Дрогобицький навчальний центр автомобільної справи

Дрогобицький навчальний центр автомобільної справи - фото
Відгуків 44
Дрогобич
вулиця Сагайдачного, 22
(4 поверх)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт07:30 - 17:00Без перерви
Сб07:30 - 14:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

                           ДРОГОБИЦЬКИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР АВТОМОБІЛЬНОЇ СПРАВИ 

 

Хочемо з Вами поділитись гарними новинами. Ми впроваджуємо, ще й денну форму навчання, щоб максимально задовольнити Ваші побажання.  Це стосується- категорії "В". Час проведення занять: 14.00 - 16.25. А також, розпочинаємо набір на навчання на такі категорії: А + А1(для даної категорії потрібно досягнути віку- 16років) 
         Проводимо на постійній основі набір учнів на курси водіїв ,
 а саме  категорій  "А", А1",  "В " , "С", " ВЕ", "С1Е", "СЕ", "Д" ,а  також  здійснює набір у наступні групи категорій "В" та "С" , які розпочнуть навчання наприкінці цього місяця. ЗАПРОШУЄМО ВСІХ БАЖАЮЧИХ  НА НАВЧАННЯ!!!!  БУДЕТЕ ПРИЄМНО  ВРАЖЕНІ !!!!!   додаткові  номера телефонів     097 798 46 98, 073 798 46 98   

ЧЕКАЄМО  НА  ВАС за адресою:  м.Дрогобич, вул.Сагайдачного, 22. Тел. 41-00-86, 097 094 90 99.

з 8,00 до 20,00 з понеділка  по  п'ятницю  та з 8,00 до 14.00 в суботу.  

Категорія "С" - 4 750,00 грн. ; Категорія "В" - 4 280,00 грн.

Автомобіль вже впевнено стає не розкішшю, а необхідністю. Тому й хочуть придбати його все більше людей. Адже так зручно самому вирішувати куди, коли і з ким поїхати. А головне, окрім купленої автівки, отримати водійські і права і навчитись справді професійно керувати автомобілем.

    Пройшовши навчання в автошколі, учні отримають максимальну безпеку свого життя. Практичне навчання їзди у новій автошколі допоможе випускникам в майбутньому добре орієнтуватися в інтенсивному транспортному потоці в місті, впевнено відчувати себе на засніженій і слизькій зимовій дорозі, навчитися виходити із складних дорожніх ситуацій. вати транспортом.

Наші переваги:

 • навчально-матеріальна база навчального центру автомобільної справи (автошколи) відповідає європейським стандартам;
 • класи обладнані згідно вимог до закладів, що проводять підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів, в яких проводять теоретичні заняття висококваліфіковані викладачі;
 • кваліфіковані викладачі зі стажем роботи;
 • нові класи євро зразка;
 • нові та технічно справні авто;
 • видаємо посвідчення водія категорій: «А1» «А» «В» «С» «С1»;
 • зручне розташування школи (неподалік автостанції №2)

Необхідні документи для вступників від 18 років:

 • копія паспорту;
 • ідентифікаційний код;
 • медична довідка щодо  придатності до керування транспортним засобом.
 • 3 фото 3,5x4,5;

 

А також про нас пишуть ЗМІ, детальніше читайте тут

http://drohobych-rda.gov.ua/main/17812-bezpeka-ruhu-na-doroz-ta-poperedzhennya-viniknennya-avarynih-situacy-ye-golovnim-nashim-zavdannyam-volodimir-shutko-na-zustrch-z-maybutnmi-vodyami.html

 

 Ми вважаємо, що ця інформація є дуже важливою для тих, хто постав перед вибором автошколи❗️Тому виникло бажання поділитись нею , щоб Ви могли прийняти правильне рішення.
Поради , щодо вибору автошколи. Отже, ви вирішили навчатись і назавжди покінчити з роллю звичайного пішохода і пасажира громадського транспорту. Перед вами постало природне запитання — як вибрати автошколу? 
✅Важливо- при виборі тої чи іншої автошколи керуватись не по дешевизні проведених курсів (якщо заявлена однією з автошкіл вартість набагато менша, ніж у інших навчальних закладів, то це привід швидше насторожитися, ніж радіти...) , а орієнтуватись на відсоток випускників та відгуків про даний заклад, наявність тренажерів сучасних автомобілів і , звичайно ж, наявність штату професійних інструкторів. Після приблизного ознайомлення з обраним закладом, необхідно відвідати його. При відвідуванні ви побачите, чи відповідає отримана інформація тому, як йдуть справи насправді. 
Сподіваємось, ця інформація буде корисною для Вас при виборі автошколи. 
А ми запрошуємо до нас за адресою: м.Дрогобич,
вул.Січня 22-го.Тел. 41-00-86, 097 094 90 99
097 798 46 98
Приходьте і робіть свідомий вибір на користь того чи іншого навчального закладу!
 Відгуки

