STAR TEAM

STAR TEAM
Відгуків 3
Івано-Франківськ
Вулиця Коновальця, 35
(6 поверх)

Інформація

ХОЧЕТЕ, ЩОБ ВИ ЧИ ВАША ДИТИНА СТАЛИ ЗІРКОЮ?

ХОЧЕТЕ, НА 100% ВІДКРИТИ ТА РЕАЛІЗУВАТИ СВОЇ ТАЛАНТИ?

ХОЧЕТЕ, ВСЕБІЧНО РОЗВИВАТИСЬ І ЗНАЙТИ НОВИХ ДРУЗІВ?

ТОДІ ВАМ САМЕ ДО НАС - ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО ЗІРКОВОЇ КОМАНДИ ПРОДЮСЕРСЬКОГО ЦЕНТРУ «STAR TEAM»!!!

На базі продюсерського центру працює школа розвитку сучасного мистецтва «СТАР ТІМ», діяльність якої спрямована на всебічний розвиток артиста-вокаліста. Наші учні – це переможці Міжнародних та Всеукраїнських пісенних конкурсів і фестивалів, учасники і фіналісти таких відомих шоу-проектів, як «Дитяче Євробачення», «Голос країни», «Х-Фактор», «Голос-Діти», «Фабрика зірок», «Україна має талант» та ін. Наші викладачі – це професійна команда тренерів, кожен з яких є майстром своєї справи.

Школа розвитку сучасного мистецтва – це:

- ШКОЛА ЕСТРАДНОГО ВОКАЛУ (індивідуальні заняття)

В програмі навчання:

ШКОЛА АКТОРСЬКОЇ МАЙСТЕРНОСТІ (групові та індивідуальні заняття) - акторська майстерність;

ШКОЛА РАДІО- І ТЕЛЕВЕДУЧИХ( групові та індивідуальні заняття)

- РОК-ШКОЛА (школа гри на сучасних музичних інструментах, індивідуальні заняття ):

- ОСНОВИ СУЧАСНОЇ ХОРЕОГРАФІЇ:

  • хореографія для малюків (основи хореографії в ігровій формі)
  • розвиток ритміки. слуху. 
  • Hip-Hop хореографія
  • Contemporari dance
  • Streching(розтяжки)
  • танці для мам!kiss

- ДОДАТКОВО (ТІЛЬКИ ДЛЯ НАШИХ УЧНІВ І БЕЗКОШТОВНО!!!)

ТІЛЬКИ НАШІ УЧНІ МАЮТЬ УНІКАЛЬНУ МОЖЛИВІСТЬ ОТРИМАТИ МАЙСТЕР-КЛАСИ ВІД ЗІРОК УКРАЇНСЬКОГО ШОУ-БІЗНЕСУ!!!

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Руслана Федорів: (Перехожий)
Сподобалось
Стоячи перед вибором вокальних шкіл для своєї дитини - ми обрали ПЦ Star Team (тоді ще вокальна школа Ірини Батюк) і вже четвертий рік переконані що нам безмежно пощастило. З 3-х рочків моя дитина влилася в цю щасливу дитячу країну пісні, де її прийняли і однолітки і старші діти!!! Так, з роками спільних занять і концертів можу сказати, що дітки тут особливо дружні і щасливі! Адже надзвичайно професійний колектив викладачів шукає ключик щоб відкрити талант дитини, її особистість, вчить бути трудолюбивою і впевненою в собі!!! В цьому успіх ПЦ, адже на даний час - це одна з кращих вокальних шкіл України, і альтернативи в місті Івано-Франківську немає, це точно!!! Завдяки Star Team моя дитина у свої сім років співає і сольно, і дуетом з хлопчиком (а це -рідкість) виступала на найкращих сценах України та Європи, з зірками української естради, стала фіналістом талантшоу, ставала лауреатом і дипломантом багатьох фестивалів і конкурсів, в т.ч. і міжнародних!!! І Ми далі спільною працею щасливо ростемо і йдемо до нових перемог!!! Любимо наш Star Team!!!

