Made in Ukraine

Made in Ukraine - фото
Івано-Франківськ
вулиця Січових Стрільців, 6
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб08:00 - 20:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Вітраж можна назвати живим малюнком, адже коли на нього падає світло, вікно оживає і грає неповторними барвами. За допомогою вітражного малюнку ви зможете надати особливий тон вашому інтер'єру, задати певну тематику. Малюнки можуть бути будь-якої складності та дизайну — від рослинного орнаменту до графічних елементів, картин. Найчастіше вітражі використовуються для декору фасадної частини приватних будинків, басейнів, веранд тощо. І «Made in Ukraine» зможе вам допомогти у цьому, адже ми пропонуємо декорування скла та дзеркал:

  • псевдовітражі;
  • фотодрук на склі та ДСП;
  • піскоструй, фарбований піскоструй;
  • фацетовані елементи;
  • лакобель під замовлення.

«Made in Ukraine» завдяки своїм роботам відкриває вам барвистий і неповторний світ скла. За допомогою наших вітражів ми наповнимо ваш будинок атмосферою затишку і підкреслимо ексклюзивність вашого інтер'єру.

Кожен наш вітраж — авторська ручна робота, неповторний орнамент і колір, а сфера застосування вітража в сучасному житлі простягається в буквальному сенсі від підлоги до стелі-горизонтальні і вертикальні ніші, вікна, склопакети, стелі, двері, дзеркала, шафи купе, кухні і т.д.
 

Відгуки