Ivanna Roniak (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось навчання в автошколі, яке рекомендували друзі. Уроки , які проводив викладач Мартинів О.В., цікаві, корисні, вдалось засвоїти інформацію про ПДР. Дякую, всьому колективу, які були дуже привітні до учнів школи. Буду рекомендувати іншим.
Переглянути всі відповіді ()
Lesya Vladyka (Ревізор)
Сподобалось
Загальне враження:Чудова автошкола. Гарні викладачі, інструктори, гарно навчають, особливо Іван Михайлович. Навички і знання після автошколи достатні, щоб комфортно почувати себе в якості водія.
Переглянути всі відповіді ()
Vitalik Rubel (Ревізор)
Сподобалось
Хочу подякувати автошколі і керівництву за можливість навчатися у Вашому закладі.Дякую Вам за чудове, а тим більше якісне навчання.
Переглянути всі відповіді ()
Olena Duda (Ревізор)
Сподобалось
Надзвичайно щаслива та вдячна колективу автошколи за подарунок!😀 Взявши участь у лотереї отримала можливість безкоштовного навчання! Емоції переповнюють, адже навіть не могла подумати! Дякую безмежно! 😀😇
Переглянути всі відповіді ()
Маряна Ференц (Критик)
Сподобалось
Сподобалось:
Загльне враження:Добрий день. Хочу подякувати колективу автошколи за гарне навчання. Особливу подяку хочу висловити викладачу Олегу Володимировичу і інструктору Мирону Сименовичу, за терпіння і за професіоналізм. Усім буду рекомендувати вашу автошколу. Дякую за все!!!
Переглянути всі відповіді ()
Люба Єряшева (Критик)
Сподобалось
Хочу подякувати вчителю Івану Васильовичку, за те що він доступно пояснив теорію, вчителям по їзді Пільчаку С.М і Фещаку Р.П за терпеливість і розуміння. І бажаю Вам подальшого процвітання. З подякою група С74
Переглянути всі відповіді ()
Наталя Дудич (Критик)
Сподобалось
Доброго дня, хочу подякувати колективу автошколи за чудове навчання, а особливо викладачу Мартинів О. В, а також інструктуру з водіння Савчин В. О. Успіхів вам і вашим новим учням.
Переглянути всі відповіді ()
Татьяна Грушковская (Критик)
Сподобалось
Загальне враження:Всім рекомендую навчання у даній школі.
За порадою знайомих прийшла на навчання. Не жалкую ні однієї секунди.
Хочу подякувати викладачу Мартинів О. В.за викладання теорії та інстуктору по водінню - Шпрінгер І. М. за професіоналізм, терпіння.
Бажаю всіх благ школі та подальшого процвітання!
Переглянути всі відповіді ()
Оксана Савчин (Користувач)
Сподобалось