Відповісти:

Руслана Федорів,
Руслана Федорів, 
Переглянути всі відповіді ()
Tania Semaniuk: (Перехожий)
Сподобалось
Моя дитина в Star Team вже третій рік. Дуже тішуся з того, що ми стали частиною великої та дружньої родини стартімчиків! За цей час ми взяли у величезній кількості різних заходів - концерти, фестивалі, кастинги, теле- та радіопередачі, зйомки кліпів, концерти з "живим" звуком та відомими музикантами і співаками... Писати хороше можна довго... Однозначно рекомендую ПЦ "СТАР ТІМ", де про вашу дитину дбатимуть та розвиватимуть її здібності!

Відповісти:

Tania Semaniuk,
Tania Semaniuk, 
Переглянути всі відповіді ()
Денис Довірак: (Перехожий)
Сподобалось
Найкращий продюсерський центр в Івано-Франківську, та й взагалі зрівняється з кращими вокальними школами в Україні. Добрі та привітні вчителі, результат занять уже після першого тижня роботи, працює за методикою одного з кращих американських вокальних тренерів, нові друзі. Тут накйкраще розвивати свої таланти.
Оцінка: 10/10

Відповісти:

Денис Довірак,
Денис Довірак, 
Переглянути всі відповіді ()
Стар тім   Курси   Танцювальні школи   Музичні школи   Дитячі розвиваючі центри   Гуртки   Навчальні курси   Танці   Танцювальні студії   Уроки танців   Навчання танцям   Танцювальні групи   Танцювальні програми   Танцювальний гурток   Школи танців   Танцювальні гуртки   Студії танців   Музична школа   Дитяча музична школа   Навчання музичної і нотної грамоти   Навчання в музичній школі   Дитячий центр   Дитячий розвиток   Розвиваючий центр   Дитячий розвиваючий заклад   Центр дитячого розвитку   Гурток   Центри дитячої творчості   Центр дитячої творчості   Творчі гуртки   Навчальні гуртки   Індивідуальні заняття танцями   Аеробіка   Акторська імпровізація   Акторська майстерність   Аудіозаписи   Виступи дитини на телебаченні   Виступи дитини по радіо   Вокал   Вокал для дітей   Вокал для підлітків   Вправи на пластику   Гімнастика   Гімнастичні вправи для фізичного розвитку   Гра на музичних інструментах   Групові заняття танцям   Групові заняття танцями   Гуртки для дітей   Гурток журналістики   Гурток радіомовлення   Гурток тележурналістики   Гурток телерадіомовлення   Дитяча народно-естрадна хореографія   Дитяча творчість   Дитяча хореографія   Естрадні танці   Заняття для дітей   Заняття хореографією   Класичний танець   Музичні ігри   Навики акторської майстерності   Навики публічного виступу   Навчання гри на музичних інструментах   Навчання для дітей   Ораторське мистецтво   Основи ритміки   Основи хореографії   Пластика   Позашкільні заняття розвиток дитини   Приватна музична школа   Продюсерський центр   Професійна студія танців   Професійна студія танцю   Публічні виступи   Ритмічні вправи для розминки   Розвиток дитини   Розвиток ораторського мистецтва   Співи   Співи для дітей   Сучасні спортивні танці   Сучасні танці   Сучасна хореографія   Сценічні рухи   Сценічна мова   Танці для дітей   Танцювальні класи   Танцювальна школа   Творчий розвиток дитини   Театральні постановки   Театральне мистецтво   Театральне мистецтво для дітей   Театрально - хореографічна студія   Хореографія   Хореографія для дітей   Хореографія для юнацтва   Школа акторської майстерності   Школа розвитку сучасного мистецтва   Школа танців   Школа театрального мистецтва   Шоу-номер  
Показати більше