.Але ж цей садок-це наш свідомий вибір,і ми хочемо для своїх дітей найкращого.То в чому проблема?Ви не знали,на що йшли?І якщо тут все так погано,то чому до "Золотого Ключика" так важко потрапити,чому дітей записують в чергу від самого народження,чому сюди приводять і другу,і третю дитину?
Переглянути всі відповіді ()
випадково натрапила на цю сторінку і дуже здивована тим, що прочитала.Судячи з усього мова йде про групу віночок,чи може в іншій групі теж є один вихователь?якщо те ,що написано стосується групи віночок то це повна брехня.Не може одній дитині бути вкрай погано з даною вихователькою, а іншій дуже добре.Особисто я не ношу нічого вихователям,крім того що здаю те ,що збирає батьківський комітет і моя дитина охоче відвідує цю групу, любить виховательку ,часто говорить ,що вона не кричить на дітей, а просить їх ,щоб вони щось зпробили,жаліє і цілує коли вони впадуть.Неправда і те ,що діти нічого не знають,свята гарні,мова в моєї дитини збагатилась,дитина впевнено спілкується з чужими,розповідає про заняьття, казки.Може ви не запитуєте в дитини,що вона робила на занятті, чим займалась,з ким дружить.Може проблема в тому, що ви самі не можете справитись зі своєю дитиною ,а проблему перекладаєте на виховательку.І якось абсурдно чути:завідуюча просила допомогу-ви відмовились,дитина відразу почала страждати і вихователька теж стала поганою.Яке відношення має вихователька до вашої відмови.Ви спочатку розберіться самі з собою і вашій дитині стане краще і вам легше.
Переглянути всі відповіді ()
Привіт всім!питання виховання дітей, перебування дитини в дитячому закладі завжди турбує кожну маму.Зазвичай люблячі батьки обирають найкращий для себе і дитини заклад освіти(близько до дому чи власної роботи,добрі знання ,хороший санітарний стан тощо) і намагаються надати педагогам якнайбільше інформації про свою дитину-як спить, чи проситься в туалет,що їсть ,а чого не любить.Шановна мамочко, а де ваша логіка в цьому питанні?!Якщо ваша дитина чогось не любить,зївши це.чи принесе воно користь?чи ви хочете ,щоб вашу дитину щоразу"опускали"до рівня цієї тарілки і чекали поки вона зі сльозами в оченятах проситиме це забрати?чи вихователі повинні насилу пхати все?а вдома дитина все їсть? Ще одне хочу вам сказати,дитині в дитячому садочку погано тоді,коли їй бракує батьківської любові і уваги,коли батьки лякають її садочком, а успіхами ,невдачами,поведінкою не цікавляться.
Переглянути всі відповіді ()
певно що неприємно. правда очі коле?
Переглянути всі відповіді ()
Шавновні читачі, мені дуже не приємно чиати ці відгуки. Хочу сказати що весь педагогічний колектив працює для ваших дітей, і багато досягнень саме Ваших дітей це заслуга вихователів. І якщо б Вас поставити в ту ситуацію( інколи Ви з одною дитиною не можете дати собі раду) в яків перебуває вихователь не знаю чи б Ви давали такі коментарі. Завжди говорять не обовязково бути великим політиком, бізнесменом, дослідником, займати керівні посади щоб залишити після себе слід , варто просто виховати Людину. і я думаю що з цього садочка вийшло багато добрих, вихованих дітей, які знають що таке добре а що погано, і ніодин вихователь у Вашу дитину не вкладав ні крихти злосі,ненависті, тож попрошу вас подумай про те , що ви пишите.
І всі ми дорослі люди, якшо є зауваження можна просто про це поговорити з вихователями а не лити в інтернеті бруд. з рештою, є багато садочків в Івано-франківську....... Подумайте чи варто зливати свою злість таким чином. педагогічному колективу це дуже не приємно. Якщо ваші старання не тільки не оцінюють а ще й критикують,(позаочі) які відчуття панують у вашому серці?
Переглянути всі відповіді ()
перечитала всі відгуки і все ж вирішила залишити свій, хочу сказати, що можу підписатись під кожним словом, що було викладено про цей садочок цією особою...(Bagira) власне ми з цим стикнулись, як тільки мій син потрапив у цей садочок я була дуже задоволена, звісно батько перед тим залишив на рахунку садочку не малу суму, і за дитиною доглядали і все інше, а вже наступного року, коли завідуюча вдруге звернулась за спонсорською допомогою, ми їй відмовили, адже видавати по 6 тис. грн, що року ще вже занадто, звідси і почались наші проблеми, в той же день ми стали чи не найгіршими у групі дитина відчутно почала страждати. Окрім того, у нашій групі, завчасно кажу у нашій групі були ще погані педагоги, власне уявіть одна вихователька (їх має бути дві) а в нас одна, бо так звана Марина все ніяк не могла найти іншої канидатури, так от та, що була постійно кричала на дітей, за два роки я жодного разу не почула, щоб щось моя дитина вивчила і дійшло до того навіть, що йому переставали давати обід чи то надвечірок, якось я це була навіть застала і пояснення було таким, "він це й так не їсть" уявіть логіка))))) це був жах!!!! Власне я щодня жалію, що віддала свою крихітку у це й садок, де процвітає хабарництво, невіглавство та ницість!