Загальне враження:Добрий день! Хочу висловити подяку колективу автошколи. За порадою подруги Білас І. І. обрала саме Ваше школу і не пожалкувала. Хочу подякувати викладачу-інструктору Кушнір О.М. за цікаві, зрозумілі, змістовні теоретичні заняття, а також за професіоналізм і безмежне терпіння до мене як учня на практичних заняттях.
Буду рекомендувати Вашу автошколу свої знайомим.
Бажаю Вам успіхів, процвітання та подальшого розвитку!
З повагою Савчин О.В.
Переглянути всі відповіді ()
Галина Кулинич (Користувач)
Сподобалось
Дякую керівнитству автошколи за можливість навчатися в даному закладі. Особливо хочу зложити подяку викладачу Олегу Володимировичу . за доступне викладання матеріалу. І інструктору Дмитру Ільковичу за терпіння і хороші заняття водінням. Навчання мені дуже сподобалося. Група Б-71
Переглянути всі відповіді ()
Оля Пільчак (Користувач)
Сподобалось
Дякую за навчання у вашій автошколі!!!Школа,де,справді,можна навчитись їздити,коли ти навіть не сидів за кермом!!!!А також доступний виклад теоретичного матеріалу!!!!
Хороше ставлення до учнів зі сторони працівників автошколи!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Irena Lutska (Користувач)
Сподобалось
Ні на хвилинку не пошкодувала, що навчалась саме у цій автошколі!!! Досвідчені викладачі та інструктори прийдуть на допомогу у будь який момент! Все на найвищому рівні!Усім рекомендую!!!
Переглянути всі відповіді ()
Галина Стефанівська (Користувач)
Сподобалось
Група Б-71
За час навчання комфортно почувалася і отримала задоволення від уроків водіння.Висловлюю щиру подяку колективу автошколи за професіоналізм і терпіння,тактовність і доброзичлисть.Рекомендую, як знавців своі справи.Бажаю успів і процвітання.
Переглянути всі відповіді ()
Андрій Федькович (Користувач)
Сподобалось
Про школу дізнався від друзів,які тут навчалися.Гарна теоретична підготовка та уроки водіння. Все на вищому рівні, велика подяка за доступні пояснення і трактування. Особливе дякую Тарасу Романовичу і Лучищаку Івану Васильовичу за докладену сумлінну працю і безмежне терпіння до мене як учня на заняттях!
Переглянути всі відповіді ()
Irynka Shevchenko (Користувач)
Сподобалось
Хочу подякувати за можливість навчатися у Вашому закладі. Надзвичайно хороший та строгий інструктор Олег Мирославович. Директор автошколи Іван Павлович тримає школу на вищому рівні..Задоволена навчанням .Рекомендую усім!!!
Переглянути всі відповіді ()
Ксенія Дембота Кирик (Користувач)
Сподобалось
Велика подяка викладачу теоретичної частини Олегу Володимировичу та Михайлу Олеговичу,які дуже розумно і доступно кожному із нас зуміли передати свої знання! Особисто,я,з великим натхненням відвідувала заняття у цій автошколі.А також велике дякую інструкторам по водінню цієї автошколи: Мирону Семеновичу,Дмитру Ільковичу,Володимиру Орестовичу,Івану Михайловичу за їхній професіоналізм,терпеливість і розумний підхід до кожного із нас. Бажаю вам і надалі успіхів у вашій не легкій праці! Я дуже задоволена,що навчалась саме у вашій автошколі!
Група Б- 71 .
Переглянути всі відповіді ()
Мар'яна Ільницька (Користувач)
Сподобалось
Дуже хороша школа. Якісне навчання. Приємні викладачі. Яким велика вдячність за вкладені знання. Вони роблять максимум. І є результат.
Особлива подяка викладачу теоретичної частини Олегу Володимировичу за чудовий виклад матеріалу та професійні здібності. Саме його правильний підхід і викладацький хист змогли доступно навчити правил дорожнього руху.
А також Мирону Семеновичу, не просто інструктору, а розумній, пунктуальній, веселій людині, за його професіоналізм, терпіння, позитивний підхід та підтримку. Він дійсно навчить водити вас автомобіль з впевненістю та з виконанням усіх вимог правил дорожнього руху.
Я залишилась дуже задоволеною. Однозначно рекомендую тут навчатись.
Група В-71
Дякую вам, ви найкращі!
Переглянути всі відповіді ()
Pavlo Bucsa (Користувач)
Сподобалось
Хочу подякувати автошколі і керівництву за можливість навчатися у Вашому закладі.Дякую Вам за чудове, а тим більше якісне навчання.
Переглянути всі відповіді ()
Bogdan Pokhmurskiu (Користувач)
Сподобалось
Мені дуже сподобалося. Гарна автошкола з добре обладнаними авдиторіями. Класні викладачі і інструктори. Сам особисто навчався у групі В-64.
Переглянути всі відповіді ()
Ірина Болонна (Перехожий)
Сподобалось
Дуже задоволена цією автошколою! Надзвичайно хороший та строгий інструктор Олег Мирославович. Завдяки йому я навчилася їздити та знаю правила дорожнього руху! Рекомендую група В-60
Переглянути всі відповіді ()
Марія Лепак (Перехожий)
Сподобалось
Я дуже задоволена, що обрала саме цю школу. Місце розташування зручне й інструктора хороші. Дякую вам!
Переглянути всі відповіді ()
Коля Мицак (Перехожий)
Сподобалось
Я ввійшов в пятірку щасливчиків які отримали сертифікат навчатися безкоштовно в автошколі. Дякую, що дали таку можливість навчатися. Велике спасибі директору і адміністрації.
Переглянути всі відповіді ()
Nastya Lutsiv (Перехожий)
Сподобалось
Сподобалось:Всім привіт)))Я навчалась у групі В-56.Навчанням дуже задоволена.Викладач Олег Володимирович пояснював теоретичний матеріал дуже доступно.Після якого на практиці з інструктором було дуже легко .Свої практичні заняття я починала з Кушніром Олегом Мирославовичом, який навчив мене початковим навичкам водіння, за що я йому дуже вдячна.Подальше своє навчання я продовжила з Карпом Дмитром Іллічом,якому теж дякую за терпіння, допомогу і розуміння. Якщо ви вирішили навчитися водити автомобіль, то раджу звернутися в цю автошколу.
А також, хочу привітати колектив автошколи з наступаючим професійним святом Автомобіліста!

