Сімейна стоматологія

Відгуків 3
Івано-Франківськ
вулиця Тролейбусна, 12
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 19:00Без перерви
Сб,НдВихідний
Івано-Франківськ
вулиця Галицька, 124а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 20:00Без перерви
Сб09:00 - 13:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Широкий спектр стоматологічних послуг.

Відгуки

Lyubov Sushyryba (Визнаний експерт)
Не сподобалось
Не сподобалось: Нарощувала пломбу із титановим штифтом у Андрія Васильовича. Про вибір матеріалу штифта та різницю зі склополімерним не повідомили, а згодом дізналася в іншій клініці, що титанові майже не використовуються, не є амортизаційними та мають ризик розколу каналу зуба. Нарощування пломби з таким штифтом обійшлося аж у 1400 грн, що майже вдвічі дорожче, ніж у інших клініка. Проте шкода, що за такі гроші запропоновано не найменшризикований і більш сучасний матеріал для штифта. Вам покажуть на екрані всі етапи, що, звісно, приємно. Проте вартість роботи не відповідає якості, на мою думку. Тому більше звертатись не буду та рекомендувати не можу.
Переглянути всі відповіді ()
Таня Тимчук (Перехожий)
Не сподобалось
в пятницю 13 червня мені відкришився кусочок переднього зуба . Пломба обійшлась у 200 гривнів, і я щаслива через 20 хвилин пішла на роботу. Але щастя тривало тільки 2 дні і пломба почала кришитися . А ще 2 дні і від помби незалишилося і сліду.
Переглянути всі відповіді ()
Лікувалася і протезувалася в Андрія Васильовича Мандрика а донька в Ольги Михайлівни. При лікуванні каналів- ренген на місці іапаратура всяка застосовуеться, як мені пояснили, для автоматичного проходження коренів.Результатом задоволена.
Переглянути всі відповіді ()