Надійна компанія

Надійна компанія - фото
Тернопіль
вулиця Поліська, 6а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб09:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

 Надійна Компанія працює для тих, хто передусім цінує якість і надійність покрівельних та фасадних систем.

 

Ми представляємо на ринку лише оригінальні продукти провідних європейських і українських виробників, які мають бездоганну ділову репутацію.

 

З 1999 року на ринку України композитна (або елітна) черепиця Metrotile – один з найдосконаліших та найнадійніших покрівельних матеріалів.

 

Жодної рекламації протягом 15 років продажу ми не отримали на покрівлі з фінської бітумної черепиці Kerabit. Що є найкращим підтвердженням репутації виробника.

 

Актуальні проблеми енергозбереження дозволяє вирішити найкраща інженерна розробка в галузі фасадних систем – вентильовані фасади. З 2005 року ми представляємо на ринку вентильовані фасадні системи німецької фірми Vinilyt, на які виробник надає пожиттєву гарантію

 

В останнє десятиріччя на ринку України з’явились великі вітчизняні виробники, що забезпечують високу якість своєї продукції. Ми працюємо з виробником бітумної черепиці – харківським об’єднанням «Aquaizol» та лідером фасадних систем – компанією «Альта – Профіль Україна». Наші клієнти встигли оцінити надійність вітчизняних виробників.

 

Наша продукція це:

·       черепиця Metrotile 

·       бітумна черепиця Kerabit

·       Бітумна черепиця Agvaizol

·       Фасадні панелі VinyTherm

·       Альта-сайдинг Alta-Siding

·       Євроруберойд

 

"Надійна компанія" — для тих, хто цінує якість та надійність.

 

 

 

 

Відгуки