Переглянути всі відповіді ()
Anna Zhyvchyn (Перехожий)
Сподобалось
Сподобалось:Доброго дня! Навчалася у групі В-56. Хочу сказати,що тут дуже хороші викладачі та інструктора . Велике спасибі Олегу Володимировичу за доступні лекційні заняття,завдяки вивченню правил, ми стали впевненішими в собі за кермом.А нашим інструкторам за практичні заняття по водінню. Нам дуже повезло,тому що ми мали змогу навчитися усіх навиків водіння у різних інстукторів та на різних автомобілях. Дякуємо Карпі Дмитру Іллічу,Сидору Мирону Семеновичу,Кушніру Олегу Володимировичу,Поповичу Мирославу Максимовичу. Усі вони надзвичайно привітливі,а головне доступно пояснюють і навчають.Задоволена навчанням .Рекомендую усім.

Переглянути всі відповіді ()
Уляна Полюжин (Перехожий)
Сподобалось
Раніше я думала, що ніколи не навчусь керувати автомобілем. Проте, розпочавши навчання в даній школі, переконалась, що немає нічого неможливого. Змістовні і ненав'язливі лекції, виїзди із кваліфікованим і ввічливим інструктором зробили свою справу,- тепер я не боюсь дороги, знаю правила дорожнього руху, принципи надання невідкладної допомоги потерпілим, свої права і обов'язки. Велике спасибі усім, хто до цього спричинився. З повагою, курсант групи В-46.
Переглянути всі відповіді ()
Віталій Павлюх (Перехожий)
Сподобалось
доброго дня! Школа сама класна інструктори взагалі супер , Дякую за навчання з повагою С-47
Переглянути всі відповіді ()
Ростислав Бунь (Перехожий)
Сподобалось
Доброго дня!Я навчався в групі С-47 і хочу подякувати всьому колективу автошколи,а особливо Олегу Володимировичу за хороші лекції
Переглянути всі відповіді ()
Володимир Павлюх (Перехожий)
Сподобалось
Тактовність і доброзичливість в будь-якій ситуації,вміння доступно пояснити,завжди іти назустріч побажанням учнів.Хочу подякувати автошколі і керівництву за можливість навчатися у Вашому закладі.Дякую Вам за чудове, а тим більше якісне навчання.
Група С-47
Переглянути всі відповіді ()
Nazar Pylypiv (Перехожий)
Сподобалось
Навчався у групі С-38 , море позитиву хороші викладачі та інструктори.Дякую Олегу Володимировичу за хороші лекції по правилах дорожнього руху,а також Роману Петровичу за хороші уроки їзди.Рекомендую всім хто хоче у майбутньому не боятися виїхати на дорогу та непорушувати правила.
Доповнено 1 рік тому