Переглянути всі відповіді ()
Повністю згідна з цими батьками, я шокована цією особою - домбровською мариною василівною. Вона не достойна звання педагога,фальшива особа. хамське відношення до батьків, особливо під час проведення дитячих свят, і не тільки - що дня; вибирання любимчиків, коли діти проиходять додому і розповідають чому "марина" василівна любить "вибраних" дітей. Шкода педагогічного колективу, адже це люди, які дійсно люблять дітей, і потерпають від маразматизму керівника. Шкода дітей, які дійсно набираються комплексів неповноцінності (у випадку опали у "марини", і комплексів "VIP-PERSON" -дітей тих батьків, які спонукають її маразматизму. Може пора на пенсію, шановна "марино" Василівно???
Переглянути всі відповіді ()
Хочу приєднатись до негативного відгуку також. Садочок, може і непоганий, і вихователі професійні та гарні, але завідуюча псує там усю картину. Візьмемо, наприклад, підготовку свят. Так і сценарій вибирає, і слова розподіляє завідуюча самостійно, залежно від того, яку посаду займають батьки або як вони "ставляться" до завідуючої. Якщо з цим усе гаразд, ваша дитина розказуватиме слова на святі. Якщо ж вам здається, що дякувати особливо Марині Василівні нема за що, ваша дитина це відчує. Ось це дуже не радує. У садочку основне атмосфера, а не нові меблі та травичка біля содочка та нові квіти, на які щороку здають батьки, і не тільки на це...
Переглянути всі відповіді ()
159246
Шановні батьки ви пишите цинічну брехню,це спотворені і вигадані вами анонімні писульки. У нашій сім,ї троє дітей. Двоє з них відвідують цей садочок. Кращого дошкільного закладу у місті не знайдеш.В садочку "Золотий ключик" дужу прекрасні вихователі:добрі, чуйні, ввічливі. Ніколи нічого з нас не вимагали, ми батьки самі ініціювали допомогу, щоб наші діти зростали в гарних умовах. Щорічно в садочку проводиться ремонт та благоустрій території - це заслуга в першу чергу завідуючої садочка, Домбровської Марини Василівни.Ми вдячні батьки, а також десятки батькив з цього садочка, хочемо щиро висловити подяку за виховання наших маленьких діток. Діти в садочку виховуються у патріотичному дусі.Ви б завітали до нас на свята, це цілі вистави, постанови до народних казок.Я була в інших садочках тому мою з чим порівнювати.В нашому садочку завжди чистота, порядок, діти харчуються відмінно, до кожної дитини доброзичливе ставлення. Групи в садочку не маленькі, а такі які мають бути, бо в інших садках по 26 - 29 дітей - це не нормально (спробуйте догледіти за всіма?). Писати можна багато, але основне ,це проблема яку для нас створила влада, вона закрила та зруйнувала багато дошкільних закладів, не виділяє ніяких коштів для придбання посуду, меблів, іграшок і багато чого іншого.Шановний садочок "Золотий ключик", всьому педагогічному колективу, завідуючій садочка, музичному керівнику, медсестрі, нянічкам, харчоблоку щире велике дякую, за виховання наших маленьких українців, наших найкращих діток. Ви одні з перших закладаєте в них цеглинки виховання, поведінки, етикету, життя в колективі.Зичимо Вам міцного здоров,я, щастя, сімейних благ і лише вдячних батьків,яких у Вас дуже дуже багато. З повагою і вдячністю Христина Попівняк.
Переглянути всі відповіді ()
Що правда то правда. Сміливо! Це дісно так!
Переглянути всі відповіді ()
Вся правда про дитячий садок №7 "Золотий ключик".
Завідуюча повне стерво, вже 35 років тироризує дітей і їх батьків. В очі посміхається ,бере з них по 2000 грн.за прийом дитини в заклад, а потім їй "насрати" на ту дитину- головне ,щоб батьки постійно носили гроші.Вона їх за людей не має , але ті носять. Сама вигадує якісь свята, навіть там сама "завиває", хоч природа обділила її конкретно.Домбровська Марія Василівна завідуюча садка№7 м.Івано-ФранкІвська повна маразматичка, вигадала собі нове їмя ,захотіла і заставляє всіх називати себе не Марією , імям яке дали їй батьки, а Мариною.Від дитини нераз чула ,що їхня завідуюча приносить одній дитині "віп" котлетку, або зупу з фрикадельками, в той час ,як інші діти їдять пісну овочеву зупу.
І куди дивляться керівні органи. Мабуть за одно з нею. Та знає табличку ділення.
Знаю це не понаслишці,моя дитина теж там була.
Боже збав від такого садка,де на дитину кричать, обзивають, а рахується садок для віп персон Івано-Франківська ,бо не багато дітей в групах і так до тебе завідуюча Домбровська Марія Василівна заскалить зуби, що здається бідним батькам,що дитина буде в раю. Та насправді комплексів ваша дитина набере, так як моя.Сама тупа , як валянок.Тільки показує з себе "розумницю".А насправді навіть не знає коли День незалежності!
Переглянути всі відповіді ()