Фітопрепарати

Фітопрепарати - фото
Івано-Франківськ
вулиця Гетьмана Мазепи, 42, офіс 3
(2 поверх)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 18:00Без перерви
Сб10:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

 Ласкаво просимо до нашої Фітоаптеки!

 Тут Ви можете придбати якісні препарати для здоров'я всієї сім'ї. У нас представлені фітоформули російського виробництва на основі трав Прибайкалля і острова Ольхон. На базі Науково-дослідних Інститутів Новосибірської Медичної Академії розробляються, випробовуються і виготовляються препарати  Корпорації "Сибірське Здоров'я", які у повному асортименті представлені в нашій Фітоаптеці. Це комплексна система очистки всього організму на клітинному рівні, очистка лімфи, епами для корекції роботи всіх систем та органів, бальзами на основі прополісу, чаї, вітамінні та мінеральні комплекси на спіруліні, дитячі вітаміни, препарати для корекції біоритмів організму, природні адаптогени. Також, у нас є великий вибір натуральної косметики (косметичні засоби для різного віку, різного типу шкіри, лікувальні засоби для волосся, антицеллюлітні креми, косметика для тіла, декоративна косметика та інше).

 У нас Ви можете отримати кваліфіковану консультацію, з урахуванням індивідуальних особливостей Вашого організму. 

Дякуємо, що вибираєте Нашу Фітоаптеку!

Відгуки

В фітоаптеці є препарати Новосибірської Медакадемії на основі Алтайських трав. Дуже ефективні. Переконалася на собі і своїй дитині. І ціни досить доступні.
Переглянути всі відповіді ()
  Фітоаптеки   Бади   Фітоаптека   Фітопрепарати   Фіточаї   Фіточай   Біологічно-активні харчові добавки   Біологічно-активні добавки   Бад   Біологічно активні добавки   Індивідуальний підбір   Інтимна косметика   Адаптогени   Антиоксиданти   Біо добавки   Біодобавки   Біодобавки для покращення самопочуття   Біодобавки для похудання   Біодобавки до їжі   Біологічні добавки   Відновлення зору   Вітаміни   Вагінальні тампони   Екологічні товари   Екологічні товари догляду за тілом   Живокіст   Корекція ваги   Мінерали   Натуральні біологічно активні добавки   Натуральні препарати   Натуральна косметика   Норкове масло   Оздоровчі програми   Олійки   Олійки для масажу   Олійки для тіла   Очистка лімфи   Очистка організму   Поповнення дефіциту вітамінів   Поповнення дефіциту мінералів   Препарати для дітей   Програма очистки організму   Програма схуднення   Програми правильного харчування   Програми спортивного харчування   Продаж фітопрепаратів   Прополіс сибірський   Протиглисні препарати   Профілактика   Рослинні препарати   Сибірське здоров’я   Спіруліна   Фіто аптека   Фіто косметика   Фітокомплекси для відновлення внутрішніх органів   Фітокомплекси для відновлення обміну речовин   Якісні препарати  
Показати більше