Переглянути всі відповіді ()
Mar'yan Marshalok (Перехожий)
Сподобалось
Доброго дня! Я навчався в групі В-39 і хочу сказати, що автошкола тут на найвищому рівні. Надзвичайно хороші викладачі, щирі, привітливі, знавці в своїй справі. Вони вміють навчити бути справжнім водієм. Мені тут дуже сподобалося, раджу всім, хто хоче справді бути хорошим водієм.
Переглянути всі відповіді ()
Юра Онищак (Перехожий)
Сподобалось
доброго дня! Школа сама класна інструктори вопше супер , Дякую за навчання з повагою В-39))))))
Переглянути всі відповіді ()
Аня Грицай (Перехожий)
Сподобалось
Про школу дізналася від знайомих. Зручне місце розташування. Чудовий персонал, викладачі, інструктори... Умови супер. Окремо дякую Заверачу Тарасу Романовичу.
Переглянути всі відповіді ()
Наталя Федів (Перехожий)
Сподобалось
Особливу увагу привертає атмосфера автошколи,в якій проходять заняття.Тактовність і доброзичливість в будь-якій ситуації,вміння доступно пояснити,завжди іти назустріч побажанням учнів—це невід'ємні якості викладачів і інструкторів автошколи(викладач-Заверач Тарас Романович,інструктор-Сидор Мирон Семенович).
За час навчання я себе комфортно почувала на заняттях і отримувала задоволення від водіння.
Можу сміливо рекомендувати цих людей як знавців своєї справи.
Переглянути всі відповіді ()
Ігор Гром (Перехожий)
Сподобалось
Друзі, хотів щиро подякувати всьому колективу автошколи, а особливо щиро дякую нашому викладачу теоретичного матеріалу це - Тарасу Романовичу, та інструктору з практичного навчання - Мирону Сименовичу.
Дякую Вам за чудове, а тим більше якісне навчання.
Директор автошколи Іван Павлович тримає школу на вищому рівні.
Дякую за все, і рекомендую автошколу!!!
Переглянути всі відповіді ()
Julia Fedyk (Перехожий)
Сподобалось
Про школу дізналася від друзів,які тут навчалися. Гарна школа,привітні викладачі,які знають свою справу . Гарна теоретична підготовка та уроки водіння. Все на вищому рівні, велика подяка за доступні пояснення і трактування. Рекомендую!!!
Переглянути всі відповіді ()
Oksanka Maienta (Перехожий)
Сподобалось
Доброго дня! Я дізналась про цю школу випадково, але я дуже задоволена навчанням у ній. Гарне приміщення, хороші викладачі та інструктори, які доступно все пояснюють. Дякую директору та адміністрації школи за прекрасну організацію навчання. Я дуже рада, що навчалась саме у цій автошколі!
Переглянути всі відповіді ()
Vova Mytso (Перехожий)
Сподобалось
Доброго дня! Я навчався в групі С-35 і хочу сказати, що автошкола тут на найвищому рівні. Надзвичайно хороші викладачі, щирі, привітливі, знавці в своїй справі. Вони вміють навчити бути справжнім водієм. Мені тут дуже сподобалося, раджу всім, хто хоче справді бути хорошим водієм. Тут навчалася моя сестра, яка дууже задоволена роботою цього колективу викладачів, інструкторів. Також багато моїх знайомих навчалися саме тут і всі, кого запитаєш, куди краще йти вчитися, то без жодних роздумів, порадять саме цю автошколу. Тут справді гідні викладачі, інструктори. Тут тебе вміють навчити так, як це має бути в ідеалі. Хочу подякувати викладачу Володимиру Орестовичу , який пояснював нам теорію, без нього, вона б не була такою зрозумілою і доступною для вивчення, а також інструктору Роману Петровичу, котрий на практиці навчив виходити з різних ситуацій правильно, бачити все що є навколо тебе, звертати увагу на наймешні дрібниці, але при цьому залишатися спокійним, не розгублюватися і вправно продовжувати рух на дорозі. Також варто відзначити директора цієї автошколи, він справді зумів підібрати настільки чудовий колектив.
P. S. Від сестри окрема подяка Мирославу Максимовичу і Олегу Мирославовичу, вона ніколи не забуде всі ті уроки і виїзди, дуже хороші, розумні, щирі, і головне віддані своїй справі викладачі. Бажаю успіху та процвітання автошколі!!!
Переглянути всі відповіді ()
Коля Денькович (Перехожий)
Сподобалось
Доброго дня!!! Я мав можливість начатись у вашій школі, хороший колектив, кваліфікований, хороша школа, приємні і ввічливі учителі а також інструктори по водінні, в самій школі я реально навчився водінню, хоча до цього взагалі не їздив. Дуже дякую Івану Васильовичу за те що він навчив мене водінню, а також дякую від своєї групи В-32 всьому колективу школи за хороше навчання. Успіхів Вам і процвітання !!!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Vasyl Torhan (Перехожий)
Сподобалось
Реально відчув різницю в якості обслуговування та отримання послуг кращої якості. Колись давно отримав категорію "B", а на сьогодні виникла необхідність отримати категорію для керування фурою. Підсказали друзі, що насправді мені допоможуть в Автошколі на Сагайдачного. Звернувся , і мені швидко запропонували допомогу. За буквально пару тижнів провчився і отримав відповідну категорію. Інструктор справді на "хлопський розум" мені пояснив ази водіння таким складним транспортним засобом і я швидко здав екзамен. Дякую, за швидке та порівняно дешеве навчання.
Переглянути всі відповіді ()
Marusa Zybrucka (Перехожий)
Сподобалось
Хочу подякувати автошколі і керівництву за можливість навчатися у Вашому закладі. Навчання було надане на вищому рівні, автомобілі для їзди всі нові. Особливо хочу подякувати Мирону Семеновичу за те що Він з розумінням ставиться до новачків за кермом і доступно навчає. Я дуже задоволена що попала саме до цього закладу навчатися водіння!
Переглянути всі відповіді ()
Ira Bun (Перехожий)
Сподобалось
Закінчили з подругою навчання в автошколі дуже задоволенні, отримали багато знань.Хотіли подякувати колективові за приємне ставлення і відповідальність до своєіі роботи.За терпіння.Дякуємо!!!

