Психолог і Я

Психолог і Я
Калуш
Вулиця Євшана, 9

Інформація

 Наш центр пропонує кваліфіковану психологічну допомогу широкого спектру. Ми працюємо для дітей і дорослих, індивідуально і для всієї родини, для звичайних та спеціальних діток і їх батьків.

Консультації призначені для тих, кому потрібна розмова з досвідченим фахівцем. Консультації для батьків з дітьми: діагностика дитини, індивідуальні заняття та корекційна робота.

Тематичні семінари - для людей, які хочуть отримати сконцентрований обсяг інформації на певну тему . Тренінги , програми і заняття - для дорослих і дітей , розраховані на захоплюючу групову роботу . Дитячі групи розвитку та психологічного супроводу формуються з урахуванням особливостей саме вашого малюка, з яким у нас буде працювати команда присвячених своїй справі професіоналів.

Психологічна студія «Психолог і я» пропонує:
  •  Розвиваючі та творчі заняття для дітей з особливими потребами
  •  Персоналізована підготовка до школи (заняття проводить педагог- психолог) Корекційні розвиваючі заняття для дітей.
  •  Індивідуальні консультування
  •  Сімейне консультування
  •  Заняття спрямовані на комплексний розвиток дитини
  •  Англійська мова
  •  Математика та логіка
  •  Прикладне мистецтво
  •  Музика та співи

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук
Психологія   Психологи   Тренінги, семінари   Дитячі розвиваючі центри   Психолог   Допомога психолога   Психологічна допомога   Психологічна консультація   Послуги психолога   Тренінг   Семінар   Конференції   Дитячий центр   Дитячий розвиток   Розвиваючий центр   Дитячий розвиваючий заклад   Центр дитячого розвитку   Індивідуальні заняття з психологом   Аплікація   Дитячі мандрівки   Дитячі свята   Дитячий психолог   Дитячий психотерапевт   Дошкільне навчання   Заняття англійською   Заняття з англійської   Заняття з дітьми   Заняття з математики   Заняття з музики   Заняття з психологом   Заняття з психологом для дошкільнят   Заняття з психологом для підлітків   Заняття музикою і співами   Заняття образотворчим мистецтвом з дітьми   Консультації психолога   Ліпка   Малювання   Образотворче мистецтво   Підготовка дітей до школи   Прикладне мистецтво   Психологічна допомога сім'ям   Психотерапія для дітей   Психотерапія у вигляді гри   Робота з психологом   Розвивально-корекційні заняття з дітьми   Розвиваючі ігри   Розвиваючі заняття для дітей   Розвиток дитини   Розвиток дитини від 2 до 6-ти років   Розмови з психологом   Спілкування з психологом   Тренінги для дорослих  
Показати більше