Ira Bun, Бажаємо також вам зеленого світла та безпечного керуваня вашим авто.
майже 2 роки тому
Переглянути всі відповіді ()
Наталя Ковальчук (Перехожий)
Сподобалось
Хочу висловити подяку автошколі та керівництву за таку можливість,як безкоштовне навчання в автошколі.Я була одна з щасливої пятірки,яким надавалася така можливість,дуже цьому рада. Бажаю автошколі процвітання і зеленого світла і успіхів у подальшій роботі
Переглянути всі відповіді ()
Світлана Стегняк (Перехожий)
Сподобалось
Я взяла участь і стала щасливим володарем сертифікату на безкоштовне навчання!!! Хочеться подякувати Керівнику автошколи та всім організаторам акції. Вам бажаємо процвітання і натхнення в подальших справах.
Переглянути всі відповіді ()
Misha Kovalchuk (Перехожий)
Сподобалось
моя дружина одна з тих щасливчиків які отримали сертифікати навчатися безкоштовно.я думаю що автошкола й надалі буде радувати своїх курсантів приємними подіями.Велике спасибі директору і адміністрації.
Переглянути всі відповіді ()
Нцас   Днцас   Автошколи   Водійські школи   Водійські курси   Автошкола   Курси водіїв   Навчання водінню   Отримати права водія   Здати на права   Fdnjirjkf   Інструктор з водіння   Інструктор з водіння борислав   Інструктор з водіння стебник   Інструктор з водіння трускавець   Автошкола борислав   Автошкола стебник   Автошкола трускавець   Автошколи борислав   Автошколи стебник   Автошколи трускавець   Водійські курси борислав   Водійські курси стебник   Водійські курси трускавець   Курси борислав   Курси водіїв борислав   Курси водіїв категорії b   Курси водіїв категорії c   Курси водіїв категорії а   Курси водіїв категорії а1   Курси водіїв стебник   Курси водіїв трускавець   Курси водіння   Курси водіння борислав   Курси водіння стебник   Курси водіння трускавець   Курси стебник   Курси трускавець   Приватні уроки водіння   Приватні уроки водіння борислав   Приватні уроки водіння стебник   Приватні уроки водіння трускавець   Уроки водіння   Уроки водіння борислав   Уроки водіння стебник   Уроки водіння трускавець   Школа водіння   Школа водіння борислав   Школа водіння стебник   Школа водіння трускавець  
Показати більше